Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Importchiny.pl Import z Chin - współpraca i transport z Chin, import Chiny (Katalog transport i komuni)

Miniaturka domeny importchiny.pl3 lat/aSMS

Otwórz importchiny.pl

Import z Chin i transport z Chin

Oferujemy import z Chin w pełnym zakresie razem z organizacją transportu z Chin.

Wyszukiwanie dostawców i produktów w Chinach zgodnie z zapytaniem klienta (potrafimy wyszukać praktycznie każdy produkt).

Przygotowanie ofert, porównanie cen, przygotowanie zdjęć produktów. Wycena towaru razem z cłem z Chin i transportem z Chin.

W razie potrzeby organizujemy próbki towaru z Chin i wysyłamy je kurierem do Polski.

Ustalamy czas produkcji w Chinach, negocjujemy ceny z dostawcą chińskim, omawiamy szczegóły zamówienia w Chinach.

Na bieżąco nadzorujemy produkcję, sprawdzamy faktury, dokumenty transportowe.

Organizujemy kontrolę jakości towaru przed wysyłką, a także sprawdzenie firmy/fabryki w Chinach przed złożeniem zamówienia.

Weryfikujemy wiarygodność chińskich fabryk i firm handlowych na podstawie dokumentów, sprawdzamy licencje firm, dokumenty eksportowe, certyfikaty z Chin.

Importuj z Chin razem z JCC!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Najlepsza firma z jaką współpracuję, polecam, rzetelna szybka i uczciwa obsługa ! Piotr P., 2015.02.10

Rzetelna firma, takich porządnych firm jest coraz mniej. Polecam import z Chin z tą firmą, pomagają też w odprawach celnych i transportach ! Waldek, 2014.11.05

Świetna firma, robią dla mnie całą obsługę importu z Chin, łącznie z odprawą celną w Hamburgu i transportem kołowym do Polski z Hamburga. Michał, 2013.03.19

Polecam, wiarygodna i rzetelna firma. Od 5 lat współpracujemy razem, doskonale pilotują każde zamówienie z Chin i mają bardzo dobre stawki za transport. Jacek, 2013.03.18

Skomentuj importchiny.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Towar z Chin Firma transportowo – spedycyjna Adecon, posiadająca siedzibę w Polsce i Niemczech, proponuje szeroki wachlarz usług. Oferowany jest między innymi transport drogowy kontenerów oraz międzynarodowa dystrybucja towarów. Dodatkowo, firma specjalizuje się w przewożeniu materiałów DR, które są wyjątkowo niebezpieczne. W portach, które są przez Adecon obsługiwane, proponuje się też możliwość magazynowania towarów klienta.
 • Spedycja i transport Firma C.Hartwig Gdynia S.A. oferuje usługi transportowe i spedycyjne, czyli kompleksową obsługę logistyczną - m.in. transport morski, lotniczy i samochodowy.
 • transport z chin - statkiem.pl Transport kontenerowy to podstawa działalności naszego przedsiębiorstwa. Pracujemy niezawodnie i rzetelnie. Naszym atutem jest nie tylko wieloletnie doświadczenie, lecz także szybka wycena kosztu transportu już przy zamówieniu on-line. Gorąco zapraszamy do współpracy!
 • Hurtownia odzieżowa Odzieżowa hurtownia online, w której znajdują się produkty odzieżowe, RTV, AGD, galanteria, obuwie oraz wiele innych. Na stronie zrobisz zakupy hurtowe.
 • import z chin - sprawdzenie firmy z Chin Sprawdź czy chińska firma jest wiarygodna. Sprawdź KRS chińskiej firmy. Zobacz czy to producent czy pośrednik. Już w 72h sprawdzisz czy firma z Chin jest wiarygodna. Sprawdzamy rejestry firm z Chin.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Importchiny.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com