Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pory roku Blog Szafirka - zapraszamy (Katalog artyści)

Miniaturka domeny szafirek.art.pl2 lat/aMini

Otwórz szafirek.art.pl

Blog Szafirka - Zapraszamy!

Lubię zatrzymać się i zachwycić tym, co mnie otacza. Nie należę do osób, które zauważą kwitnącą forsycję dopiero gdy przez nieuwagę wpadną w nią goniąc za uciekającym autobusem. Za to zdarzyło mi się spóźnić do pracy, bo postanowiłam uwiecznić na zdjęciu coś ulotnego i niepowtarzalnego jak na przykład krople rosy na pajęczynie o wschodzie słońca. Zobacz

Spontaniczność chodzi w parze z wolnością i uważam, że to przykre gdy widzi się w niej ułomność człowieka. Chodzi mi przede wszystkim o nietłumienie pozytywnych emocji, takich jak zachwyt.

Sposób w jaki widzę świat, pomaga mi uniknąć pochłonięcia przez pęd, który stworzyła machina aglomeracyjna i medialna. Nie przesiaduję przed telewizorem, nie interesuje mnie życie celebrytów i nie gonię za modą. Słucham muzyki, która odpowiada mojemu nastrojowi, nie śledzę list przebojów. Wolny czas (którego dużo nigdy nie mam) poświęcam najbliższym oraz rozwijam swoje hobby, którym teraz postanowiłam poświęcić blog.

Nie znajdziesz mnie na portalach społecznościowych typu FB czy NK. Czemu mnie tam nie ma? Cenię sobie prywatność. Poza tym zdecydowanie bardziej wolę zadzwonić do przyjaciół i pogadać lub wybrać się na spacer, niż zmieniać statusy siedząc przed komputerem.

Pomyśl, może warto tego spróbować? Poczuj fascynację spoglądając na koronki malowane mrozem na szybie, idź na spacer w ciepłym wiosennym deszczu, lub daj się zaczarować paradzie barw na skrzydłach motyla! A może sam potrafisz stworzyć coś co Cię zachwyci?

Logo mojej strony

 • Moja strona - Każdy znajdzie coś dla siebie...

 • Pozdrawiam wszystkich!

-- Szafirek

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz szafirek.art.pl teraz!

Skomentuj szafirek.art.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Fotografia biznesowa i fotografia korporacyjna Profesjonalna fotografia korporacyjna i fotografia biznesowa. W ofercie sesje biznesowe, sesje korporacyjne, zdjęcia biznesowe i zdjęcia korporacyjne. PAWEŁ KRZYWICKI – FOTOGRAF BIZNESOWY, FOTOGRAF KORPORACYJNY, FREELANCER. Jako fotograf biznesowy działa na rynku fotografii profesjonalnej od 2002 roku. Jego specjalność to szeroko rozumiana fotografia wizerunkowa, fotografia biznesowa, fotografia korporacyjna i nie tylko. Zapraszam do zapoznania się ofertą: www.pawelkrzywicki.com.
 • Strona o studiu fotograficznym Foto-Synteza Profesjonalne studio fotograficzne w Gdyni Foto-Synteza zaprasza na sesje zdjęciowe. Utrwalamy wszystkie ważne wydarzenia w życiu człowieka: śluby, narodziny, chrzty, imprezy okolicznościowe. Ale wykonujemy również sesje fotograficzne dnia codziennego, zdjęcia w plenerze, pupili naszych, dzieci, zdjęcia rodzinne, jak również imprezy firmowe, integracyjne. Słowem, robimy zdjęcia w województwie pomorskim gdzie i jakie tylko klient sobie zażyczy. Zatrzymujemy czas.
 • Fotograf Magdalena Dyrda - sesje zdjęciowe Sesje zdjęciowe kobiece, młodzieżowe oraz dziecięce. Sesje portfolio a także zdjęcia rodzinne, fotografia artystyczna oraz fotomontaże. Fotograf Cieszyn - Magdalena Dyrda...
 • Fotografia, sesje fotograficzne i metamorfozy Zapraszam na sesje zdjęciowe w pomorskim, Trójmiasto, Gdynia - utrwalające najważniejsze chwile w życiu. Wykonuję również charakteryzację filmową i teatralną, dzięki której możliwe jest stworzenie wyjątkowej metamorfozy, a następnie utrwalenie jej w niezwykłych ujęciach. Dla firm proponuję relacje fotograficzne z eventów, a także fotografię reklamową i korporacyjną. Zapraszamy – studio fotograficzne trójmiasto FOTO-SYNTEZA.
 • Wykonujemy zdjęcia ślubne iokolicznościowe Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą firmę FOTO-MIRA-ŻAK, która prowadzona jest przez nas od 1972 roku. Od samego początku specjalnością zakładu jest szeroko pojęta fotografia portretowa, a w szczególności zdjęcia ślubne i okolicznościowe, które dziś są wizytówką naszego zakładu. Nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko źle sfotografowani. Wychodzimy z założenia, że w każdym tkwi rodzaj osobistego uroku, jakaś cecha, którą warto pokazać, której często nie dostrzegamy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szafirek.art.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com