Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

De-ja-vu.pl Telefoniczna obsługa klienta (Katalog marketing i reklam)

Miniaturka Telefoniczna obsługa klienta (de-ja-vu.pl)3 lat/aMini

Otwórz de-ja-vu.pl

Umawianie spotkań telefonicznych Deja Vu sp. z o.o.

Dzięki nam możecie Państwo dotrzeć do pożądanej grupy potencjalnych Klientów, w krótkim czasie bez zwiększania zaplecza kadrowego w swojej firmie. Usługi call/contact center to istotna część działań marketingu bezpośredniego. Za pomocą tego kanału można dotrzeć do węższej grupy odbiorców niż poprzez przekaz reklamowy wsparcie procesów sprzedaży realizowanej tradycyjnymi metodami, umożliwiające rozszerzenie grupy docelowej i znaczący wzrost efektywności dotarcia. Oferuje całościowe przejęcie procesu sprzedaży, co pozwala Zleceniodawcom lepiej dostosować się do warunków rynkowych, poprawić efektywność, a w efekcie zmniejszyć koszty.

W ramach usług pozyskania Klienta oferujemy:

 • Sprzedaż przez telefon

 • Generowanie leadów sprzedażowych

 • Umawianie spotkań
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz de-ja-vu.pl teraz!

Skomentuj de-ja-vu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Polcall - call center Nasza firma od wielu lat oferuje usługi z zakresu telemarketingu. Naszym celem jest osiąganie najwyższej jakości wyników. Osiągamy to dzięki przyjaznemu stanowisku pracy, nowatorskim rozwiązaniom i doświadczonym pracownikom. Nasze doświadczenie opieramy na ponad 200 przeprowadzonych projektach przez te wszystkie lata. Dysponujemy 30 stanowiskami stacjonarnymi z możliwością szybkiego zwiększenia tej ilości.
 • Firmao CRM Online Przygotowaliśmy system CRM online, który pozwoli wygodnie zarządzać wszystkimi zadaniami w firmie. System Firmao idealnie dopasuje się do procesów zachodzących w konkretnym przedsiębiorstwie. Wśród podstawowych funkcjonalności znalazł się moduł zarządzania relacjami z klientem, program magazynowy, ewidencja czasu pracy, zarządzanie projektami, ewidencja środków trwałych, faktury online. System pozwala także wygodnie prowadzić księgowość oraz kadry i płace.
 • Telefonia internetowa W naszej firmie świadczymy nowoczesne usługi telekomunikacyjne. Zapewniamy usługi dla osób prywatnych oraz firm, w tym połączenia wideo, konferencja głosowe, wirtualne call center.
 • call center i telemarketing Mennica Polska zaprasza firmy, które poszukują stabilnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego, do skorzystania z usług Contact Center. Naszym Klientom proponujemy szereg usług biznesowych, wśród których znajdują się: obsługa klienta, badania marketingowe, analiza rynku. Oferujemy zarówno marketing bezpośredni - telemarketing, hard selling i cross selling - jak i help desk z działającym przez całą dobę call center i infolinią. Zajmujemy się również administracją i zarządzaniem bazami danych.
 • Globalcontact - reklama na wschodzie Kraje wschodnie dostarczają możliwość zbycia rozległej porcji artykułów po zyskownych należnościach. Z firmami za granicą da się kontaktować się procedurą mailową robiąc mailing zagraniczny. Aby podnieść handel materiałów pożądane byłoby zrobić użytek z posługi reklama na wschodzie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Strona De-ja-vu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com