Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Matura-kursy.pl Korepepetycje, kursy maturalne i gimnazjalne - Bielsko-Biała (Katalog biologia)

Miniaturka domeny matura-kursy.pl3 lat/aMini

Otwórz matura-kursy.pl

Zapraszamy na ośmiomiesięczne kursy przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym z:

 • biologii

 • chemii

 • fizyki i astronomii

 • geografii

 • matematyki

Oferujemy też kursy przygotowujące uczniów klas III gimnazjum do egzaminu z części matematyczno-przyrodniczej.

Są to kursy modułowe, które można realizować razem lub oddzielnie. Obejmują one:MODUŁ MATEMATYCZNY - 32 spotkania po dwie jednostki lekcyjne (90 min.)MODUŁ PRZYRODNICZY - w tym:8 spotkań po dwie jednostki lekcyjne z biologii (wrzesień - październik)8 spotkań po dwie jednostki lekcyjne z chemii (listopad - grudzień)8 spotkań po dwie jednostki lekcyjne z fizyki (styczeń - luty)8 spotkań po dwie jednostki lekcyjne z geografii (marzec - kwiecień)Zapraszamy chętnych z Bielska-Białej i okolic do udziału w kursach maturalnych i gimnazjalnych.Kursy prowadzą czynni zawodowo nauczyciele posiadający uprawnienia egzaminatorów maturalnych lub gimnazjalnych, co gwarantuje wysoki poziom nauczania.Kursy odbywają się w grupach ok. 8-osobowych.Kursy prowadzone są w dwóch semestrach (wrzesień - kwiecień). Nie organizuje się kursów przyspieszonych w II semestrze.Właściwe przygotowanie do egzaminów wymaga systematycznych spotkań i zaangażowania kursantów.Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w Bielsku-Białej w godzinach popołudniowych.STANDARDOWY CENNIK:Normalna cena za dwugodzinne spotkanie maturalne (120 minut) wynosi 65 zł, a gimnazjalne (90 min) 50 zł.Opłata za kurs z góry za cały miesiąc zależna jest od ilości spotkań całej grupy kursowej. Nieobecność na zajęciach nie stanowi podstawy do zmniejszenia opłaty za kurs. Po uiszczeniu miesięcznej opłaty uczestnik kursu otrzymuje rachunek.PROMOCJE!Dla uczniów, którzy wybiorą pakiet, czyli zapiszą się na co najmniej dwa kursy obowiązują całoroczne zniżki:- 1 spotkanie kursu maturalnego (120 min.) - 55 zł,- 1 spotkanie kursu gimnazjalnego (90 min.) - 40 zł.Miejsce zajęć: Bielsko-Biała ul. Rychlińskiego 30 m. 7Tel. +48 509138440
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz matura-kursy.pl teraz!

Skomentuj matura-kursy.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • TuTutor - skuteczne korepetycje TuTutor pozwala na szybkie umówienie się na interesujące i pomocne lekcje z przedmiotów: matematyki, języka polskiego i angielskiego. Lekcje prowadzimy w grupach lub indywidualnie, w umówionym miejscu lub przez skype. Wszystkie zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze, a samą wiedzę przekazujemy w ciekawy sposób.
 • korepetycje z matematyki, korki oraz kursy Szkoła PiKwadrat zajmuje się udzielaniem prywatnych korepetycji z matematyki. W swoim zespole posiadamy doświadczonych nauczycieli, którzy mają specjalne podejście do uczniów. Dzięki temu nasi podopieczni bardzo szybko nadrabiają zaległości z matematyki i świetnie radzą sobie z egzaminami. Korki przeprowadzamy w Krakowie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych lekcji, a z czasem polubisz samą matematykę, która jest zmorą wielu uczniów.
 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe Szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • korepetycje przez Internet Edulans portal z ofertami korepetycji przez komunikator skype. Na Edulans znajdziesz najlepszych korepetytorów którzy poprowadzą Cię przez nawet najtrudniejsze zagadnienia. oferujemy korepetycje przez skype czyli świetną formę dla wszystkich tych którzy nie maja czasu na dojazdy i chcieliby uczyć się gdziekolwiek tylko chcą.
 • Nauka języka angielskiego Anglo-House to nie typowa szkoła angielskiego, to przyjazne miejsce, gdzie po prostu jesteś po angielsku i z angielskim. U nas nauka angielskiego jest dla Twoich potrzeb, jest różnorodna i komfortowa. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych a także seniorów (50+). Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych. Przygotowujemy do do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz FCE w dogodnych godzinach zajęć i dojazdem w centrum Gdyni.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Matura-kursy.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com