Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Discoverteam.pl Szkolenia menedżerskie (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny discoverteam.pl3 lat/aSMS

Otwórz discoverteam.pl

Szkolenia dla biznesu

Organizujemy na terenie całej Polski, jak również zagranicą. Spotkania organizujemy również dla zespołów międzynarodowych. Trenerzy Discover Team to osoby przygotowane z jednej strony do prowadzenia gier, z drugiej do prowadzenia merytorycznych podsumowań, dzięki którym osoby biorące udział w szkoleniu pogłębiają wiedzę oraz podsumowują przebieg spotkania.

Nasza firma wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń dla firm, które mają dużą wartość merytoryczną, a przy tym opierają się o aktywne gry i symulacje. Od 1995 roku realizujemu spotkania, które są przydatne dla organizacji, ale jednocześnie ciekawe dla uczestników. Najistotniejszym czynnikiem jest starannie przygotowana wiedza, którą uczestnicy poznają w trakcie szkolenia menedżerskiego oraz przez nas opracowane gry biznesowe, zaprojektowane tak aby uczestnicy mogli doświadczyć omawianych teorii, przećwiczyć konkretne sytuacje. Zależy nam żeby każda gra szkoleniowa była jednocześnie ciekawą zabawą.

Prowadzimy szkolenia i wyjazdy integracyjne, podczas których używamy naszych autorskich gier biznesowych. Jednak umiejętność kreowania gier, wykorzystywaliśmy już niejednokrotnie tworząc specjalnie przygotowane gry na zamówienie kontrahenta.

Discover Team zajmuje się tematyką związaną z budowaniem i przewodzeniem zespołami. Interesują nas wszystkie aspekty działania grupy, od takich prostych jak komunikacja, po złożone jak myślenie strategiczne. Wszelkie nasze działania mają na celu integrację zespołów, poprawienie skuteczności, zwiększanie zaangażowania i współpracy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz discoverteam.pl teraz!

Skomentuj discoverteam.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Oferta wysokiej jakości szkoleń Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia realizuje szkolenia psychologiczne oraz coaching dla biznesu, nauczycieli, kadry medycznej, pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz osób chcących podnosić swoje kwalifikacje. Nasza firma oferuje również profesjonalne poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz szeroki wachlarz pomocy psychologicznej.
 • Szkolenia Jeśli uważasz ,że jesteś dobrym managerem to już popełniłeś pierwszy błąd. Uznałeś ,że nie ma sensu niczego udoskonalać. Dobry manager wie jak ważny jest ciągły pościg za doskonaleniem procesów i samego siebie. Dlatego szkolenia managerskie są potrzebne aby móc zweryfikować chociaż swoją wiedze na temat najnowszych trendów i pomysłów które pozwalają największym firmą iść w stronę ogromnego sukcesu ,którego zazdrości im każdy.
 • Pozyskiwanie funduszy unijnych - szkolenia Europoint - firma szkoleniowa z Krakowa zajmująca się organizacją specjalistycznych szkoleń oraz doradztwa w zakresie tematyki Unii Europejskiej. Naszym kluczowym szkoleniem jest "Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych". Zajmujemy się także wspieraniem projektów dotowanych zarówno w zakresie merytorycznym jak i finansowym. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń unijnych i doradztwa.
 • Lekcje i korepetycje z angielskiego Poznaj naszą ofertę językową. Jako english ahead uczymy już od ośmiu lat. Chciałbyś może zwiększyć swoje umiejętności językowe z angielskiego? Zgłoś się do nas! Wspólnie zaplanujemy plan działania. Oferujemy darmowy dojazd do ciebie na terenie warszawy. Szczegóły zostaw nam, a ty skup się na nauce angielskiego i zwiększenia twoich kwalifikacji. Napisz do nas i umów się na pierwszą lekcje już dzisiaj.
 • Prawo zamówień publicznych szkolenia SEMPER to doświadczone centrum szkoleniowe, które oferuje ciekawe kursy i szkolenia dla biznesu oraz urzędników na terenie całego kraju.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Discoverteam.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com