Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dr-architektura.pl Nowoczesne biuro projektowe (Katalog architektura)

Miniaturka domeny dr-architektura.pl3 lat/aSEO

Otwórz dr-architektura.pl

Jeżeli potrzebny jest Tobie projekt architektoniczny w celu realizacji inwestycji budowlanej na potrzeby firmy lub indywidualny projekt domu jednorodzinnego, który będzie Twoim wymarzonym miejscem do mieszkania, to skorzystaj z oferty nowoczesnego biura architektonicznego DR-Architektura z Wołomina.

Firmę cechuje świeże spojrzenie na obowiązujące w architekturze trendy projektowania. Architekci z pracowni projektowej DR-Architektura do prac projektowych podchodzą z inwencją i świetnymi pomysłami, skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach klienta. Dzięki temu powstają oryginalne projekty budynków, tak mieszkalnych, jak i obiektów firmowych (powierzchni biurowych, magazynów, lokali z przeznaczeniem do prowadzenia handlu i usług).

Projekty tworzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku, a klient może przed przystąpieniem do prac budowlanych zapoznać się z wizualizacjami pokazującymi przyszły wygląd obiektu. Realistyczne wizualizacje 3D oddadzą kolorystykę, fakturę i faktyczne wymiary wszystkich zaprojektowanych elementów, tak że klient może wręcz poczuć się jakby już był w zaprojektowanych pomieszczeniach.

Wieloletnie doświadczenie, poparte referencjami zadowolonych klientów, stanowi mocny atut firmy i jest gwarantem satysfakcji z nawiązanej współpracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, DR-Architektura oferuje nie tylko wykonanie atrakcyjnego, wyjątkowego projektu nowego budynku czy przebudowy już istniejącej budowli. Jej pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę do przeprowadzenia klienta przez cały proces inwestycji budowlanej, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Obok najczęstszych prac wykonywanych przez biuro, jak:

 • projektowanie architektoniczno-budowlane

 • projektowanie konstrukcyjne

 • projekty remontów

 • inwentaryzacje architektoniczno-budowlane

 • adaptacje projektów typowych

 • opinie i ekspertyzy techniczne

 • indywidualne projekty zagospodarowania terenu

 • kosztorysowanie

 • koncepcje projektowe

 • wizualizacje

 • kolorystyki

dodać można także wyspecjalizowane usługi, których przeprowadzenie wymaga specjalistycznej wiedzy i stosownych uprawnień:

 • nadzory budowlane

 • nadzory autorskie

 • kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych

 • odbiory obiektów budowlanych

 • obsługa inwestorska

 • projekty rozbiórek

 • świadectwa charakterystyki energetycznej.

Główny obszar działalności firmy stanowi teren Warszawy i centralna część województwa mazowieckiego, z uwzględnieniem głównie powiatów położonych na północy i wschodzie od stolicy, tj.: powiat miński, wołomiński, wyszkowski i legionowski.

Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do firmy znajdziesz na stronie biura architektonicznego: www.DR-Architektura.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo uczciwa i rzetelna Firma, szczerze polecam z całego serca! Jadwiga, 2015.04.08

Ładne realizacje. firmy, 2013.08.02

Skomentuj dr-architektura.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Porady budowlane ObiektBudowlany.pl - Blog budowlany stworzony przez ekspertów w dziedzinie architektury oraz budownictwa. Jako właściciele firmy projektowej oferujemy porady budowlane pisane przez naszych ekspertów. Nasza strona posiada dział pytań w którym staramy się odpowiadać na każde pytanie internautów. Tworzymy internetowy dziennik budowy, składający się z wielu przydatnych artykułów budowlanych podzielonych na wiele kategorii. Posiadamy internetowy katalog firm budowlanych. Katalog jest moderowany oraz...
 • Informacje o architekturze Polski serwis poświęcony nowoczesnej architekturze. Działa nieprzerwanie już od 2001 roku śledząc najwybitniejsze dokonania polskiej i światowej architektury. Skierowany do architektów, studentów architektury, pasjonatów oraz miłośników tematu.
 • Gotowe projekty domów jednorodzinnych Pracownia "Dom na czasie " oferuje Państwu duży wybór gotowych i nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych . Nasza firma mieści się w Łodzi lecz nasze pole działania to cała Polska .Na naszej stronie znajduje się kilkanaście projektów domów odpowiadającym najnowszym standardom i nasza oferta jest stale powiększana . W naszym serwisie znajdziecie Panstwo :projekty domów z poddaszem użytkowym , projekty domów z garażem , projekty domów parterowych . Jeśl mają Państwo jakieś pytania - zapraszamy !
 • Architekt wnętrz Poznań Od 2001 roku zajmujemy się wykonawstwem projektów architektonicznych na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz firm deweloperskich. Pracownia Kondrad Idaszewski Architekt mieści się w Poznaniu. Oferujemy projekty wielobranżowe, koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Wykonujemy również projekty wnętrz. Dbamy o to, aby budynki były energooszczędne, spełniały wymogi certyfikatów LEED i BREEAM oraz wpisywały się stylistyką w nowoczesne trendy architektoniczne.
 • Strona Architekta z Białegostoku MJ Projekty to biuro projektowe w Białymstoku. Biuro specjalizuje się projektach domów, w tym projekty domów jednorodzinnych oraz adaptacji projektów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dr-architektura.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com