Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bellybestfriend.pl Kalendarz Ciąży BellyBestFriend (Katalog ciąża)

Miniaturka Kalendarz Ciąży BellyBestFriend (bellybestfriend.pl)2 lat/aSMS

Otwórz bellybestfriend.pl

Kalendarz ciąży BellyBestFriend

BellyBestFriend.pl to wyjątkowe miejsce dla kobiet w ciąży.

Dołącz do nas jeśli pragniesz:

 • obserwować prawidłowy rozwój swojego dziecka

 • kontrolować przyrost swojej wagi

 • codziennie otrzymywać poradę dnia dotyczącą przebiegu Twojej ciąży

Nasz kalendarz ciąży to wiele więcej funkcji, które pomogą Ci dobrze i bezpiecznie przeżyć 9 miesięcy ciąży.

Czekamy na Ciebie!

-zespół BellyBestFriend.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz bellybestfriend.pl teraz!

Skomentuj bellybestfriend.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2016: 12 komentarzy; 2 opisów; 52 linków; 3 formularzy; 19 skrótów; 18 obrazków; 5 ważnych słów; 18784 znaków.
Jest to średnia liczba dni od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed kolejną miesiączką.: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/b
bf-logo-home.png" class="img-responsive" / Link: Załóż konto | Link: Zaloguj | Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
acebook.png" /
Jesteś w ciąży ? Obserwuj, zapisuj,porównuj...
ciesz się ciążą! Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-1.png" /

Dieta w ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-2.png" /

Inteligentny kalendarz ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-3.png" /

Społeczność

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-4.png" /

Wiedza

Formularz:

Rozpocznij inteligentny kalendarz ciąży:

Wiek:* Twoja waga przed ciążą:* Wzrost:* ciąża bliźniacza:* NIE TAK Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Stycznia Lutego Marca Kwietnia Maja Czerwca Lipca Sierpnia Września Października Listopada Grudnia 2016 2015 Średnia długość Twoich cykli: 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Link: Na ten adres wyślemy do Ciebie link umożliwiający aktywację konta.: * oznacza obowiązkowe pola Załóż bezpłatne konto Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-1.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-2.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-3.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-4.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-5.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-6.png" /
.pl cms/File/bellyfriend/home_page/d
ivider.png" class="img-responsive" /

Weronika, 27 lat

Ten portal odkryłam w 8 tygodniu ciąży, teraz już jestem tuż przed porodem. Dzięki Wam w ciąży czułam się bezpieczniej.

Magda, 22 lat

Uwielbiam Belly! Przypomina mi o wszystkich ważnych datach i badaniach. Wszystkie zapiski mam w jednym miejscu.

Joanna, 25 lat

Polecam ten portal. Najbardziej lubię wykres wagi, pozwala mi to kontrolować lub mieszczę się w widełkach.

Basia, 28 lat

Nie ma takiego drugiego kalendarza ciąży! Super wykresy, fajny dziennik, mogę tu zapisać wszystko i porównać z innymi „ciążówkami”.

Agnieszka, 33 lat

Siatki centylowe płodu to coś czego nie spotkałam jeszcze nigdzie indziej. Świetny pomysł!

Monika, 31 lat

Lubię wiedzieć dokładnie w którym jestem tygodniu ciąży i ile zostało do końca.

.pl cms/File/bellyfriend/home_page/m
an-ico.png" class="center" / 120 000 kobiet w ciąży .pl cms/File/bellyfriend/home_page/g
raph-up-ico.png" class="center" / 100 000 wpisanych danych .pl cms/File/bellyfriend/home_page/h
eart-ico.png" class="center" / 100% uśmiechu mamy

Link: Inteligentny kalendarz ciąży

mechanizmy interpretujące najważniejsze kwestie związane z czasem oczekiwania na dziecko. Dodatkowo będziesz miała możliwość sprawdzenia, w którym tygodniu ciąży obecnie się znajdujesz, porównać swoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet oczekujących dziecka oraz potwierdzić swój termin porodu. Otrzymasz także spersonalizowane powiadomienia na każdym etapie rozwoju dziecka oraz regularne wiadomości dotyczące zmian w Twoim ciele.

Jeśli jesteś w ciąży koniecznie wypróbuj nasz nowoczesny, w pełni spersonalizowany kalendarz ciąży! To coś więcej niż zwykły opis ciąży tydzień po tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych kobiet, dlatego każda ciąża jest odmienna. Właśnie dlatego BellyBestFriend dostosowuje się do kobiety i daje szerokie możliwości użytkowania. BellyBestFriend pozwoli Ci śledzić rozwój ciąży i dziecka i poczuć się bezpiecznie. Znajdziesz tutaj nowoczesne

Link: Dziennik Ciąży

Link:

Martwisz się lub Twoja waga jest prawidłowa? lub nie przybierasz zbyt szybko lub zbyt wolno w danym etapie ciąży? Sprawdź to i na bieżąco kontroluj swoją wagę na przejrzystym wykresie z normami dopasowanymi specjalnie do Ciebie.

Link: Wykres wagi mamy

Tutaj możesz zapisywać wszystkie swoje objawy, obserwacje, testy i badania w ciąży. System powiadomi Cię jeśli wykryje coś niepokojącego. W każdym tygodniu ciąży system podpowie Ci, które badania warto zrobić i o czym nie powinnaś zapomnieć. Znajdziesz tutaj również ważne wydarzenia dla Twojej ciąży o których warto pamiętać. Każdego dnia czekać na Ciebie będzie unikalna porada dopasowana do Twojego aktualnego stanu.

Link: Siatki centylowe płodu
Link:

W widoku kalendarza możesz zaplanować swoje sprawy ciążowe – zapisywać wizyty lekarskie, ustawiać przypomnienia lub spisywać swoje pytania do lekarza. Podpowiemy Ci tu również ważne daty i wydarzenia w Twojej ciąży, o których warto pamiętać.

Link: Terminarz

Dzięki zaawansowanym mechanizmom interpretacji możesz w łatwy sposób śledzić lub Twoje dziecko rośnie w odpowiednim tempie i rozwija się prawidłowo. Po każdym USG wpisz długość dziecka i inne istotne parametry do wykresu, a system wszystko dla Ciebie zinterpretuje.

Dieta w ciąży
Link: Zalecenia dietetyczne
Link:

Jesteś rozdrażniona lub toteżznie zmęczona? A może męczą się częste skurcze mięśni, zgaga lub bezsenność? Sprawdź, które koktajle mogą Ci pomóc! Pamiętaj również, że witaminy zawarte w koktajlach są dla organizmu łatwo przyswajalne i w takiej formie Twoje ciało jest w stanie czerpać więcej składników odżywczych. Nie czekaj i przyrządź pyszne smoothie dla szczęśliwej ciąży według naszych przepisów!

Link: Koktajle dla kobiet w ciąży
Link:

Jesteś tym co jesz - dieta ma ogromny wpływ na Ciebie i dziecko. Wpływa na masę urodzeniową dziecka i rozwój jego mózgu. Wiele dolegliwości ciążowych wynika z nieodpowiedniej diety. Możesz je łatwo złagodzić stosując się do wskazanych zaleceń dietetycznych. We współpracy z najlepszymi dietetykami zaprojektowaliśmy specjalny algorytm, który wskaże Ci które produkty powinnaś jeść, a których unikać. Dobierze odpowiednie zalecenia do Ciebie - Twojej wagi, stylu życia oraz dolegliwości ciążowych.

Wiedza

Link: Pytania i odpowiedzi

tą sekcja zawiera, opracowane przez naszych ekspertów, artykuły poruszające ważne kwestie dla przyszłych mam. Tematy zainteresują wszystkie kobiety będące w ciąży i chcące poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Link: Artykuły

Poznasz tu odpowiedzi na wiele pytań, które przyszłe mamy najczęściej zadają. Dowiesz się kiedy zaplanować pierwszą wizytę u lekarza, lub warto robić badania prenatalne lub i w jaki sposób liczyć ruchy płodu. Wszystkie znajdujące się tu informacje zostały opracowane w rzetelny sposób przez zespół ekspertów.

Link: Baza lekarzy

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu ciąży i rozwoju płodu rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, m.in. lekarzami ginekologami specjalizującymi się w położnictwie, dietetykami oraz psychologami.

Link: Wywiady

Szukasz dobrego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę? Tutaj nie tylko znajdziesz listę lekarzy i placówek w Twojej okolicy, ale również poczytasz wartościowe opinie zamieszczane przez inne kobiety, które podobnie jak Ty są w ciąży.

Link: ciąża tydzień po tygodniu

To miejsce spotkań przyszłych mam, które mogą wymienić się swoimi obserwacjami, porozmawiać o swoich odczuwalnych objawach i wymienić się swoimi poglądami na tematy związane z ciążą i przyszłym macierzyństwem. W BellyBestFriend nie ma tematów tabu, poruszamy również tematy najtrudniejsze i najbardziej wstydliwe. Przejrzysty podział grup dyskusyjnych na trymestry i tematy pomaga w łatwy sposób znaleźć przyjaciółki do rozmowy.

Społeczność
Link: Forum

Chciałabyś szybko sprawdzić co dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem w danym tygodniu ciąży? Tutaj znajdziesz kalendarz ciąży z opisem poszczególnych tygodni oraz krótkie filmiki w których nasi eksperci - lekarz ginekolog i dietetyk - opowiedzą o najważniejszych aspektach ciąży oraz diecie na każdy miesiąc ciąży.

Link: Pamiętniki

Tutaj możesz łatwo porównać swój przebieg ciąży, odczuwane objawy, wyniki testów i przyrost wagi do zapisków tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka! Możesz przeglądać i komentować wykresy ciążowe, lub jeśli zechcesz udostępnić swoje własne zapiski i wykresy do śledzenia i komentowania przez inne osoby.

Link: Wykresy na tablicy

Zastanawiasz się jak okres ciąży przeżywają inne kobiety? Jakie mają emocje, przemyślenia co dzieje się w ich życiu przez te kilka ważnych miesięcy życia? Jesteś ciekawa jak przebiega ich poród i jak dają sobie radę tuż po narodzinach dziecka? W tym dziale poznasz niezwykłe historie niezwykłych mam, które w oczekiwaniu na dziecko pozostawiły nam swoje relacje, przemyślenia, rozterki i doświadczenie. Dołącz do grona i podziel się swoimi przeżyciami, może właśnie to pomoże innej kobiecie pozytywnie i świadomie przejść przez ciążę.

Link: Przyjaciółki

Z myślą o wszystkich mamach oczekujących narodzin dziecka ustanowiliśmy jasne i przejrzyste zasady. Od naszych użytkowniczek oczekujemy ich respektowania, żeby wszyscy czuli się tu dobrze i bezpiecznie. Wszelkie reguły stworzyliśmy po to, aby doświadczenia z naszymi portalami były jak najlepsze.

