Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Balticdive.pl Nurkowanie Elbląg (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.balticdive.pl3 lat/aMini

Otwórz www.balticdive.pl

Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących się pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości.

Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony. Jest to również jeden z sposobów dzielenia się pasją . Mając kilkuletnie doświadczenie, uważam że koszty związane ze szkoleniem, zakupem sprzętu są zbyt wysokie. Będąc instruktorem mam możliwość cięcia ich nawet o połowe co nie wywrze skutku na standardach i jakości szkoleń dzięki, czemu otworzy to drzwi wielu młodym ludziom bez względu na płeć, wiek czy stopień niepełnosprawności.

Uwazam ze zawód instruktora nie powinien być jedynym żródłem dochodu, a sposobem na zycie dającym możliwość dzielenia się pasją i doskonalenia swoich umiejętności.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do bezpłatnej reklamy w naszym serwisie ogłoszeniowym. Ogłoszenia, 2013.02.25

jak najlepieej wszystkim tomasz, 2013.02.24

ok warto sprobowac tom, 2013.02.21

fajny instruktor joanna, 2013.02.12

Zaczyna się coś dziać w Elblągu.... Ważne by osoba chętna do poznania "podwodnego świata" miała wybór, a dzięki kolejnej szkole będzie miała taką szansę. czas pokaże, która szkoła przyciągnie nawięcej kursantów :) Nurek, 2013.02.11

Fajny statek. Tez tak chce :) Ewa, 2013.02.11

Profesjonalne, a przede wszystkim ludzkie podejście do kursantów. Ciekawa strona, zawierająca najświeższe info. z nurkowego świata. Osobiście polecam ;] ProRapMotion, 2013.02.11

fajna stronka i tanie kursy adam, 2013.02.11

Skomentuj www.balticdive.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • E-konkursy na infokonkursy.pl Skupisko różnych konkursów tylko u nas! Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową INFOKONkursy: www.infokonkursy.pl ... Można się z nami skontaktować mailowo: biuro@infokonkursy.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zapraszamy Serdecznie!
 • Nauka angielskiego online i kursy angielskiego Specjalizujemy się w nauce angielskiego online. Jesteśmy szkołą językową i biurem tłumaczeń. W naszej ofercie są kursy angielskiego ogólnego (np. konwersacje angielski) oraz specjalistycznego (np. kurs Business English, angielski prawniczy). Naszą misją jest szybka nauka angielskiego przez Internet oraz profesjonalne tłumaczenia na język angielski. Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski z zakresu tłumaczeń zwykłych oraz specjalistycznych.
 • szkolenia, kursy oraz warsztaty Rzeszowska Akademia Sportu - Instytucja Szkoleniowa - najlepsze szkolenia i kursy sportowe na Podkarpaciu. Sprawdź naszą ofertę i opinię tylko zadowolonych klientów.
 • kursy, szkolenia, warsztaty i zaświadczenia MEN Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademia Polska - placówka zajmuje się szkoleniami i kursami z zakresu: Instruktor Narciarstwa Instruktor Nordic Walking Trener Personalny Instruktor Fitness Kurs Instruktora Samoobrony Animator Czasu Wolnego szkolenia Wysokościowe Wspinaczka Skałkowa, szkolenia Wysokościowe, Animator Czasu Wolnego, Konferencje Metodyczne. Posiadamy najlepszą kadrę w Polsce.
 • szkolenia bezpiecznej jazdy To wyjątkowa akademia bezpiecznej jazdy, gdzie skutecznie i bezproblemowo nauczysz się wielu skutecznych technik jazdy, które z pewnością przydadzą się w wielu stresujących sytuacjach na drodze.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Balticdive.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com