Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lipinski-szkola.com.pl Szkoła jazdy w Łodzi (Katalog nauka jazdy)

Miniaturka domeny lipinski-szkola.com.pl2 lat/aMini

Otwórz lipinski-szkola.com.pl

Auto Szkoła Janusz Lipiński

Jeżeli chcesz zdobyć Prawo Jazdy Kategorii B ale boisz się egzaminów państwowych, to Auto Szkoła Janusz Lipiński to najlepsze rozwiązanie twoich obaw.

Nasze wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców jest poparte ich sukcesami przy podchodzeniu do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B.

Auto Szkoła Janusz Lipiński zapewnia autorski system szkolenia przyszłych kierowców.

Posiadamy własną, nowocześnie wyposażoną salę wykładową, samochód Suzuki Swift na którym to modelu odbywają się egzaminy państwowe na prawo jazdy kategorii B w Łodzi.

Oferujemy:

 • Kursy na Prawo Jazy Kategorii B

 • Jazdy dodatkowe

Opinie o Auto Szkole Janusz Lipiński:

Dzięki Panu Januszowi

zdałem za pierwszym razem !!!!!

-- Karol

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam auto szkolę AUTO SZKOŁA Lipiński Janusz ul. Kilińskiego 177. Cena w Łodzi bardzo atrakcyjna za kurs prawa jazdy 950 zł, nawet można się umówić w ratach wybierając tą szkole miałem obawy co do jakości i ceny, ale cena przy tej szkole jest nie adekwatna pełen profesjonalizm pana Andrzeja cierpliwość podejście indywidualne do kursanta, elastyczne godziny zależne od nas!!! gdzie indziej za kurs indywidualny zapłacicie sporo sprawdźcie sobie. Jeżeli nie umiemy czegoś to i tak pan Janusz nas nauczy przy innych manewrach lub sytuacjach. Pan instruktor Janusz to profesjonalista z pasją tego co robi, zależy mu aby nas nauczyć word egzamin nawet jak zaliczycie to i tak jeszcze więcej z tej szkoły wyniesiecie jak już przyjdzie moment prowadzenia własnego samochodu . POLECAM Piotr, 2014.04.30

Skomentuj lipinski-szkola.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Profesjonalne kursy prawa jazdy Szkoła jazdy LEW group specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych kursów przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy kat. B. Stawiamy na przekazywanie wiedzy najwyższej jakości przy jednoczesnym bezstresowym podejściu. Nasze ośrodki znajdują się w Gliwicach, Zabrzu oraz Pyskowicach.
 • Najlepsza szkoła nauki jazdy w Lublinie Atelier AARE jest najlepszą i najtańszą szkołą nauki jazdy w Lublinie.Wysoki poziom szkolenia zapewnia kursantom sukces na egzaminie.Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora.
 • Kursy nauki jazdy Szkoła Jazdy DKL jest uznaną marką na rynku lokalnym. Szkolacą od ponad 24 lat. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kursantów. Wysoka zdawalność praktycznych i teoretycznych egzaminów państwowych świadczy o efektywności stosowanych przez nas metod. Jesteśmy w stanie z każdej osoby zrobić dobrego kierowcę. Niejednokrotnie łamaliśmy stereotypy udowadniając, iż wiek, płeć, wykształcenie czy zawód nie mają wpływu na zdolność prowadzenia samochodu.
 • prawo jazdy Olesno Szkoła Jazdy Fragam zaprasza do współpracy kursantów z miejscowości Olesno. Organizujemy kursy dla osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii B i T.
 • Kursy na prawo jazdy Wrocławski ośrodek szkolenia kierowców "Na Gwareckiej" oferuje usługę kompleksowego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy kategorii B.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lipinski-szkola.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com