Link: Regulamin

W BellyBestFriend możesz zawierać przyjaźnie. Jeśli spotkałaś w naszej społeczności osobę, którą chciałabyś poznać lepiej, wyślij do niej zaproszenie. Jako przyjaciółki będziecie mogły wysyłać sobie wiadomości wewnętrzne oraz śledzić i komentować swoje kalendarze ciąży.

Link: O nas

Prywatność to dla nas rzecz święta! Traktujemy kwestie poufności bardzo poważnie, o czym świadczy prowadzona przez nas polityka. Gwarantujemy, że wszelkie Twoje dane są u nas w pełni bezpieczne i nie zostaną one nikomu udostępnione, pod żadnym pozorem.

Link: Polityka prywatności

Chciałabyś się dowiedzieć kim jesteśmy, jak działamy i dlaczego stworzyliśmy BellyBestFriend? Tutaj opowiadamy o tym, co jest dla nas najważniejsze oraz jakie wytyczyliśmy sobie cele.

Link: Kontakt

Zawsze chcesz wiedzieć wszystko i mieć jasny obraz całości? Pragniesz zobaczyć – dosłownie – całość naszego portalu, obejrzeć co oferujemy każdej kobiecie ciężarnej? To miejsce, które pozwoli Ci szybko zapoznać się że wszystkimi zakątkami naszego serwisu i płynnie się po nim poruszać.

Link: Mapa strony

Jesteśmy dyspozycyjni dla Ciebie o każdej porze. Możesz napisać do nas z każdym pytaniem, trudnością, problemem. Nie ma dla nas tabu, nie ma tematów błahych, wstydliwych lub za trudnych. Każda przyszła mama jest dla nas ważna i każda znajdzie u nas wsparcie - wspólnie przechodząc ciążę tydzień po tygodniu. Trzymamy kciuki także za Ciebie!

Link: Współpraca

Potrafisz programować, masz ciekawe pomysły, świat nowych technologii nie jest Ci obcy? Dołącz do nas! Cały czas rozwijamy się i poszukujemy osób, które są otwarte na nowe wyzwania i chętne, aby pomóc nam budować wysokiej jakości rozwiązania wspierające przyszłe mamy.

Link: Praca

Masz ciekawy produkt lub usługę, którą chciałbyś przedstawić kobietom będącym w ciąży i zainteresowanych tematyką macierzyństwa? Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować i co możemy dla Ciebie zrobić.

Link: OvuFriend.pl

Link: X

płatności obsługuje: .pl cms/File/gfx/dp_logo_alpha.png" class="img-responsive" / Link: .pl cms/File/gfx/home_page/up.png" / Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/cookie_policy

Podczas starań o kolejne dziecko Cię do naszego portalu dla kobiet starających się zajść w ciążę. Znajdziesz tu nowoczesne mechanizmy pomagające śledzić Twoją płodność, dietę sprzyjającą zajściu w ciążę, szeroką bazę wiedzy oraz bogatą społeczność kobiet zanteresowanych tematyką macierzyństwa.

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/cookie_policy Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

UTWÓRZ KONTO

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o Link: Polityce Cookies. Link: Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Tabela:

Twój adres e-mail: Link: ✔✘ Potwierdź adres e-mail: ✔✘ Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach Portalu, promocjach związanych że staraniami o dziecko i macierzyństwie oraz przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych. Przeczytałam i zgadzam się z Link: Regulaminem i Link: Zasadami Prywatności BellyBestFriend Link: OK Link: Anuluj


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Link: OK Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

.pl _app/lib/jquery.iecors-master/jq
uery.iecors.js"><;/script&g
t; <![endif]-- Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: Facebook Conversion Code Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,bellyfriend/home
wwwPreview v3.6 z lipca 2016: 12 komentarzy; 2 opisów; 52 linków; 3 formularzy; 19 skrótów; 18 obrazków; 5 ważnych słów; 19124 znaków.
Jest to średnia liczba dni od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed kolejną miesiączką.: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/b
bf-logo-home.png" class="img-responsive" / Link: Załóż konto | Link: Zaloguj | Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
acebook.png" /
Jesteś w ciąży ? Obserwuj, zapisuj,porównuj...
ciesz się ciążą! Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-1.png" /

Dieta w ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-2.png" /

Inteligentny kalendarz ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-3.png" /

Społeczność

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-4.png" /

Wiedza

Formularz:

Rozpocznij inteligentny kalendarz ciąży:

Wiek:* Twoja waga przed ciążą:* Wzrost:* ciąża bliźniacza:* NIE TAK Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Stycznia Lutego Marca Kwietnia Maja Czerwca Lipca Sierpnia Września Października Listopada Grudnia 2016 2015 Średnia długość Twoich cykli: 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Link: Na ten adres wyślemy do Ciebie link umożliwiający aktywację konta.: * oznacza obowiązkowe pola Załóż bezpłatne konto Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-1.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-2.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-3.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-4.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-5.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-6.png" /
.pl cms/File/bellyfriend/home_page/d
ivider.png" class="img-responsive" /

Weronika, 27 lat

Ten portal odkryłam w 8 tygodniu ciąży, teraz już jestem tuż przed porodem. Dzięki Wam w ciąży czułam się bezpieczniej.

Magda, 22 lat

Uwielbiam Belly! Przypomina mi o wszystkich ważnych datach i badaniach. Wszystkie zapiski mam w jednym miejscu.

Joanna, 25 lat

Polecam ten portal. Najbardziej lubię wykres wagi, pozwala mi to kontrolować lub mieszczę się w widełkach.

Basia, 28 lat

Nie ma takiego drugiego kalendarza ciąży! Super wykresy, fajny dziennik, mogę tu zapisać wszystko i porównać z innymi „ciążówkami”.

Agnieszka, 33 lat

Siatki centylowe płodu to coś czego nie spotkałam jeszcze nigdzie indziej. Świetny pomysł!

Monika, 31 lat

Lubię wiedzieć dokładnie w którym jestem tygodniu ciąży i ile zostało do końca.

.pl cms/File/bellyfriend/home_page/m
an-ico.png" class="center" / 120 000 kobiet w ciąży .pl cms/File/bellyfriend/home_page/g
raph-up-ico.png" class="center" / 100 000 wpisanych danych .pl cms/File/bellyfriend/home_page/h
eart-ico.png" class="center" / 100% uśmiechu mamy

Link: Inteligentny kalendarz ciąży

mechanizmy interpretujące najważniejsze kwestie związane z czasem oczekiwania na dziecko. Dodatkowo będziesz miała możliwość sprawdzenia, w którym tygodniu ciąży obecnie się znajdujesz, porównać swoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet oczekujących dziecka oraz potwierdzić swój termin porodu. Otrzymasz także spersonalizowane powiadomienia na każdym etapie rozwoju dziecka oraz regularne wiadomości dotyczące zmian w Twoim ciele.

Jeśli jesteś w ciąży koniecznie wypróbuj nasz nowoczesny, w pełni spersonalizowany kalendarz ciąży! To coś więcej niż zwykły opis ciąży tydzień po tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych kobiet, dlatego każda ciąża jest odmienna. Właśnie dlatego BellyBestFriend dostosowuje się do kobiety i daje szerokie możliwości użytkowania. BellyBestFriend pozwoli Ci śledzić rozwój ciąży i dziecka i poczuć się bezpiecznie. Znajdziesz tutaj nowoczesne

Link: Dziennik Ciąży

Link:

Martwisz się lub Twoja waga jest prawidłowa? lub nie przybierasz zbyt szybko lub zbyt wolno w danym etapie ciąży? Sprawdź to i na bieżąco kontroluj swoją wagę na przejrzystym wykresie z normami dopasowanymi specjalnie do Ciebie.

Link: Wykres wagi mamy

Tutaj możesz zapisywać wszystkie swoje objawy, obserwacje, testy i badania w ciąży. System powiadomi Cię jeśli wykryje coś niepokojącego. W każdym tygodniu ciąży system podpowie Ci, które badania warto zrobić i o czym nie powinnaś zapomnieć. Znajdziesz tutaj również ważne wydarzenia dla Twojej ciąży o których warto pamiętać. Każdego dnia czekać na Ciebie będzie unikalna porada dopasowana do Twojego aktualnego stanu.

Link: Siatki centylowe płodu

Link:

W widoku kalendarza możesz zaplanować swoje sprawy ciążowe – zapisywać wizyty lekarskie, ustawiać przypomnienia lub spisywać swoje pytania do lekarza. Podpowiemy Ci tu również ważne daty i wydarzenia w Twojej ciąży, o których warto pamiętać.

Link: Terminarz

Dzięki zaawansowanym mechanizmom interpretacji możesz w łatwy sposób śledzić lub Twoje dziecko rośnie w odpowiednim tempie i rozwija się prawidłowo. Po każdym USG wpisz długość dziecka i inne istotne parametry do wykresu, a system wszystko dla Ciebie zinterpretuje.

Dieta w ciąży

Link: Zalecenia dietetyczne

Link:

Jesteś rozdrażniona lub toteżznie zmęczona? A może męczą się częste skurcze mięśni, zgaga lub bezsenność? Sprawdź, które koktajle mogą Ci pomóc! Pamiętaj również, że witaminy zawarte w koktajlach są dla organizmu łatwo przyswajalne i w takiej formie Twoje ciało jest w stanie czerpać więcej składników odżywczych. Nie czekaj i przyrządź pyszne smoothie dla szczęśliwej ciąży według naszych przepisów!

Link: Koktajle dla kobiet w ciąży
Link:

Jesteś tym co jesz - dieta ma ogromny wpływ na Ciebie i dziecko. Wpływa na masę urodzeniową dziecka i rozwój jego mózgu. Wiele dolegliwości ciążowych wynika z nieodpowiedniej diety. Możesz je łatwo złagodzić stosując się do wskazanych zaleceń dietetycznych. We współpracy z najlepszymi dietetykami zaprojektowaliśmy specjalny algorytm, który wskaże Ci które produkty powinnaś jeść, a których unikać. Dobierze odpowiednie zalecenia do Ciebie - Twojej wagi, stylu życia oraz dolegliwości ciążowych.

Wiedza

Link: Pytania i odpowiedzi

tą sekcja zawiera, opracowane przez naszych ekspertów, artykuły poruszające ważne kwestie dla przyszłych mam. Tematy zainteresują wszystkie kobiety będące w ciąży i chcące poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Link: Artykuły

Poznasz tu odpowiedzi na wiele pytań, które przyszłe mamy najczęściej zadają. Dowiesz się kiedy zaplanować pierwszą wizytę u lekarza, lub warto robić badania prenatalne lub i w jaki sposób liczyć ruchy płodu. Wszystkie znajdujące się tu informacje zostały opracowane w rzetelny sposób przez zespół ekspertów.

