Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zwalczanie legionelli Uzdatnianie wody w domu i przemyśle - ProWater (Katalog agd i rtv)

Miniaturka domeny www.prowater.com.pl3 lat/aSMS

Otwórz www.prowater.com.pl

ProWater - uzdatnianie wody

ProWater to skuteczne rozwiązania w technice uzdatniania wody. Oferujemy projektowanie, dobór, montaż i rozruch instalacji wraz serwisem technicznym oraz kontrolą procesu. Dla klientów indywidualnych oferujemy zmiękczacze wody, które raz na zawsze rozwiązują problem kamienia kotłowego w instalacjach wodociągowych. Twarda woda tworzy w rurach osad, a co za tym idzie, redukuje efektywność urządzeń grzewczych (bojlery, podgrzewacze przepływowe). Do tego zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia awarii urządzeń AGD (pralki, zmywarki, etc.). Zmiękczacz wody to urządzenie, które zawiera specjalne złoże jonowymienne, których działanie polega na usuwaniu z wody dodatnio naładowanych jonów powodujących twardość. Dzięki temu woda zostaje zmiękczona.

Zwalczanie Legionelli

Generatory dwutlenku chloru to obecnie najskuteczniejszy sposób zwalczania bakterii z grupy Legionella (Legionella pneumophila). Urządzenie dozuje odpowiednią ilość dwutlenku chloru, który powoduje rozpad bakterii. Dwutlenek chloru coraz częściej i w coraz większej ilości zastosowań zastępuje chlor. Jest on silniejszym środkiem dezynfekującym, a jego skuteczność oddziaływania jest niezależna od wartości pH wody.

Oprócz generatorów, oferujemy również kompletne indywidualne rozwiązania dla przemysłu w zakresie uzdatniania i korekty fizykochemicznej wody.

Sól tabletkowana

Aby zmiękczacz wody funkcjonował, niezbędne jest uzupełnianie go solą. Oferujemy najczystszą sól warzoną firmy CIECH, która nie zanieczyszcza złoża jonitowego, nie powoduje powstawania złogów i jest całkowicie bezpieczna dla zaworów. Sól tabletkowana to produkt, który możesz zamówić bezpośrednio na naszej stronie, a dostawa trwa maksymalnie do 48 godzin.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny


Zapraszamy do bezpłatnej, dobrej reklamy Państwa firmy w naszym serwisie :)

Ogłoszenia firm, 2014.01.15

Znam ich - to naprawdę fachowcy, jeśli chodzi o dziedzinę zmiękczania wody. Faktycznie oferowana sól tabletkowana nie tworzy złogów solnych. Dextersky, 2013.08.23

Skomentuj www.prowater.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Producent nowoczesnych technologii grzewczych Immergas to producent nowoczesnych technologii grzewczych. Posiadająca ponad pięćdziesięcioletnią tradycję. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania wyróżniające się solidnością i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Wśród produktów Immergas znajdują się między innymi ekonomiczne grzejniki oraz kotły gazowe opatrzone wieloma certyfikatami i gwarantujące długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie. Dbając o środowisko naturalne firma oferuje także technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii.
 • zmiękczacze wody CosmoWATER to innowacyjne urządzenia służące do uzdatniania wody w domu. Na gamę CosmoWATER składają się zmiękczacze przeznaczone do wody wodociągowej oraz studziennej. Cechują się wyjątkowo wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. zmiękczanie wody oraz poprawianie jej walorów smakowych i zapachowych za pomocą linii CosmoWATER istotnie poprawia wygodę życia w mieszkaniu. Zmiękczacze mają wpływ na większą żywotność urządzeń sanitarnych i grzewczych, zmniejszają konieczność konserwacji kabin prysznic...
 • Domowe systemy uzdatniania wody, zmiękczacz wody Firma Ecowater jest największym na świecie producentem domowych systemów uzdatniania wody. W naszej ofercie znajdują się m.in. urządzenia zmiękczające wodę i filtry do wody.
 • Jonizator wody - zmiękczacze wody Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Global Water z Czeladzi. Specjalizujemy się w sprzedaży filtrów do wody. Każdy sprzedawany przez nas produkt ma gwarancję.
 • Uzdatnianie ścieków O ile poszukujesz profesjonalnych produktów do uzdatniania wody w zakładach przemysłowych, zapoznaj się z ofertą Global Concepts 2000. Sprzedajemy elektromagnetyczne pompy dozujące, jakie nadają się do prawie wszystkich preparatów chemicznych użytkowanych w procesach uzdatniania ścieków albo oczyszczania wody pitnej. Nasza oferta zawiera także mierniki kieszonkowe oraz testy mikrobiologiczne. Zapewniamy najlepszą jakość każdego z proponowanych przez nas urządzeń. Zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Prowater.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com