Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Korepetycje Online Angielski przez Skype (Katalog korepetycje)

Miniaturka domeny www.korepetycje-online.com.pl2 lat/aMini

Otwórz www.korepetycje-online.com.pl

Angielski przez Skype

Lekcje angielskiego przez Skype

Tradycyjne metody nauki nie zawsze sprawdzają się jeśli chodzi o naukę języka angielskiego. Klasy w szkołach mają zbyt wielu uczniów, aby każdy z nich uczeń mógł się wypowiedzieć. W nauce języków konwersacja jest niezbędna, dlatego osoby uczące się tylko w szkołach potrafią co pisać i czytać po angielsku, ale mają problemy ze słuchaniem i mówieniem. W naszej szkole skupiamy się na konwersacjach, dzięki czemu po naszych kursach nigdy nie będziesz miał żadnego problemu przy rozmowie z obcokrajowcami.

Ucząc się u nas otrzymujesz coś więcej niż tylko lekcje przez Skype, otrzymujesz także dostęp do nowoczesnej platformy do nauki online. Jeśli lubisz uczyć się samemu, możesz rzadziej spotykać się z nauczycielem, aby sprawdzał Twoje postępy w nauce. Na naszej platformie możesz rozwiązywać ćwiczenia, możesz oglądać filmy, grać w gry językowe, słuchać nagrań językowych, i znacznie więcej! Możesz także drukować ćwiczenia i rozwiązywać samodzielnie.

Koszt lekcji zależy od wykupionego pakietu. Jesteśmy bardzo elastyczni. Im więcej lekcji wykupisz, tym niższa cena każdej z nich. Nie musisz kupować kursu w ciemno, zapisz się na lekcję próbną- będziesz miał okazję poznać lektora, możliwości platformy czy materiały do późniejszej nauki. Lekcja trwa powyżej 15 min. i jest darmowa.

Opinia jednego z uczniów:

Bardzo ciekawa forma nauki- polecam gorąco!

Ania

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

ciekawy sposób na nauke trzeba przyznać. Szkoła angielskiego English Institut, 2014.05.03

Mnie lekcje w tej szkole bardzo się podobały, miałem bardzo dobrą nauczycielkę. Mogę tylko polecić. Tomek, 2014.04.13

Skomentuj www.korepetycje-online.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • TuTutor - skuteczne korepetycje TuTutor pozwala na szybkie umówienie się na interesujące i pomocne lekcje z przedmiotów: matematyki, języka polskiego i angielskiego. Lekcje prowadzimy w grupach lub indywidualnie, w umówionym miejscu lub przez skype. Wszystkie zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze, a samą wiedzę przekazujemy w ciekawy sposób.
 • Nauka angielskiego online i kursy angielskiego Specjalizujemy się w nauce angielskiego online. Jesteśmy szkołą językową i biurem tłumaczeń. W naszej ofercie są kursy angielskiego ogólnego (np. konwersacje angielski) oraz specjalistycznego (np. kurs Business English, angielski prawniczy). Naszą misją jest szybka nauka angielskiego przez Internet oraz profesjonalne tłumaczenia na język angielski. Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski z zakresu tłumaczeń zwykłych oraz specjalistycznych.
 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe Szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • Stylowe drzwi, okna i meble z drewna Na naszej stronie znajda Państwo prezentacje dotychczasowych realizacji Pracowni Dubiński - specjalizujemy się w tworzeniu luksusowych mebli i stolarki otworowej z drewna. Nasi rzemieślnicy tworzą wyjątkowe drzwi drewniane wykonane z dębu lub sosny - na życzenie klienta ręcznie rzeźbione i bogato zdobione. Okna wykonujemy z dębu lub szlachetnego meranti - w zależności od potrzeb i preferencji klienta pasywne, skrzynkowe lub klasyczne. Kuchnie z pracowni Dubiński to prestiż i prawdziwy popis rzemiosła.
 • Kursy języka angielskiego dla dzieci w Kielcach Funky English to studio językowe organizujące niepowtarzalne kursy języka angielskiego dla dzieci 5 - 9 lat innowacyjną metodą Genki English. Nasze lekcje są pełne muzyki, multimediów i wspaniałej zabawy. Dzięki metodzie Twoje dziecko będzie mówiło po angielsku całymi zdaniami już po pierwszych zajęciach. Odchodzimy od podręcznikowej nudy angażując w proces nauczania wyobraźnię, emocje, zmysły oraz różne style uczenia się naszych podopiecznych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Korepetycje-online.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com