Link: Baza lekarzy

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu ciąży i rozwoju płodu rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, m.in. lekarzami ginekologami specjalizującymi się w położnictwie, dietetykami oraz psychologami.

Link: Wywiady

Szukasz dobrego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę? Tutaj nie tylko znajdziesz listę lekarzy i placówek w Twojej okolicy, ale również poczytasz wartościowe opinie zamieszczane przez inne kobiety, które podobnie jak Ty są w ciąży.

Link: ciąża tydzień po tygodniu

To miejsce spotkań przyszłych mam, które mogą wymienić się swoimi obserwacjami, porozmawiać o swoich odczuwalnych objawach i wymienić się swoimi poglądami na tematy związane z ciążą i przyszłym macierzyństwem. W BellyBestFriend nie ma tematów tabu, poruszamy również tematy najtrudniejsze i najbardziej wstydliwe. Przejrzysty podział grup dyskusyjnych na trymestry i tematy pomaga w łatwy sposób znaleźć przyjaciółki do rozmowy.

Społeczność

Link: Forum

Chciałabyś szybko sprawdzić co dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem w danym tygodniu ciąży? Tutaj znajdziesz kalendarz ciąży z opisem poszczególnych tygodni oraz krótkie filmiki w których nasi eksperci - lekarz ginekolog i dietetyk - opowiedzą o najważniejszych aspektach ciąży oraz diecie na każdy miesiąc ciąży.

Link: Pamiętniki

Tutaj możesz łatwo porównać swój przebieg ciąży, odczuwane objawy, wyniki testów i przyrost wagi do zapisków tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka! Możesz przeglądać i komentować wykresy ciążowe, lub jeśli zechcesz udostępnić swoje własne zapiski i wykresy do śledzenia i komentowania przez inne osoby.

Link: Wykresy na tablicy

Zastanawiasz się jak okres ciąży przeżywają inne kobiety? Jakie mają emocje, przemyślenia co dzieje się w ich życiu przez te kilka ważnych miesięcy życia? Jesteś ciekawa jak przebiega ich poród i jak dają sobie radę tuż po narodzinach dziecka? W tym dziale poznasz niezwykłe historie niezwykłych mam, które w oczekiwaniu na dziecko pozostawiły nam swoje relacje, przemyślenia, rozterki i doświadczenie. Dołącz do grona i podziel się swoimi przeżyciami, może właśnie to pomoże innej kobiecie pozytywnie i świadomie przejść przez ciążę.

Link: Przyjaciółki

Z myślą o wszystkich mamach oczekujących narodzin dziecka ustanowiliśmy jasne i przejrzyste zasady. Od naszych użytkowniczek oczekujemy ich respektowania, żeby wszyscy czuli się tu dobrze i bezpiecznie. Wszelkie reguły stworzyliśmy po to, aby doświadczenia z naszymi portalami były jak najlepsze.

Link: Regulamin

W BellyBestFriend możesz zawierać przyjaźnie. Jeśli spotkałaś w naszej społeczności osobę, którą chciałabyś poznać lepiej, wyślij do niej zaproszenie. Jako przyjaciółki będziecie mogły wysyłać sobie wiadomości wewnętrzne oraz śledzić i komentować swoje kalendarze ciąży.

Link: O nas

Prywatność to dla nas rzecz święta! Traktujemy kwestie poufności bardzo poważnie, o czym świadczy prowadzona przez nas polityka. Gwarantujemy, że wszelkie Twoje dane są u nas w pełni bezpieczne i nie zostaną one nikomu udostępnione, pod żadnym pozorem.

Link: Polityka prywatności

Chciałabyś się dowiedzieć kim jesteśmy, jak działamy i dlaczego stworzyliśmy BellyBestFriend? Tutaj opowiadamy o tym, co jest dla nas najważniejsze oraz jakie wytyczyliśmy sobie cele.

Link: Kontakt

Zawsze chcesz wiedzieć wszystko i mieć jasny obraz całości? Pragniesz zobaczyć – dosłownie – całość naszego portalu, obejrzeć co oferujemy każdej kobiecie ciężarnej? To miejsce, które pozwoli Ci szybko zapoznać się że wszystkimi zakątkami naszego serwisu i płynnie się po nim poruszać.

Link: Mapa strony

Jesteśmy dyspozycyjni dla Ciebie o każdej porze. Możesz napisać do nas z każdym pytaniem, trudnością, problemem. Nie ma dla nas tabu, nie ma tematów błahych, wstydliwych lub za trudnych. Każda przyszła mama jest dla nas ważna i każda znajdzie u nas wsparcie - wspólnie przechodząc ciążę tydzień po tygodniu. Trzymamy kciuki także za Ciebie!

Link: Współpraca

Potrafisz programować, masz ciekawe pomysły, świat nowych technologii nie jest Ci obcy? Dołącz do nas! Cały czas rozwijamy się i poszukujemy osób, które są otwarte na nowe wyzwania i chętne, aby pomóc nam budować wysokiej jakości rozwiązania wspierające przyszłe mamy.

Link: Praca

Masz ciekawy produkt lub usługę, którą chciałbyś przedstawić kobietom będącym w ciąży i zainteresowanych tematyką macierzyństwa? Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować i co możemy dla Ciebie zrobić.

Link: OvuFriend.pl

Link: X

płatności obsługuje: .pl cms/File/gfx/dp_logo_alpha.png" class="img-responsive" / Link: .pl cms/File/gfx/home_page/up.png" / Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/cookie_policy

Podczas starań o kolejne dziecko Cię do naszego portalu dla kobiet starających się zajść w ciążę. Znajdziesz tu nowoczesne mechanizmy pomagające śledzić Twoją płodność, dietę sprzyjającą zajściu w ciążę, szeroką bazę wiedzy oraz bogatą społeczność kobiet zanteresowanych tematyką macierzyństwa.

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/cookie_policy Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

UTWÓRZ KONTO

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o Link: Polityce Cookies. Link: Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Tabela:

Twój adres e-mail: Link: ✔✘ Potwierdź adres e-mail: ✔✘ Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach Portalu, promocjach związanych że staraniami o dziecko i macierzyństwie oraz przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych. Przeczytałam i zgadzam się z Link: Regulaminem i Link: Zasadami Prywatności BellyBestFriend Link: OK Link: Anuluj


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Link: OK Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

.pl _app/lib/jquery.iecors-master/jq
uery.iecors.js"><;/script&g
t; <![endif]-- Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: Facebook Conversion Code Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,bellyfriend/home
wwwPreview v3.6 z kwietnia 2016: 12 komentarzy; 2 opisów; 52 linków; 3 formularzy; 19 skrótów; 18 obrazków; 5 ważnych słów; 18784 znaków.
Jest to średnia liczba dni od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed kolejną miesiączką.: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/b
bf-logo-home.png" class="img-responsive" / Link: Załóż konto | Link: Zaloguj | Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
acebook.png" /
Jesteś w ciąży ? Obserwuj, zapisuj,porównuj...
ciesz się ciążą! Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-1.png" /

Dieta w ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-2.png" /

Inteligentny kalendarz ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-3.png" /

Społeczność

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-4.png" /

Wiedza

Formularz:

Rozpocznij inteligentny kalendarz ciąży:

Wiek:* Twoja waga przed ciążą:* Wzrost:* ciąża bliźniacza:* NIE TAK Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Stycznia Lutego Marca Kwietnia Maja Czerwca Lipca Sierpnia Września Października Listopada Grudnia 2016 2015 Średnia długość Twoich cykli: 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Link: Na ten adres wyślemy do Ciebie link umożliwiający aktywację konta.: * oznacza obowiązkowe pola Załóż bezpłatne konto Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-1.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-2.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-3.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-4.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-5.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-6.png" /
.pl cms/File/bellyfriend/home_page/d
ivider.png" class="img-responsive" /

Weronika, 27 lat

Ten portal odkryłam w 8 tygodniu ciąży, teraz już jestem tuż przed porodem. Dzięki Wam w ciąży czułam się bezpieczniej.

Magda, 22 lat

Uwielbiam Belly! Przypomina mi o wszystkich ważnych datach i badaniach. Wszystkie zapiski mam w jednym miejscu.

Joanna, 25 lat

Polecam ten portal. Najbardziej lubię wykres wagi, pozwala mi to kontrolować lub mieszczę się w widełkach.

Basia, 28 lat

Nie ma takiego drugiego kalendarza ciąży! Super wykresy, fajny dziennik, mogę tu zapisać wszystko i porównać z innymi „ciążówkami”.

Agnieszka, 33 lat

Siatki centylowe płodu to coś czego nie spotkałam jeszcze nigdzie indziej. Świetny pomysł!

Monika, 31 lat

Lubię wiedzieć dokładnie w którym jestem tygodniu ciąży i ile zostało do końca.

.pl cms/File/bellyfriend/home_page/m
an-ico.png" class="center" / 120 000 kobiet w ciąży .pl cms/File/bellyfriend/home_page/g
raph-up-ico.png" class="center" / 100 000 wpisanych danych .pl cms/File/bellyfriend/home_page/h
eart-ico.png" class="center" / 100% uśmiechu mamy

Link: Inteligentny kalendarz ciąży

mechanizmy interpretujące najważniejsze kwestie związane z czasem oczekiwania na dziecko. Dodatkowo będziesz miała możliwość sprawdzenia, w którym tygodniu ciąży obecnie się znajdujesz, porównać swoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet oczekujących dziecka oraz potwierdzić swój termin porodu. Otrzymasz także spersonalizowane powiadomienia na każdym etapie rozwoju dziecka oraz regularne wiadomości dotyczące zmian w Twoim ciele.

Jeśli jesteś w ciąży koniecznie wypróbuj nasz nowoczesny, w pełni spersonalizowany kalendarz ciąży! To coś więcej niż zwykły opis ciąży tydzień po tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych kobiet, dlatego każda ciąża jest odmienna. Właśnie dlatego BellyBestFriend dostosowuje się do kobiety i daje szerokie możliwości użytkowania. BellyBestFriend pozwoli Ci śledzić rozwój ciąży i dziecka i poczuć się bezpiecznie. Znajdziesz tutaj nowoczesne

Link: Dziennik Ciąży

Link:

Martwisz się lub Twoja waga jest prawidłowa? lub nie przybierasz zbyt szybko lub zbyt wolno w danym etapie ciąży? Sprawdź to i na bieżąco kontroluj swoją wagę na przejrzystym wykresie z normami dopasowanymi specjalnie do Ciebie.

