Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sale.wsp.pl Sale konferencyjne i szkoleniowe Warszawa Centrum (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny sale.wsp.pl2 lat/aSMS

Otwórz sale.wsp.pl

Powierzchnie zlokalizowane są w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie).

Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o powierzchniach umożliwiających swobodne korzystanie od 10 do 140 osób.

Na wyposażeniu każdej sali jest rzutnik multimedialny, a także tablica magnetyczna. Istnieje możliwość doposażenia każdej z sal w nagłośnienie lub dodatkowy sprzęt. W każdej sali dostęp do internetu poprzez WI-FI.

Posiadamy także pracownie komputerowe, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt komputerowy z możliwością podglądu komputera prowadzącego na 42 calowym ekranie LCD.

Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę cateringową dla Państwa gości.

Gwarantujemy elastyczność w zakresie terminów i cen.

Zapraszamy do kontaktu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz sale.wsp.pl teraz!

Skomentuj sale.wsp.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Restauracja i hotel Kalisz Pałac Tłokinia to zabytkowy pałac w Tłokini Kościelnej pod Kaliszem, w którym mieści się nietuzinkowy hotel. Do dyspozycji gości wyjątkowe pokoje, każdy z unikalnym wyposażeniem z różnych epok historycznych. Dla wszystkich gości Pałacu dostępna restauracja serwująca pyszne dania kuchni polskiej i zagranicznej. W hotelu 5 sal bankietowych dostępnych zarówno dla gości imprez okolicznościowych jak i na szkolenia i konferencje dla firm i instytucji. Serdecznie zapraszamy.
 • Wynajem sali szkoleniowej Warszawa Nasza firma oferuje nowoczesne i przyjemne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, eventów, prezentacji, konferencji, spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 sal o łącznej powierzchni 450 m2 oraz Event Room o powierzchni 176 m2. Ta sala w ustawieniu warsztatowym może pomieścić do 150 osób. Wielofunkcyjność sal, pełen komfort i nowoczesny design gwarantuje Państwu stuprocentowy sukces.
 • Centrum Szkoleń Działalnością firmy Centrum Szkoleń jest przede wszystkim wynajmowanie sal szkoleniowych w Krakowie. Firma oprócz sal szkoleniowych posiada też dwie sale komputerowe wyposażone w nowoczesny, multimedialny sprzęt, w tym między innymi w laptopy dla uczestników szkoleń umożliwiające prowadzenie zajęć. Firma w tym zakresie jest w stanie zagwarantować dostęp do sprzętu jednocześnie dla trzydziestu osób.
 • Konferencje Warszawa Strona prezentuje bardzo bogaty zbiór obiektów dostosowanych do przeprowadzania spotkań firmowych, konferencji i szkoleń. Zapraszamy.
 • Sale konferencyjne w Warszawie Firma od 1999 roku organizuje szkolenia własne oraz dla firm zewnętrznych. Oferuje małe i duże Sale szkoleniowe i również pokoje spotkań biznesowych. Gwarantuje również oprawę multimedialną szkoleń, a także przygotowanie oraz wydrukowanie materiałów szkoleniowych. Daje możliwość wynajęcia komputerów. Firma zapewnia też profesjonalną obsługę kateringową. Na stronie internetowej zamieściła dokładne informacje oraz szczegóły oferty.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sale.wsp.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com