Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Wnowak.com.pl Notariusz Wrocław (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny wnowak.com.pl3 lat/aSMS

Otwórz wnowak.com.pl

KANCELARIA NOTARIALNA WROCŁAW

_Kancelaria_

Notariusz jest osobą szczególnego zaufania publicznego - Notariusz to Urząd Państwowy - a rolą każdego Notariusza w Polsce to stać na straży poprawnej realizacji czynności notarialnych. Do obowiązków Notariusza należy przede wszystkim zapobieganie sporom sądowym poprzez zapewnienie pewności i bezpieczeństwa obrotu w taki sposób, aby czynności te były wykonywane bezpiecznie i zgodnie z wolą stron czynności. Więcej na naszej nowej stronie internetowej: Notariusz Wrocław

Obraz dla Kancelarii Notarialnej We Wrocławiu

Jakie czynności można wykonać u każdego notariusza w Polsce?

 • sporządza akty notarialne,

 • sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,

 • sporządza poświadczenia,

 • doręcza oświadczenia,

 • spisuje protokoły,

 • sporządza protesty weksli i czeków,

 • przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,

 • sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,

 • sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,

 • sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

Wpis ma charakter niereklamowy. Jest to informacja podana wyłącznie, aby użytkownik miał możliwość odnalezienia interesujących go informacji z zakresu czynności jakie można wykonać u Notariusza w Polsce.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz wnowak.com.pl teraz!

Skomentuj wnowak.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Usługi notarialne Kancelaria Notarialna Agata Tyc oraz Julita Jastrzębska-Kurdziel zapewnia rzetelną, sprawną i kompleksową obsługę w obrębie czynności notarialnych. Świadczymy usługi najwyższej jakości, do każdego klienta podchodząc indywidualnie.
 • Poświadczenie dziedziczenia Wrocław We Wrocławiu mieści się Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze. Jej aktywność została zapoczątkowana w 1993 roku. Od tego momentu przyjmuje klientów i prowadzi wszelkie czynności przedstawione w ustawie Prawo o notariacie. Przed rozpoczęciem każdej z czynności wolno zasięgnąć u notariusza wiedzy dotyczącej kosztów oraz czasu, jaki jest wymagany do jej zrealizowania. Do wszelkiej czynności są również potrzebne adekwatne dokumenty oraz dane.
 • Biuro notarialne Wrocław Poszukujesz notariusza? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski z Wrocławia. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów Stron oraz innych osób, dla których czynność ta może sprawiać skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej.
 • Notariusz we Wrocławiu Zajmujemy się świadczeniem usług notarialnych. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam zapewnić naszym klientom bezpieczne usługi ze strony notariusza. Gwarantujemy szybkie wykonanie wszystkich usług realizowanych przez notariusza, w tym takich jak sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów, informacja w zakresie dokonywanych czynności, sporządzanie protestów, weksli i czeków.
 • Usługi notarialne Kancelaria Notarialna we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wieliego 1, biurowiec Times. Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 16:30.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Wnowak.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com