Link: Wykres wagi mamy

Tutaj możesz zapisywać wszystkie swoje objawy, obserwacje, testy i badania w ciąży. System powiadomi Cię jeśli wykryje coś niepokojącego. W każdym tygodniu ciąży system podpowie Ci, które badania warto zrobić i o czym nie powinnaś zapomnieć. Znajdziesz tutaj również ważne wydarzenia dla Twojej ciąży o których warto pamiętać. Każdego dnia czekać na Ciebie będzie unikalna porada dopasowana do Twojego aktualnego stanu.

Link: Siatki centylowe płodu

Link:

W widoku kalendarza możesz zaplanować swoje sprawy ciążowe – zapisywać wizyty lekarskie, ustawiać przypomnienia lub spisywać swoje pytania do lekarza. Podpowiemy Ci tu również ważne daty i wydarzenia w Twojej ciąży, o których warto pamiętać.

Link: Terminarz

Dzięki zaawansowanym mechanizmom interpretacji możesz w łatwy sposób śledzić lub Twoje dziecko rośnie w odpowiednim tempie i rozwija się prawidłowo. Po każdym USG wpisz długość dziecka i inne istotne parametry do wykresu, a system wszystko dla Ciebie zinterpretuje.

Dieta w ciąży
Link: Zalecenia dietetyczne
Link:

Jesteś rozdrażniona lub toteżznie zmęczona? A może męczą się częste skurcze mięśni, zgaga lub bezsenność? Sprawdź, które koktajle mogą Ci pomóc! Pamiętaj również, że witaminy zawarte w koktajlach są dla organizmu łatwo przyswajalne i w takiej formie Twoje ciało jest w stanie czerpać więcej składników odżywczych. Nie czekaj i przyrządź pyszne smoothie dla szczęśliwej ciąży według naszych przepisów!

Link: Koktajle dla kobiet w ciąży
Link:

Jesteś tym co jesz - dieta ma ogromny wpływ na Ciebie i dziecko. Wpływa na masę urodzeniową dziecka i rozwój jego mózgu. Wiele dolegliwości ciążowych wynika z nieodpowiedniej diety. Możesz je łatwo złagodzić stosując się do wskazanych zaleceń dietetycznych. We współpracy z najlepszymi dietetykami zaprojektowaliśmy specjalny algorytm, który wskaże Ci które produkty powinnaś jeść, a których unikać. Dobierze odpowiednie zalecenia do Ciebie - Twojej wagi, stylu życia oraz dolegliwości ciążowych.

Wiedza
Link: Pytania i odpowiedzi

tą sekcja zawiera, opracowane przez naszych ekspertów, artykuły poruszające ważne kwestie dla przyszłych mam. Tematy zainteresują wszystkie kobiety będące w ciąży i chcące poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Link: Artykuły

Poznasz tu odpowiedzi na wiele pytań, które przyszłe mamy najczęściej zadają. Dowiesz się kiedy zaplanować pierwszą wizytę u lekarza, lub warto robić badania prenatalne lub i w jaki sposób liczyć ruchy płodu. Wszystkie znajdujące się tu informacje zostały opracowane w rzetelny sposób przez zespół ekspertów.

Link: Baza lekarzy

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu ciąży i rozwoju płodu rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, m.in. lekarzami ginekologami specjalizującymi się w położnictwie, dietetykami oraz psychologami.

Link: Wywiady

Szukasz dobrego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę? Tutaj nie tylko znajdziesz listę lekarzy i placówek w Twojej okolicy, ale również poczytasz wartościowe opinie zamieszczane przez inne kobiety, które podobnie jak Ty są w ciąży.

Link: ciąża tydzień po tygodniu

To miejsce spotkań przyszłych mam, które mogą wymienić się swoimi obserwacjami, porozmawiać o swoich odczuwalnych objawach i wymienić się swoimi poglądami na tematy związane z ciążą i przyszłym macierzyństwem. W BellyBestFriend nie ma tematów tabu, poruszamy również tematy najtrudniejsze i najbardziej wstydliwe. Przejrzysty podział grup dyskusyjnych na trymestry i tematy pomaga w łatwy sposób znaleźć przyjaciółki do rozmowy.

Społeczność
Link: Forum

Chciałabyś szybko sprawdzić co dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem w danym tygodniu ciąży? Tutaj znajdziesz kalendarz ciąży z opisem poszczególnych tygodni oraz krótkie filmiki w których nasi eksperci - lekarz ginekolog i dietetyk - opowiedzą o najważniejszych aspektach ciąży oraz diecie na każdy miesiąc ciąży.

Link: Pamiętniki

Tutaj możesz łatwo porównać swój przebieg ciąży, odczuwane objawy, wyniki testów i przyrost wagi do zapisków tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka! Możesz przeglądać i komentować wykresy ciążowe, lub jeśli zechcesz udostępnić swoje własne zapiski i wykresy do śledzenia i komentowania przez inne osoby.

Link: Wykresy na tablicy

Zastanawiasz się jak okres ciąży przeżywają inne kobiety? Jakie mają emocje, przemyślenia co dzieje się w ich życiu przez te kilka ważnych miesięcy życia? Jesteś ciekawa jak przebiega ich poród i jak dają sobie radę tuż po narodzinach dziecka? W tym dziale poznasz niezwykłe historie niezwykłych mam, które w oczekiwaniu na dziecko pozostawiły nam swoje relacje, przemyślenia, rozterki i doświadczenie. Dołącz do grona i podziel się swoimi przeżyciami, może właśnie to pomoże innej kobiecie pozytywnie i świadomie przejść przez ciążę.

Link: Przyjaciółki

Z myślą o wszystkich mamach oczekujących narodzin dziecka ustanowiliśmy jasne i przejrzyste zasady. Od naszych użytkowniczek oczekujemy ich respektowania, żeby wszyscy czuli się tu dobrze i bezpiecznie. Wszelkie reguły stworzyliśmy po to, aby doświadczenia z naszymi portalami były jak najlepsze.

Link: Regulamin

W BellyBestFriend możesz zawierać przyjaźnie. Jeśli spotkałaś w naszej społeczności osobę, którą chciałabyś poznać lepiej, wyślij do niej zaproszenie. Jako przyjaciółki będziecie mogły wysyłać sobie wiadomości wewnętrzne oraz śledzić i komentować swoje kalendarze ciąży.

Link: O nas

Prywatność to dla nas rzecz święta! Traktujemy kwestie poufności bardzo poważnie, o czym świadczy prowadzona przez nas polityka. Gwarantujemy, że wszelkie Twoje dane są u nas w pełni bezpieczne i nie zostaną one nikomu udostępnione, pod żadnym pozorem.

Link: Polityka prywatności

Chciałabyś się dowiedzieć kim jesteśmy, jak działamy i dlaczego stworzyliśmy BellyBestFriend? Tutaj opowiadamy o tym, co jest dla nas najważniejsze oraz jakie wytyczyliśmy sobie cele.

Link: Kontakt

Zawsze chcesz wiedzieć wszystko i mieć jasny obraz całości? Pragniesz zobaczyć – dosłownie – całość naszego portalu, obejrzeć co oferujemy każdej kobiecie ciężarnej? To miejsce, które pozwoli Ci szybko zapoznać się że wszystkimi zakątkami naszego serwisu i płynnie się po nim poruszać.

Link: Mapa strony

Jesteśmy dyspozycyjni dla Ciebie o każdej porze. Możesz napisać do nas z każdym pytaniem, trudnością, problemem. Nie ma dla nas tabu, nie ma tematów błahych, wstydliwych lub za trudnych. Każda przyszła mama jest dla nas ważna i każda znajdzie u nas wsparcie - wspólnie przechodząc ciążę tydzień po tygodniu. Trzymamy kciuki także za Ciebie!

Link: Współpraca

Potrafisz programować, masz ciekawe pomysły, świat nowych technologii nie jest Ci obcy? Dołącz do nas! Cały czas rozwijamy się i poszukujemy osób, które są otwarte na nowe wyzwania i chętne, aby pomóc nam budować wysokiej jakości rozwiązania wspierające przyszłe mamy.

Link: Praca

Masz ciekawy produkt lub usługę, którą chciałbyś przedstawić kobietom będącym w ciąży i zainteresowanych tematyką macierzyństwa? Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować i co możemy dla Ciebie zrobić.

Link: OvuFriend.pl

Link: X

płatności obsługuje: .pl cms/File/gfx/dp_logo_alpha.png" class="img-responsive" / Link: .pl cms/File/gfx/home_page/up.png" / Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/cookie_policy

Podczas starań o kolejne dziecko Cię do naszego portalu dla kobiet starających się zajść w ciążę. Znajdziesz tu nowoczesne mechanizmy pomagające śledzić Twoją płodność, dietę sprzyjającą zajściu w ciążę, szeroką bazę wiedzy oraz bogatą społeczność kobiet zanteresowanych tematyką macierzyństwa.

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/cookie_policy Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

UTWÓRZ KONTO

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o Link: Polityce Cookies. Link: Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Tabela:

Twój adres e-mail: Link: ✔✘ Potwierdź adres e-mail: ✔✘ Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach Portalu, promocjach związanych że staraniami o dziecko i macierzyństwie oraz przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych. Przeczytałam i zgadzam się z Link: Regulaminem i Link: Zasadami Prywatności BellyBestFriend Link: OK Link: Anuluj


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Link: OK Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

.pl _app/lib/jquery.iecors-master/jq
uery.iecors.js"><;/script&g
t; <![endif]-- Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: Facebook Conversion Code Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,bellyfriend/home
wwwPreview v3.6 ze stycznia 2016: 12 komentarzy; 2 opisów; 52 linków; 3 formularzy; 19 skrótów; 18 obrazków; 5 ważnych słów; 18699 znaków.
Jest to średnia liczba dni od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed kolejną miesiączką.: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/b
bf-logo-home.png" class="img-responsive" / Link: Załóż konto | Link: Zaloguj | Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
acebook.png" /
Jesteś w ciąży ? Obserwuj, zapisuj,porównuj...
ciesz się ciążą! Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-1.png" /

Dieta w ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-2.png" /

Inteligentny kalendarz ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-3.png" /

Społeczność

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-4.png" /

Wiedza

Formularz:

Rozpocznij inteligentny kalendarz ciąży:

Wiek:* Twoja waga przed ciążą:* Wzrost:* ciąża bliźniacza:* NIE TAK Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Stycznia Lutego Marca Kwietnia Maja Czerwca Lipca Sierpnia Września Października Listopada Grudnia 2015 2014 Średnia długość Twoich cykli: 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Link: Na ten adres wyślemy do Ciebie link umożliwiający aktywację konta.: * oznacza obowiązkowe pola Załóż bezpłatne konto Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-1.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-2.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-3.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-4.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-5.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-6.png" /
.pl cms/File/bellyfriend/home_page/d
ivider.png" class="img-responsive" /

Weronika, 27 lat

Ten portal odkryłam w 8 tygodniu ciąży, teraz już jestem tuż przed porodem. Dzięki Wam w ciąży czułam się bezpieczniej.

