Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lobohr.pl Lobo HR agencja pracy dla studentów w Warszawie (Katalog praca)

Miniaturka domeny lobohr.pl3 lat/aMini

Otwórz lobohr.pl

Lobo przedstawicielstwo zatrudnienia w Warszawie

jest skrupulatnie dobranym oddziałem, składającym się z kompetentnych ekspertów z każdego zakresu wiedzy HR. Dzięki temu każda jednostka ludzka z naszej kadry może usługiwać doświadczeniem, aby prowadzone postępowania wyróżniały się starannością i całkowitym profesjonalizmem.

Mamy na celu wyróżnić się na rynku biur pośrednictwa pracy w Warszawie. Dbamy o świetną obsługę Klientów tudzież staramy się dawać im usługi najwyższej jakości, z wykorzystaniem współczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie adaptacji projektów HR. Zapewniamy odpowiednio przeprowadzoną rekrutację pracowników.

Oferujemy zarówno możliwość wynajmu pracowników na okres stały lub tymczasowy - przejmujemy wtedy od pracodawcy obowiązki kadrowo – płacowe oraz zapewniamy płynne korygowanie liczby zatrudnionych do istniejących potrzeb przedsiębiorstwa dzięki sprzyjającym warunkom zawierania i rozstrzygania umów z pracobiorcami.

Wskazane jest inwestować w ludzi, którzy pracują na pomyślność przedsiębiorstwa. Szkolenie jest inwestycją, która ściąga same korzyści - oddziałuje na podwyższanie umiejętności, przyczynia się do lepszych efektów pracy oraz daje większą motywację i pewniej sprzęga zespół z zarządzającym. Lobo HR szkoli również pracowników na niższym stopniu jak również kadrę zarządzającą. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia stacjonarne tudzież wyjazdowe, których program ustalają profesjonalni i docenieni trenerzy, w oparciu o osobiste zapotrzebowanie Kontrahenta. Zapraszamy na stronę Lobo biuro pracy w celu zdobycia szczegółów dotyczących naszej oferty.

Pomożemy Ci wyszukać, przyuczyć i zmotywować pracownika tak, aby praca stała się dla niego przyjemnością, a dla Ciebie inwestycją, która będzie owocować latami.

Angażujemy również żaków uczących się w trybie niestacjonarnym oraz dziennych, wszelkie oferty odnajdziecie w ogłoszeniach dotyczących pracy dla studentów na naszej stronie.

Opinia Klienta:

Bardzo starannie przeprowadzona rekrutacja! Potrzebowaliśmy doświadczonego grafika. Lobo HR w krótkim czasie znalazło dla nas odpowiedniego kandydata.

-- Artcore Studio

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Znalazłem tutaj pracę polecam. konto osobiste agrikol bank, 2013.02.27

Skomentuj lobohr.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Pośrednictwo pracy agencja pracy Headhunters to nowoczesne pośrednictwo pracy. Wspieramy pracodawców w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników na dowolne stanowiska. Posiadamy ciągle rozwijającą się bazę pracowników. Nasi specjaliści przeprowadzają proces rekrutacji, tak aby każdy pracodawca znalazł idealnego kandydata na dane stanowisko. Dla osób poszukujących pracy codziennie zamieszczamy nowe oferty tylko od sprawdzonych firm.
 • Oferty pracy w Holandii Nasza agencja pośrednictwa pracy Duijndam ma swoje korzenie w 1996 roku. Skupiamy się na pomocy w poszukiwaniu pracy w Holandii – dzięki nam mogą Państwo łatwiej znaleźć dla siebie pracę na korzystnych warunkach. Publikujemy ogłoszenia pracy stałej i sezonowej, doradzamy, jakie rozwiązania wybierać, zajmujemy się pomocą w powadzeniu formalności. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę i sprawdzenia wszystkich naszych usług w polskim oddziale Duijndam!
 • Agencja doradztwa personalnego TEST HR W naszej ofercie znajdą Państwo usługi związane z szeroko rozumianym procesem rekrutacyjnym dla firm. Istniejemy na rynku od 20 lat. Przez ten współpracowaliśmy z takimi markami jak Electrolux, ING, Delphi, MTU, Valeo, Hochland, Tauron i innymi. Naszym sukcesem jest zespół specjalistów angażujących się w każdy projekt. Prowadzimy również takie usługi, jak audyt managerski, system oceny okresowej, badania satysfakcji, system kompetencji.
 • Praca za granicą oferty Career Investment to firma, jaka działa nieprzerwanie od 2002 roku. Specjalizuje się ona w rekrutacji i zatrudnianiu personelu opiekuńczego dla osób starszych zwłaszcza w Niemczech oraz Szwajcarii, a także umożliwia praktyki oraz staże dla uczniów szkół średnich, studentów i absolwentów. Oferty są zawsze pewne i sprawdzone, dlatego już teraz możesz się zdecydować na jedną z nich. Zobacz je na stronie firmy.
 • Pośrednictwo pracy Ci, którzy szukają pracy, na stronie Grafton.pl znajdą stałe i tymczasowe oferty zatrudnienia, a także dowiedzą się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i sprawdzą swój poziom znajomości języka obcego. Strona ta nie tylko oferuje kompleksowe przygotowanie do podjęcia pracy przez potencjalnego pracownika, ale i wspiera pracodawców przy wychwytywaniu najlepszych i w przeprowadzaniu procesu rekrutacji.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lobohr.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com