Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sopicki.pl Brukarstwo - układanie kostki brukowej: małopolskie i śląskie (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny sopicki.pl3 lat/aSEO

Otwórz sopicki.pl

Postaw na rzetelną firmę teraz

Świadczymy usługi na rzecz nabywców: indywidualnych, organizacyj i instytucji, mało oraz wielkopowierzchniowe. Prace czynimy z materiałów własnych lub doręczonych za sprawą klienta. Każde zlecenie rozpatrujemy odrębnie. Istnieje możliwość negocjacji cen.

Na dokonane usługi układania kostki brukowej, granitowej, w oparciu o utworzoną umowę, obowiązuje co najmniej 24-miesięczny okres rękojmi.

Wystawiamy faktury VAT.

Kostka brukowa cieszy się szerokim zainteresowaniem, ze względu na jej trwałość i estetykę. Jest bezpowrotnym układem zagospodarowania przestrzeni. Dostatek barw i konturów dostarcza wręcz nieskończone możliwości wprowadzenia jej w obszar.

Jakość kostki brukowej, granitowej, określa się na kanwie atrybutów:

 • rozmiary – dopuszcza się odchylenia do 3 mm od wymiarów górnych granic kostki a także do 5 mm od grubości kostki;

 • wytrzymałość na ściskanie – klasa “35” to kostki o grubości 6 cm wytrzymujące obciążenie przez samochód osobowy (nacisk 35 MPa), a klasa “50” to kostki grubości 8 cm wytrzymujące nacisk samochodów ciężarowych (50 MPa);

 • mrozoodporność – minimum 150 ciągów mrożenia lub rozmrażania lub 30 szeregów mrożenia i rozmrażania w roztworze kwasu solnego;

 • nasiąkliwość – nie winna wykraczać 5%;

 • ścieralność – powinna równać się 4,5 mm dla klasy “35” i 3,5 mm dla klasy “50”.

Przy sprawunku przystoi ocenić wygląd zewnętrzny kostki, a w szczególności:

 • jednorodność powierzchni licowej kompletnej serii;

 • czy nie ma rys i spękań powierzchni;

 • czy nie ma kropek i zabrudzeń, których nie da się zmyć wodą (wykwity wapniste są akceptowalne);

 • czy krawędzie i naroża przy górnej nawierzchni kostki nie są wyszczerbione.

Wskazane jest również dowiedzieć się jak długa jest rękojmia na konkretny wyrób również jakie są jej warunki, a także czy kostki spełniają wymagania PN lub dysponują zgodną deklarację adekwatności z permisją techniczną.

W okresie zimowym świadczymy usługi związane z odśnieżaniem

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zgodnie z deklaracją - solidnie, terminowo i z założeniem, że nie ma rzeczy niemożliwych:) Zuza, 2014.08.21

Dziękuje za doradztwo i dotrzymanie terminów panie Łukaszu.
Polecam tą firmę - warto! Zuza, 2013.03.09

Skomentuj sopicki.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Usługi koparką i prace ziemne, budowlane Warszawa Oferujemy państwu usługi koparką, prace ziemne budowlane Warszawa! Firma "Koparka Warszawa" oferuje Państwu kompleksowe usługi koparką przy robotach budowlanych, koparko-ładowarką, usługi związane z wynajęciem koparki, pracami ziemnymi, niwelacją terenu, przygotowaniem terenu pod inwestycję, układaniem kostki na terenie Warszawy i okolic. Więcej informacji pod numerem tel.: 602 221 519 lub na stronie internetowej firmy budowlanej "koparka Warszawa": koparka-warszawa.pl
 • Usługi Remontowe i Budowlane Szczecin Nasza Firma Remontowo Budowlana działa na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy remonty według projektu lub indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami remontowymi i budowlanymi, ale przede wszystkim malowaniem tradycyjnym i natryskowym (agregatem hydrodynamicznym), szpachlowaniem ścian i sufitów (ręcznie lub maszynowo), różnego rodzaju zabudowami z płyt GK, układaniem glazury, terakoty i gresu, paneli, deski barlineckiej, montażem armatury i ceramiki sanitarnej.
 • Rafał Lehmann - tapetowanie mieszkań Kartuzy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Zakład Budowlany Rafał Lehmann. Nasza firma zaistniała w 1997 roku w Kiełpinie, ale działamy na terenie całego Trójmiasta. Oferujemy kompleksowe i fachowe usługi budowlano-remontowe. Zajmujemy się: budową domów i budynków użyteczności publicznej, pracami ziemnymi, montowaniem płyt gipsowo-kartonowych, układaniem glazury, malowaniem ścian, tapetowaniem, instalacjami wodno - kanalizacyjnymi oraz centralnego ogrzewania.
 • Renowacja kamienia Agat Renowacje to firma świadcząca usługi kamieniarskie od ponad 30 lat. Duże doświadczenie i fachowość to największe atuty firmy.
 • Malowanie natryskowe, gładzie, glazura i remonty Truchanbud to firma oferująca usługi budowlano-remontowe takie jak malowanie natryskowe, remonty, budowa stropów, gładzie i ocieplenia budynków. Przy wykonywaniu swoich prac skupiamy się na dokładności wykonania, dbałości o szczegóły i dbaniu o jak najwyższą jakość stosowanych materiałów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sopicki.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com