Magda, 22 lat

Uwielbiam Belly! Przypomina mi o wszystkich ważnych datach i badaniach. Wszystkie zapiski mam w jednym miejscu.

Joanna, 25 lat

Polecam ten portal. Najbardziej lubię wykres wagi, pozwala mi to kontrolować lub mieszczę się w widełkach.

Basia, 28 lat

Nie ma takiego drugiego kalendarza ciąży! Super wykresy, fajny dziennik, mogę tu zapisać wszystko i porównać z innymi „ciążówkami”.

Agnieszka, 33 lat

Siatki centylowe płodu to coś czego nie spotkałam jeszcze nigdzie indziej. Świetny pomysł!

Monika, 31 lat

Lubię wiedzieć dokładnie w którym jestem tygodniu ciąży i ile zostało do końca.

.pl cms/File/bellyfriend/home_page/m
an-ico.png" class="center" / 120 000 kobiet w ciąży .pl cms/File/bellyfriend/home_page/g
raph-up-ico.png" class="center" / 100 000 wpisanych danych .pl cms/File/bellyfriend/home_page/h
eart-ico.png" class="center" / 100% uśmiechu mamy

Link: Inteligentny kalendarz ciąży

mechanizmy interpretujące najważniejsze kwestie związane z czasem oczekiwania na dziecko. Dodatkowo będziesz miała możliwość sprawdzenia, w którym tygodniu ciąży obecnie się znajdujesz, porównać swoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet oczekujących dziecka oraz potwierdzić swój termin porodu. Otrzymasz także spersonalizowane powiadomienia na każdym etapie rozwoju dziecka oraz regularne wiadomości dotyczące zmian w Twoim ciele.

Jeśli jesteś w ciąży koniecznie wypróbuj nasz nowoczesny, w pełni spersonalizowany Kalendarz Ciąży! To coś więcej niż zwykły opis ciąży tydzień po tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych kobiet, dlatego każda ciąża jest odmienna. Właśnie dlatego BellyBestFriend dostosowuje się do kobiety i daje szerokie możliwości użytkowania. BellyBestFriend pozwoli Ci śledzić rozwój ciąży i dziecka i poczuć się bezpiecznie. Znajdziesz tutaj nowoczesne

Link: Dziennik Ciąży

Link:

Martwisz się lub Twoja waga jest prawidłowa? lub nie przybierasz zbyt szybko lub zbyt wolno w danym etapie ciąży? Sprawdź to i na bieżąco kontroluj swoją wagę na przejrzystym wykresie z normami dopasowanymi specjalnie do Ciebie.

Link: Wykres wagi mamy

Tutaj możesz zapisywać wszystkie swoje objawy, obserwacje, testy i badania w ciąży. System powiadomi Cię jeśli wykryje coś niepokojącego. W każdym tygodniu ciąży system podpowie Ci, które badania warto zrobić i o czym nie powinnaś zapomnieć. Znajdziesz tutaj również ważne wydarzenia dla Twojej ciąży o których warto pamiętać. Każdego dnia czekać na Ciebie będzie unikalna porada dopasowana do Twojego aktualnego stanu.

Link: Siatki centylowe płodu

Link:

W widoku kalendarza możesz zaplanować swoje sprawy ciążowe – zapisywać wizyty lekarskie, ustawiać przypomnienia lub spisywać swoje pytania do lekarza. Podpowiemy Ci tu również ważne daty i wydarzenia w Twojej ciąży, o których warto pamiętać.

Link: Terminarz

Dzięki zaawansowanym mechanizmom interpretacji możesz w łatwy sposób śledzić lub Twoje dziecko rośnie w odpowiednim tempie i rozwija się prawidłowo. Po każdym USG wpisz długość dziecka i inne istotne parametry do wykresu, a system wszystko dla Ciebie zinterpretuje.

Dieta w ciąży

Link: Zalecenia dietetyczne

Link:

Jesteś rozdrażniona lub toteżznie zmęczona? A może męczą się częste skurcze mięśni, zgaga lub bezsenność? Sprawdź, które koktajle mogą Ci pomóc! Pamiętaj również, że witaminy zawarte w koktajlach są dla organizmu łatwo przyswajalne i w takiej formie Twoje ciało jest w stanie czerpać więcej składników odżywczych. Nie czekaj i przyrządź pyszne smoothie dla szczęśliwej ciąży według naszych przepisów!

Link: Koktajle dla kobiet w ciąży

Link:

Jesteś tym co jesz - dieta ma ogromny wpływ na Ciebie i dziecko. Wpływa na masę urodzeniową dziecka i rozwój jego mózgu. Wiele dolegliwości ciążowych wynika z nieodpowiedniej diety. Możesz je łatwo złagodzić stosując się do wskazanych zaleceń dietetycznych. We współpracy z najlepszymi dietetykami zaprojektowaliśmy specjalny algorytm, który wskaże Ci które produkty powinnaś jeść, a których unikać. Dobierze odpowiednie zalecenia do Ciebie - Twojej wagi, stylu życia oraz dolegliwości ciążowych.

Wiedza

Link: Pytania i odpowiedzi

tą sekcja zawiera, opracowane przez naszych ekspertów, artykuły poruszające ważne kwestie dla przyszłych mam. Tematy zainteresują wszystkie kobiety będące w ciąży i chcące poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Link: Artykuły

Poznasz tu odpowiedzi na wiele pytań, które przyszłe mamy najczęściej zadają. Dowiesz się kiedy zaplanować pierwszą wizytę u lekarza, lub warto robić badania prenatalne lub i w jaki sposób liczyć ruchy płodu. Wszystkie znajdujące się tu informacje zostały opracowane w rzetelny sposób przez zespół ekspertów.

Link: Baza lekarzy

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu ciąży i rozwoju płodu rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, m.in. lekarzami ginekologami specjalizującymi się w położnictwie, dietetykami oraz psychologami.

Link: Wywiady

Szukasz dobrego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę? Tutaj nie tylko znajdziesz listę lekarzy i placówek w Twojej okolicy, ale również poczytasz wartościowe opinie zamieszczane przez inne kobiety, które podobnie jak Ty są w ciąży.

Link: ciąża tydzień po tygodniu

To miejsce spotkań przyszłych mam, które mogą wymienić się swoimi obserwacjami, porozmawiać o swoich odczuwalnych objawach i wymienić się swoimi poglądami na tematy związane z ciążą i przyszłym macierzyństwem. W BellyBestFriend nie ma tematów tabu, poruszamy również tematy najtrudniejsze i najbardziej wstydliwe. Przejrzysty podział grup dyskusyjnych na trymestry i tematy pomaga w łatwy sposób znaleźć przyjaciółki do rozmowy.

Społeczność
Link: Forum

Chciałabyś szybko sprawdzić co dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem w danym tygodniu ciąży? Tutaj znajdziesz kalendarz ciąży z opisem poszczególnych tygodni oraz krótkie filmiki w których nasi eksperci - lekarz ginekolog i dietetyk - opowiedzą o najważniejszych aspektach ciąży oraz diecie na każdy miesiąc ciąży.

Link: Pamiętniki

Tutaj możesz łatwo porównać swój przebieg ciąży, odczuwane objawy, wyniki testów i przyrost wagi do zapisków tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka! Możesz przeglądać i komentować wykresy ciążowe, lub jeśli zechcesz udostępnić swoje własne zapiski i wykresy do śledzenia i komentowania przez inne osoby.

Link: Wykresy na tablicy

Zastanawiasz się jak okres ciąży przeżywają inne kobiety? Jakie mają emocje, przemyślenia co dzieje się w ich życiu przez te kilka ważnych miesięcy życia? Jesteś ciekawa jak przebiega ich poród i jak dają sobie radę tuż po narodzinach dziecka? W tym dziale poznasz niezwykłe historie niezwykłych mam, które w oczekiwaniu na dziecko pozostawiły nam swoje relacje, przemyślenia, rozterki i doświadczenie. Dołącz do grona i podziel się swoimi przeżyciami, może właśnie to pomoże innej kobiecie pozytywnie i świadomie przejść przez ciążę.

Link: Przyjaciółki

Z myślą o wszystkich mamach oczekujących narodzin dziecka ustanowiliśmy jasne i przejrzyste zasady. Od naszych użytkowniczek oczekujemy ich respektowania, żeby wszyscy czuli się tu dobrze i bezpiecznie. Wszelkie reguły stworzyliśmy po to, aby doświadczenia z naszymi portalami były jak najlepsze.

Link: Regulamin

W BellyBestFriend możesz zawierać przyjaźnie. Jeśli spotkałaś w naszej społeczności osobę, którą chciałabyś poznać lepiej, wyślij do niej zaproszenie. Jako przyjaciółki będziecie mogły wysyłać sobie wiadomości wewnętrzne oraz śledzić i komentować swoje kalendarze ciąży.

Link: O nas

Prywatność to dla nas rzecz święta! Traktujemy kwestie poufności bardzo poważnie, o czym świadczy prowadzona przez nas polityka. Gwarantujemy, że wszelkie Twoje dane są u nas w pełni bezpieczne i nie zostaną one nikomu udostępnione, pod żadnym pozorem.

Link: Polityka prywatności

Chciałabyś się dowiedzieć kim jesteśmy, jak działamy i dlaczego stworzyliśmy BellyBestFriend? Tutaj opowiadamy o tym, co jest dla nas najważniejsze oraz jakie wytyczyliśmy sobie cele.

Link: Kontakt

Zawsze chcesz wiedzieć wszystko i mieć jasny obraz całości? Pragniesz zobaczyć – dosłownie – całość naszego portalu, obejrzeć co oferujemy każdej kobiecie ciężarnej? To miejsce, które pozwoli Ci szybko zapoznać się że wszystkimi zakątkami naszego serwisu i płynnie się po nim poruszać.

Link: Mapa strony

Jesteśmy dyspozycyjni dla Ciebie o każdej porze. Możesz napisać do nas z każdym pytaniem, trudnością, problemem. Nie ma dla nas tabu, nie ma tematów błahych, wstydliwych lub za trudnych. Każda przyszła mama jest dla nas ważna i każda znajdzie u nas wsparcie - wspólnie przechodząc ciążę tydzień po tygodniu. Trzymamy kciuki także za Ciebie!

Link: Współpraca

Potrafisz programować, masz ciekawe pomysły, świat nowych technologii nie jest Ci obcy? Dołącz do nas! Cały czas rozwijamy się i poszukujemy osób, które są otwarte na nowe wyzwania i chętne, aby pomóc nam budować wysokiej jakości rozwiązania wspierające przyszłe mamy.

Link: Praca

Masz ciekawy produkt lub usługę, którą chciałbyś przedstawić kobietom będącym w ciąży i zainteresowanych tematyką macierzyństwa? Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować i co możemy dla Ciebie zrobić.

Link: OvuFriend.pl

Link: X

płatności obsługuje: .pl cms/File/gfx/dp_logo_alpha.png" class="img-responsive" / Link: .pl cms/File/gfx/home_page/up.png" / Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/cookie_policy

Podczas starań o kolejne dziecko Cię do naszego portalu dla kobiet starających się zajść w ciążę. Znajdziesz tu nowoczesne mechanizmy pomagające śledzić Twoją płodność, dietę sprzyjającą zajściu w ciążę, szeroką bazę wiedzy oraz bogatą społeczność kobiet zanteresowanych tematyką macierzyństwa.

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/cookie_policy Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

UTWÓRZ KONTO

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o Link: Polityce Cookies. Link: Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Tabela:

Twój adres e-mail: Link: ✔✘ Potwierdź adres e-mail: ✔✘ Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach Portalu, promocjach związanych że staraniami o dziecko i macierzyństwie oraz przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych. Przeczytałam i zgadzam się z Link: Regulaminem i Link: Zasadami Prywatności BellyBestFriend Link: OK Link: Anuluj


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Link: OK Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

.pl _app/lib/jquery.iecors-master/jq
uery.iecors.js"><;/script&g
t; <![endif]-- Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: Facebook Conversion Code Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,bellyfriend/home
Historia strony - popularna fraza: ciąża, znajdź więcej ciąża w wyszukiwarce...
wwwPreview v3.6 z września 2015: 12 komentarzy; 2 opisów; 51 linków; 3 formularzy; 19 skrótów; 18 obrazków; 5 ważnych słów; 19112 znaków.
Jest to średnia liczba dni od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed kolejną miesiączką.: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/b
bf-logo-home.png" class="img-responsive" / Link: Załóż konto | Link: Zaloguj | Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
acebook.png" /
Jesteś w ciąży ? Obserwuj, zapisuj,porównuj...
ciesz się ciążą! Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-1.png" /

Dieta w ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-2.png" /

Inteligentny kalendarz ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-3.png" /

Społeczność

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-4.png" /

Wiedza

Formularz:

Rozpocznij inteligentny kalendarz ciąży:

Wiek:* Twoja waga przed ciążą:* Wzrost:* ciąża bliźniacza:* NIE TAK Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Stycznia Lutego Marca Kwietnia Maja Czerwca Lipca Sierpnia Września Października Listopada Grudnia 2015 2014 Średnia długość Twoich cykli: 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Link: Na ten adres wyślemy do Ciebie link umożliwiający aktywację konta.: * oznacza obowiązkowe pola Załóż bezpłatne konto Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-1.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-2.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-3.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-4.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-5.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-6.png" /
.pl cms/File/bellyfriend/home_page/d
ivider.png" class="img-responsive" /

Weronika, 27 lat

Ten portal odkryłam w 8 tygodniu ciąży, teraz już jestem tuż przed porodem. Dzięki Wam w ciąży czułam się bezpieczniej.

Magda, 22 lat

Uwielbiam Belly! Przypomina mi o wszystkich ważnych datach i badaniach. Wszystkie zapiski mam w jednym miejscu.

Joanna, 25 lat

Polecam ten portal. Najbardziej lubię wykres wagi, pozwala mi to kontrolować lub mieszczę się w widełkach.

Basia, 28 lat

Nie ma takiego drugiego kalendarza ciąży! Super wykresy, fajny dziennik, mogę tu zapisać wszystko i porównać z innymi „ciążówkami”.

Agnieszka, 33 lat

Siatki centylowe płodu to coś czego nie spotkałam jeszcze nigdzie indziej. Świetny pomysł!

Monika, 31 lat

Lubię wiedzieć dokładnie w którym jestem tygodniu ciąży i ile zostało do końca.

.pl cms/File/bellyfriend/home_page/m
an-ico.png" class="center" / 120 000 kobiet w ciąży .pl cms/File/bellyfriend/home_page/g
raph-up-ico.png" class="center" / 100 000 wpisanych danych .pl cms/File/bellyfriend/home_page/h
eart-ico.png" class="center" / 100% uśmiechu mamy

Link: Inteligentny kalendarz ciąży

mechanizmy interpretujące najważniejsze kwestie związane z czasem oczekiwania na dziecko. Dodatkowo będziesz miała możliwość sprawdzenia, w którym tygodniu ciąży obecnie się znajdujesz, porównać swoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet oczekujących dziecka oraz potwierdzić swój termin porodu. Otrzymasz także spersonalizowane powiadomienia na każdym etapie rozwoju dziecka oraz regularne wiadomości dotyczące zmian w Twoim ciele.

Jeśli jesteś w ciąży koniecznie wypróbuj nasz nowoczesny, w pełni spersonalizowany kalendarz ciąży! To coś więcej niż zwykły opis ciąży tydzień po tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych kobiet, dlatego każda ciąża jest odmienna. Właśnie dlatego BellyBestFriend dostosowuje się do kobiety i daje szerokie możliwości użytkowania. BellyBestFriend pozwoli Ci śledzić rozwój ciąży i dziecka i poczuć się bezpiecznie. Znajdziesz tutaj nowoczesne

Link: Dziennik Ciąży

Link:

Martwisz się lub Twoja waga jest prawidłowa? lub nie przybierasz zbyt szybko lub zbyt wolno w danym etapie ciąży? Sprawdź to i na bieżąco kontroluj swoją wagę na przejrzystym wykresie z normami dopasowanymi specjalnie do Ciebie.

Link: Wykres wagi mamy

Tutaj możesz zapisywać wszystkie swoje objawy, obserwacje, testy i badania w ciąży. System powiadomi Cię jeśli wykryje coś niepokojącego. W każdym tygodniu ciąży system podpowie Ci, które badania warto zrobić i o czym nie powinnaś zapomnieć. Znajdziesz tutaj również ważne wydarzenia dla Twojej ciąży o których warto pamiętać. Każdego dnia czekać na Ciebie będzie unikalna porada dopasowana do Twojego aktualnego stanu.

Link: Siatki centylowe płodu

Link:

W widoku kalendarza możesz zaplanować swoje sprawy ciążowe – zapisywać wizyty lekarskie, ustawiać przypomnienia lub spisywać swoje pytania do lekarza. Podpowiemy Ci tu również ważne daty i wydarzenia w Twojej ciąży, o których warto pamiętać.

Link: Terminarz

Dzięki zaawansowanym mechanizmom interpretacji możesz w łatwy sposób śledzić lub Twoje dziecko rośnie w odpowiednim tempie i rozwija się prawidłowo. Po każdym USG wpisz długość dziecka i inne istotne parametry do wykresu, a system wszystko dla Ciebie zinterpretuje.

Dieta w ciąży

Link: Zalecenia dietetyczne

Link:

Jesteś rozdrażniona lub toteżznie zmęczona? A może męczą się częste skurcze mięśni, zgaga lub bezsenność? Sprawdź, które koktajle mogą Ci pomóc! Pamiętaj również, że witaminy zawarte w koktajlach są dla organizmu łatwo przyswajalne i w takiej formie Twoje ciało jest w stanie czerpać więcej składników odżywczych. Nie czekaj i przyrządź pyszne smoothie dla szczęśliwej ciąży według naszych przepisów!

Link: Koktajle dla kobiet w ciąży
Link:

Jesteś tym co jesz - dieta ma ogromny wpływ na Ciebie i dziecko. Wpływa na masę urodzeniową dziecka i rozwój jego mózgu. Wiele dolegliwości ciążowych wynika z nieodpowiedniej diety. Możesz je łatwo złagodzić stosując się do wskazanych zaleceń dietetycznych. We współpracy z najlepszymi dietetykami zaprojektowaliśmy specjalny algorytm, który wskaże Ci które produkty powinnaś jeść, a których unikać. Dobierze odpowiednie zalecenia do Ciebie - Twojej wagi, stylu życia oraz dolegliwości ciążowych.

Wiedza

Link: Pytania i odpowiedzi

tą sekcja zawiera, opracowane przez naszych ekspertów, artykuły poruszające ważne kwestie dla przyszłych mam. Tematy zainteresują wszystkie kobiety będące w ciąży i chcące poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Link: Artykuły

Poznasz tu odpowiedzi na wiele pytań, które przyszłe mamy najczęściej zadają. Dowiesz się kiedy zaplanować pierwszą wizytę u lekarza, lub warto robić badania prenatalne lub i w jaki sposób liczyć ruchy płodu. Wszystkie znajdujące się tu informacje zostały opracowane w rzetelny sposób przez zespół ekspertów.

Link: Baza lekarzy

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu ciąży i rozwoju płodu rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, m.in. lekarzami ginekologami specjalizującymi się w położnictwie, dietetykami oraz psychologami.

Link: Wywiady

Szukasz dobrego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę? Tutaj nie tylko znajdziesz listę lekarzy i placówek w Twojej okolicy, ale również poczytasz wartościowe opinie zamieszczane przez inne kobiety, które podobnie jak Ty są w ciąży.

Link: ciąża tydzień po tygodniu

To miejsce spotkań przyszłych mam, które mogą wymienić się swoimi obserwacjami, porozmawiać o swoich odczuwalnych objawach i wymienić się swoimi poglądami na tematy związane z ciążą i przyszłym macierzyństwem. W BellyBestFriend nie ma tematów tabu, poruszamy również tematy najtrudniejsze i najbardziej wstydliwe. Przejrzysty podział grup dyskusyjnych na trymestry i tematy pomaga w łatwy sposób znaleźć przyjaciółki do rozmowy.

Społeczność
Link: Forum

Chciałabyś szybko sprawdzić co dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem w danym tygodniu ciąży? Tutaj znajdziesz kalendarz ciąży z opisem poszczególnych tygodni oraz krótkie filmiki w których nasi eksperci - lekarz ginekolog i dietetyk - opowiedzą o najważniejszych aspektach ciąży oraz diecie na każdy miesiąc ciąży.

Link: Pamiętniki

Tutaj możesz łatwo porównać swój przebieg ciąży, odczuwane objawy, wyniki testów i przyrost wagi do zapisków tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka! Możesz przeglądać i komentować wykresy ciążowe, lub jeśli zechcesz udostępnić swoje własne zapiski i wykresy do śledzenia i komentowania przez inne osoby.

Link: Wykresy na tablicy

Zastanawiasz się jak okres ciąży przeżywają inne kobiety? Jakie mają emocje, przemyślenia co dzieje się w ich życiu przez te kilka ważnych miesięcy życia? Jesteś ciekawa jak przebiega ich poród i jak dają sobie radę tuż po narodzinach dziecka? W tym dziale poznasz niezwykłe historie niezwykłych mam, które w oczekiwaniu na dziecko pozostawiły nam swoje relacje, przemyślenia, rozterki i doświadczenie. Dołącz do grona i podziel się swoimi przeżyciami, może właśnie to pomoże innej kobiecie pozytywnie i świadomie przejść przez ciążę.

Link: Przyjaciółki

Z myślą o wszystkich mamach oczekujących narodzin dziecka ustanowiliśmy jasne i przejrzyste zasady. Od naszych użytkowniczek oczekujemy ich respektowania, żeby wszyscy czuli się tu dobrze i bezpiecznie. Wszelkie reguły stworzyliśmy po to, aby doświadczenia z naszymi portalami były jak najlepsze.

Link: Regulamin

W BellyBestFriend możesz zawierać przyjaźnie. Jeśli spotkałaś w naszej społeczności osobę, którą chciałabyś poznać lepiej, wyślij do niej zaproszenie. Jako przyjaciółki będziecie mogły wysyłać sobie wiadomości wewnętrzne oraz śledzić i komentować swoje kalendarze ciąży.

Link: O nas

Prywatność to dla nas rzecz święta! Traktujemy kwestie poufności bardzo poważnie, o czym świadczy prowadzona przez nas polityka. Gwarantujemy, że wszelkie Twoje dane są u nas w pełni bezpieczne i nie zostaną one nikomu udostępnione, pod żadnym pozorem.

Link: Polityka prywatności

Chciałabyś się dowiedzieć kim jesteśmy, jak działamy i dlaczego stworzyliśmy BellyBestFriend? Tutaj opowiadamy o tym, co jest dla nas najważniejsze oraz jakie wytyczyliśmy sobie cele.

Link: Kontakt

Zawsze chcesz wiedzieć wszystko i mieć jasny obraz całości? Pragniesz zobaczyć – dosłownie – całość naszego portalu, obejrzeć co oferujemy każdej kobiecie ciężarnej? To miejsce, które pozwoli Ci szybko zapoznać się że wszystkimi zakątkami naszego serwisu i płynnie się po nim poruszać.

Link: Mapa strony

Jesteśmy dyspozycyjni dla Ciebie o każdej porze. Możesz napisać do nas z każdym pytaniem, trudnością, problemem. Nie ma dla nas tabu, nie ma tematów błahych, wstydliwych lub za trudnych. Każda przyszła mama jest dla nas ważna i każda znajdzie u nas wsparcie - wspólnie przechodząc ciążę tydzień po tygodniu. Trzymamy kciuki także za Ciebie!

Link: Współpraca

Potrafisz programować, masz ciekawe pomysły, świat nowych technologii nie jest Ci obcy? Dołącz do nas! Cały czas rozwijamy się i poszukujemy osób, które są otwarte na nowe wyzwania i chętne, aby pomóc nam budować wysokiej jakości rozwiązania wspierające przyszłe mamy.

Link: Praca

Masz ciekawy produkt lub usługę, którą chciałbyś przedstawić kobietom będącym w ciąży i zainteresowanych tematyką macierzyństwa? Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować i co możemy dla Ciebie zrobić.

Link: OvuFriend.pl

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o Link: Polityce Cookies. Link: Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

płatności obsługuje: .pl cms/File/gfx/home_page/loga.png"
class="img-responsive" / Link: .pl cms/File/gfx/home_page/up.png" / Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/cookie_policy

Podczas starań o kolejne dziecko Cię do naszego portalu dla kobiet starających się zajść w ciążę. Znajdziesz tu nowoczesne mechanizmy pomagające śledzić Twoją płodność, dietę sprzyjającą zajściu w ciążę, szeroką bazę wiedzy oraz bogatą społeczność kobiet zanteresowanych tematyką macierzyństwa.

Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/cookie_policy Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

UTWÓRZ KONTO

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!

Tabela:

Twój adres e-mail: Link: ✔✘ Potwierdź adres e-mail: ✔✘ Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach Portalu, promocjach związanych że staraniami o dziecko i macierzyństwie oraz przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych. Przeczytałam i zgadzam się z Link: Regulaminem i Link: Zasadami Prywatności BellyBestFriend Link: OK Link: Anuluj

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

Link: OK Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

.pl _app/lib/jquery.iecors-master/jq
uery.iecors.js"><;/script&g
t; <![endif]-- Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: Facebook Conversion Code Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,bellyfriend/home
wwwPreview v3.6 z lipca 2015: 15 komentarzy; 2 opisów; 54 linków; 3 formularzy; 19 skrótów; 18 obrazków; 5 ważnych słów; 19450 znaków.
Jest to średnia liczba dni od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed kolejną miesiączką.: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/b
bf-logo-home.png" class="img-responsive" / Link: Załóż konto | Link: Zaloguj | Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
acebook.png" /
Jesteś w ciąży ? Obserwuj, zapisuj,porównuj...
ciesz się ciążą! Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-1.png" /

Dieta w ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-2.png" /

Inteligentny kalendarz ciąży

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-3.png" /

Społeczność

Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/i
co-4.png" /

Wiedza

Formularz:

Rozpocznij inteligentny kalendarz ciąży:

Wiek:* Twoja waga przed ciążą:* Wzrost:* ciąża mnoga:* NIE TAK Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Stycznia Lutego Marca Kwietnia Maja Czerwca Lipca Sierpnia Września Października Listopada Grudnia 2015 2014 Średnia długość Twoich cykli: 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Link: Na ten adres wyślemy do Ciebie link umożliwiający aktywację konta.: * oznacza obowiązkowe pola Załóż bezpłatne konto Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-1.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-2.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-3.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-4.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-5.png" /
Link: .pl cms/File/bellyfriend/home_page/f
ace-6.png" /
.pl cms/File/bellyfriend/home_page/d
ivider.png" class="img-responsive" /

Weronika, 27 lat

Ten portal odkryłam w 8 tygodniu ciąży, teraz już jestem tuż przed porodem. Dzięki Wam w ciąży czułam się bezpieczniej.

Magda, 22 lat

Uwielbiam Belly! Przypomina mi o wszystkich ważnych datach i badaniach. Wszystkie zapiski mam w jednym miejscu.

Joanna, 25 lat

Polecam ten portal. Najbardziej lubię wykres wagi, pozwala mi to kontrolować lub mieszczę się w widełkach.

Basia, 28 lat

Nie ma takiego drugiego kalendarza ciąży! Super wykresy, fajny dziennik, mogę tu zapisać wszystko i porównać z innymi „ciążówkami”.

Agnieszka, 33 lat

Siatki centylowe płodu to coś czego nie spotkałam jeszcze nigdzie indziej. Świetny pomysł!

Monika, 31 lat

Lubię wiedzieć dokładnie w którym jestem tygodniu ciąży i ile zostało do końca.

.pl cms/File/bellyfriend/home_page/m
an-ico.png" class="center" / 120 000 kobiet w ciąży .pl cms/File/bellyfriend/home_page/g
raph-up-ico.png" class="center" / 100 000 wpisanych danych .pl cms/File/bellyfriend/home_page/h
eart-ico.png" class="center" / 100% uśmiechu mamy

Link: Inteligentny kalendarz ciąży

mechanizmy interpretujące najważniejsze kwestie związane z czasem oczekiwania na dziecko. Dodatkowo będziesz miała możliwość sprawdzenia, w którym tygodniu ciąży obecnie się znajdujesz, porównać swoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet oczekujących dziecka oraz potwierdzić swój termin porodu. Otrzymasz także spersonalizowane powiadomienia na każdym etapie rozwoju dziecka oraz regularne wiadomości dotyczące zmian w Twoim ciele.

Jeśli jesteś w ciąży koniecznie wypróbuj nasz nowoczesny, w pełni spersonalizowany kalendarz ciąży! To coś więcej niż zwykły opis ciąży tydzień po tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych kobiet, dlatego każda ciąża jest odmienna. Właśnie dlatego BellyBestFriend dostosowuje się do kobiety i daje szerokie możliwości użytkowania. BellyBestFriend pozwoli Ci śledzić rozwój ciąży i dziecka i poczuć się bezpiecznie. Znajdziesz tutaj nowoczesne

Link: Dziennik Ciąży

Link:

Martwisz się lub Twoja waga jest prawidłowa? lub nie przybierasz zbyt szybko lub zbyt wolno w danym etapie ciąży? Sprawdź to i na bieżąco kontroluj swoją wagę na przejrzystym wykresie z normami dopasowanymi specjalnie do Ciebie.

Link: Wykres wagi mamy

Tutaj możesz zapisywać wszystkie swoje objawy, obserwacje, testy i badania w ciąży. System powiadomi Cię jeśli wykryje coś niepokojącego. W każdym tygodniu ciąży system podpowie Ci, które badania warto zrobić i o czym nie powinnaś zapomnieć. Znajdziesz tutaj również ważne wydarzenia dla Twojej ciąży o których warto pamiętać. Każdego dnia czekać na Ciebie będzie unikalna porada dopasowana do Twojego aktualnego stanu.

Link: Siatki centylowe płodu

Link:

W widoku kalendarza możesz zaplanować swoje sprawy ciążowe – zapisywać wizyty lekarskie, ustawiać przypomnienia lub spisywać swoje pytania do lekarza. Podpowiemy Ci tu również ważne daty i wydarzenia w Twojej ciąży, o których warto pamiętać.

Link: Terminarz

Dzięki zaawansowanym mechanizmom interpretacji możesz w łatwy sposób śledzić lub Twoje dziecko rośnie w odpowiednim tempie i rozwija się prawidłowo. Po każdym USG wpisz długość dziecka i inne istotne parametry do wykresu, a system wszystko dla Ciebie zinterpretuje.

Link: Dieta w ciąży
Link: Zalecenia dietetyczne
Link:

Jesteś rozdrażniona lub toteżznie zmęczona? A może męczą się częste skurcze mięśni, zgaga lub bezsenność? Sprawdź, które koktajle mogą Ci pomóc! Pamiętaj również, że witaminy zawarte w koktajlach są dla organizmu łatwo przyswajalne i w takiej formie Twoje ciało jest w stanie czerpać więcej składników odżywczych. Nie czekaj i przyrządź pyszne smoothie dla szczęśliwej ciąży według naszych przepisów!

Link: Koktajle dla kobiet w ciąży
Link:

Jesteś tym co jesz - dieta ma ogromny wpływ na Ciebie i dziecko. Wpływa na masę urodzeniową dziecka i rozwój jego mózgu. Wiele dolegliwości ciążowych wynika z nieodpowiedniej diety. Możesz je łatwo złagodzić stosując się do wskazanych zaleceń dietetycznych. We współpracy z najlepszymi dietetykami zaprojektowaliśmy specjalny algorytm, który wskaże Ci które produkty powinnaś jeść, a których unikać. Dobierze odpowiednie zalecenia do Ciebie - Twojej wagi, stylu życia oraz dolegliwości ciążowych.

Link: Wiedza
Link: Pytania i odpowiedzi

tą sekcja zawiera, opracowane przez naszych ekspertów, artykuły poruszające ważne kwestie dla przyszłych mam. Tematy zainteresują wszystkie kobiety będące w ciąży i chcące poszerzyć swoją wiedzę korzystając z wiarygodnego źródła.

Link: Artykuły

Poznasz tu odpowiedzi na wiele pytań, które przyszłe mamy najczęściej zadają. Dowiesz się kiedy zaplanować pierwszą wizytę u lekarza, lub warto robić badania prenatalne lub i w jaki sposób liczyć ruchy płodu. Wszystkie znajdujące się tu informacje zostały opracowane w rzetelny sposób przez zespół ekspertów.

Link: Baza lekarzy

Aby dostarczyć Ci najbardziej wiarygodne i najświeższe informacje z zakresu ciąży i rozwoju płodu rozmawiamy z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach, m.in. lekarzami ginekologami specjalizującymi się w położnictwie, dietetykami oraz psychologami.

Link: Wywiady

Szukasz dobrego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę? Tutaj nie tylko znajdziesz listę lekarzy i placówek w Twojej okolicy, ale również poczytasz wartościowe opinie zamieszczane przez inne kobiety, które podobnie jak Ty są w ciąży.

Link: ciąża tydzień po tygodniu

To miejsce spotkań przyszłych mam, które mogą wymienić się swoimi obserwacjami, porozmawiać o swoich odczuwalnych objawach i wymienić się swoimi poglądami na tematy związane z ciążą i przyszłym macierzyństwem. W BellyBestFriend nie ma tematów tabu, poruszamy również tematy najtrudniejsze i najbardziej wstydliwe. Przejrzysty podział grup dyskusyjnych na trymestry i tematy pomaga w łatwy sposób znaleźć przyjaciółki do rozmowy.

Link: Społeczność

Link: Forum

Chciałabyś szybko sprawdzić co dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem w danym tygodniu ciąży? Tutaj znajdziesz kalendarz ciąży z opisem poszczególnych tygodni oraz krótkie filmiki w których nasi eksperci - lekarz ginekolog i dietetyk - opowiedzą o najważniejszych aspektach ciąży oraz diecie na każdy miesiąc ciąży.

Link: Pamiętniki

Tutaj możesz łatwo porównać swój przebieg ciąży, odczuwane objawy, wyniki testów i przyrost wagi do zapisków tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka! Możesz przeglądać i komentować wykresy ciążowe, lub jeśli zechcesz udostępnić swoje własne zapiski i wykresy do śledzenia i komentowania przez inne osoby.

Link: Wykresy na tablicy

Zastanawiasz się jak okres ciąży przeżywają inne kobiety? Jakie mają emocje, przemyślenia co dzieje się w ich życiu przez te kilka ważnych miesięcy życia? Jesteś ciekawa jak przebiega ich poród i jak dają sobie radę tuż po narodzinach dziecka? W tym dziale poznasz niezwykłe historie niezwykłych mam, które w oczekiwaniu na dziecko pozostawiły nam swoje relacje, przemyślenia, rozterki i doświadczenie. Dołącz do grona i podziel się swoimi przeżyciami, może właśnie to pomoże innej kobiecie pozytywnie i świadomie przejść przez ciążę.

Link: Przyjaciółki

Z myślą o wszystkich mamach oczekujących narodzin dziecka ustanowiliśmy jasne i przejrzyste zasady. Od naszych użytkowniczek oczekujemy ich respektowania, żeby wszyscy czuli się tu dobrze i bezpiecznie. Wszelkie reguły stworzyliśmy po to, aby doświadczenia z naszymi portalami były jak najlepsze.

Link: Regulamin

W BellyBestFriend możesz zawierać przyjaźnie. Jeśli spotkałaś w naszej społeczności osobę, którą chciałabyś poznać lepiej, wyślij do niej zaproszenie. Jako przyjaciółki będziecie mogły wysyłać sobie wiadomości wewnętrzne oraz śledzić i komentować swoje kalendarze ciąży.

Link: O nas

Prywatność to dla nas rzecz święta! Traktujemy kwestie poufności bardzo poważnie, o czym świadczy prowadzona przez nas polityka. Gwarantujemy, że wszelkie Twoje dane są u nas w pełni bezpieczne i nie zostaną one nikomu udostępnione, pod żadnym pozorem.

Link: Polityka prywatności

Chciałabyś się dowiedzieć kim jesteśmy, jak działamy i dlaczego stworzyliśmy BellyBestFriend? Tutaj opowiadamy o tym, co jest dla nas najważniejsze oraz jakie wytyczyliśmy sobie cele.

Link: Kontakt

Zawsze chcesz wiedzieć wszystko i mieć jasny obraz całości? Pragniesz zobaczyć – dosłownie – całość naszego portalu, obejrzeć co oferujemy każdej kobiecie ciężarnej? To miejsce, które pozwoli Ci szybko zapoznać się że wszystkimi zakątkami naszego serwisu i płynnie się po nim poruszać.

Link: Mapa strony

Jesteśmy dyspozycyjni dla Ciebie o każdej porze. Możesz napisać do nas z każdym pytaniem, trudnością, problemem. Nie ma dla nas tabu, nie ma tematów błahych, wstydliwych lub za trudnych. Każda przyszła mama jest dla nas ważna i każda znajdzie u nas wsparcie - wspólnie przechodząc ciążę tydzień po tygodniu. Trzymamy kciuki także za Ciebie!

Link: Współpraca

Potrafisz programować, masz ciekawe pomysły, świat nowych technologii nie jest Ci obcy? Dołącz do nas! Cały czas rozwijamy się i poszukujemy osób, które są otwarte na nowe wyzwania i chętne, aby pomóc nam budować wysokiej jakości rozwiązania wspierające przyszłe mamy.

Link: Praca

Masz ciekawy produkt lub usługę, którą chciałbyś przedstawić kobietom będącym w ciąży i zainteresowanych tematyką macierzyństwa? Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować i co możemy dla Ciebie zrobić.

Link: OvuFriend.pl

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o Link: Polityce Cookies. Link: Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

płatności obsługuje: .pl cms/File/gfx/home_page/loga.png"
class="img-responsive" / Link: .pl cms/File/gfx/home_page/up.png" / Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/require_email_address Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/cookie_policy

Podczas starań o kolejne dziecko Cię do naszego portalu dla kobiet starających się zajść w ciążę. Znajdziesz tu nowoczesne mechanizmy pomagające śledzić Twoją płodność, dietę sprzyjającą zajściu w ciążę, szeroką bazę wiedzy oraz bogatą społeczność kobiet zanteresowanych tematyką macierzyństwa.

Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/cookie_policy Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

UTWÓRZ KONTO

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!

Tabela:

Twój adres e-mail: Link: ✔✘ Potwierdź adres e-mail: ✔✘ Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach Portalu, promocjach związanych że staraniami o dziecko i macierzyństwie oraz przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych. Przeczytałam i zgadzam się z Link: Regulaminem i Link: Zasadami Prywatności BellyBestFriend Link: OK Link: Anuluj

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

Link: OK Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/layer_registry

Formularz:

.pl _app/lib/jquery.iecors-master/jq
uery.iecors.js"><;/script&g
t; <![endif]-- Komentarz w kodzie strony: START FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/ovufriend_data Komentarz w kodzie strony: Facebook Conversion Code Komentarz w kodzie strony: iBILLBOARD Ad Server one2many code Komentarz w kodzie strony: HowTo: All the ad codes must be above this code! Komentarz w kodzie strony: HowTo: It is good idea to place this code just below the last ad code. Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,common/html_footer Komentarz w kodzie strony: END FBOX: pl,bellyfriend/home

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Poradnik dla Mam oraz wszystko o ciąży DzidziusOnline to nowoczesny poradnik dla przyszłych, jak i obecnych mam. Wszystko o Ciąży, o przebiegu, jak i szczegółowy opis każdego tygodnia ciąży. Poradnik zawiera także wiele informacji jak pielęgnować noworodka, oraz jak dbać o siebie w ciąży.
 • Samochody dostawcze i ciężarowe ISUZU Autoryzowany dealer ISUZU specjalizuje się w sprzedaży i serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych. Samochody te oferowane są na ponad 164 rynkach na świecie a sprzedają się najlepiej w swojej klasie na ponad 25 rynkach. Wyróżnia je doskonale zaprojektowany, ekonomiczny i wydajny silnik, który ma zastosowanie również w innych markach.
 • Mobilny Serwis Samochodów Ciężarowych FELPIMEX to mobilny serwis i naprawa samochodów ciężarowych. Rejon działania: wielkopolska, Polska i Europa zachodnia. 24h/7 dni w tygodniu! Na co dzień zajmujemy się naprawą samochodów ciężarowych i naczep w naszym serwisie stacjonarnym. Wykonujemy naprawy wszystkich układów w pojazdach oraz naczepach. Mamy doświadczenie w naprawach pojazdów wiodących marek. Potrafimy wykonać większość napraw bezpośrednio na drodze.
 • Autoline - używane samochody ciężarowe oraz maszyny Autoline to specjalistyczny serwis ogłoszeniowy publikujący oferty sprzedaży, kupna, wynajmu sprzętu ciężarowego, budowlanego, rolniczego, autobusów, części zamiennych i osprzętu. Nasz portal rozpoczął swoją działalność w 2002 roku i w tym czasie w ramach swoistej giełdy połączyliśmy szerokie grono kupujących i sprzedających sprzęt ciężki.
 • Skup aut W naszym Gdańskim skupie samochodów od kilku lat w sposób niezwykle fachowy zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, jacy chcą szybko i wygodnie sprzedać swój samochód używany. Oferujemy naszym klientom bardzo sprawną i szybką wycenę online lub też na miejscu, a także atrakcyjne ceny za pojazdy bez znaczenia na ich stan wizualny oraz techniczny. Zapraszamy do skorzystania z dostępnego na naszej stronie internetowej formularza kontaktowego.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Strona Bellybestfriend.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • 2015-07-19: ciąży bellyfriend dziecka swoje tygodniu bellybestfriend kobiet face dziecko jesteś
  • 2015-04-04: bellyfriend ciąży bellybestfriend sposób płodu heart dziecka swoje konto wszystkie
  • 2015-03-04: file bellyfriend ciąży bellybestfriend płodu sposób ciebie heart swoje dziecka
  • 2014-12-19: file bellyfriend ciąży bellybestfriend sposób płodu heart dziecka ciebie swoje
  • 2014-07-09: file bellyfriend bellybestfriend ciąży sposób płodu heart ciebie swoje dziecka

  Wczytuję statystyki...

  PageRank katalogu:
  Sprawdzam PR...
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2015 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com