Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Biurco.pl Biuro coworkingowe dla freelancerów i mikroprzedsiębiorców (Katalog nieruchomości)

Miniaturka domeny biurco.pl3 lat/aSMS

Otwórz biurco.pl

coworking

Tanie biuro dla freelancera

Warszawskie centrum coworkingu oferuje miejsce do pracy i spotkań dla ludzi wolnych zawodów - wolnych strzelców - osób, które nie będąc pracownikami etatowymi muszą pracować w domu.

Starannie zaplanowana przestrzeń miejsca coworkingowego oferuje wygodne miejsce do własnej pracy, eleganckie sale do spotkań biznesowych, pełną infrastrukturę potrzebną do pracy biurowej i bogaty wachlarz usług dodatkowych.

Dlatego iż w biurze coworkingowym przebywa dużo osób z różnorodnych zawodów naturalne jest, że można nawiązywać kontakty zawodowe, pozyskiwać dorażną pomoc lub rozpocząć stałą współpracę z innymi użytkownikami biura coworkingowego.

Dostęp do takiego wspólnego biura może mieć każda osoba po wniesieniu miesięcznej opłaty abonamentowej. Bardzo więc taki model różni się od znanego kosztownego wynajmu lokalu biurowego - coworking jest znacznie bardziej elastyczny, oraz wiele tańszy niż wynajem samodzielnego biura. Korzystanie z wspólnego biura nie jest wiążące, natychmiast udostępnia w pełni urządzone biuro.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Doskonała miejscówka - wygodne miejsce do pracy, jedna opłata, a mam wszystko co potrzeba, od kawy po drukarkę. I sale spotkań z klientami z doskonałą obsługą recepcyjną - tego przy pracy w domu brakuje najbardziej. Polecam. freelancer, 2013.02.15

Skomentuj biurco.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Usługi księgowe na terenie Krakowa Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym, liczymy na rzetelność, fachowość i terminowość. Nawet mikro firmy potrzebują specjalistycznej pomocy, bowiem prawidłowo prowadzona księgowość to nie lada wyzwanie. Biura księgowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, ale i klientów indywidualnych. Oferują autorski program do księgowania gwarantujący, że żadna ważna kwestia firmowa nie zostanie pominięta. Wszystko w należytym ładzie i porządku. Prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie.
 • Wynajem sal konferencyjnych W naszym kompleksie szkoleniowym zrealizujesz wszystkie wykłady lub kursy. Posiadamy znakomicie wyposażone sale szkoleniowe o przeróżnej wielkości. Wszystkie aule posiadają nowy sprzęt, a także siec wifi. Wyśmienita lokalizacja i konkurencyjne stawki to znaczące atuty naszej oferty. Oprócz wynajmowania sal możemy wspomnieć, iż agencje z całej Polski organizują u nas szkolenia. Do oferty wchodzi także wynajmowanie wirtualnych biur. Należy zaznaczyć, iż wszystkie pomieszczenia szkoleniowe są klimatyzowane.
 • Adres wirtualny w dobrej lokalizacji Bydgoszcz Pracownia coworking oferuje doskonałe warunki pracy dla grafików, copywriterów i innych przedstawicieli wolnych zawodów. Tanie biurka na godziny i adres wirtualny. Zapraszamy.
 • Sale konferencyjne Creative-coworking W ramach naszej oferty zapewniamy wysokiej jakości, kompleksowe usługi dla freelancerów, osób prowadzących małe firmy, początkujących przedsiębiorców. Zapewniamy między innymi nowoczesne, doskonale przygotowane do pracy biura. Nasze usługi obejmują między innymi zapewnienie sal szkoleniowych, wirtualnego adresu oraz sekretariatu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
 • Wirtualne biuro Warszawa Atrakcyjny adres lub związany z miejscem działalności przynosi znaczne korzyści. Wirtualne biuro jest doskonałym sposobem na podniesienie renomy swojej firmy.
 • Nowe spółki Warszawa Wypełniając zadania postawione przed naszym zespołem, proponujemy naszym Klientom bogaty zakres usług, które wszystkie należą do dziedziny ogólnie rozumianego wsparcia firmy. Usługi te to przede wszystkim: sprzedaż ”czystych” spółek, wirtualny sekretariat, wynajem na godziny pomieszczeń konferencyjnych i biurowych stanowisk pracy, wykonywanie tłumaczeń, usługi księgowe, reklamowe oraz IT.
 • Czym jest coworking - dlaczego wspólne biuro pomaga freelancerom Na blogu w całości poświęconemu idei wspólnego biura dla freelancerów wyjaśniamy jak działa coworking i co można zyskać przenosząc się tam z pracą. Najważniejszą z zalet coworkingu jest możliwość oddzielenia spraw zawodowych od życia prywatnego - co przy pracy freelancera w domu jest niezwykle trudne, oraz możliwość przebywania i pracy w aktywnym środowisku niezależnych specjalistów co doskonale motywuje do pracy. coworking to też pomysł na tanie biuro dla drobnych przedsiębiorców rozpoczynających biznes.
 • Wirtualny adres Firma zajmująca się wynajmowaniem biur wirtualnych. Już dziś twoja firma może mieć adres prestiżowego miejsca, mowa oczywiście o rynku w Krakowie. Zadbaj o renomę twojej firmy...
 • Wirtualny adres Szukasz wirtualnego biura, siedziby rejestrowej, bądź też przestrzeni biurowej na kilka dni w miesiącu? To wszystko zapewni Ci Copoint. Działamy w willi na Mokotowie od 2010 roku, stale zapewniając profesjonalną i przyjazną atmosferę do pracy w przystępnej cenie. W naszym obiekcie znajdziesz miejsce przy biurku do pracy: z komfortowym fotelem, lampką i dostępem do urządzeń biurowych. Tylko u nas tak przystępna oferta finansowa i dobre ceny – zapraszamy!
 • Wirtualne biuro Zielona Góra - TWB - coworking Adres do rejestracji firmy to 99zł. Doskonała lokalizacja w samym centrum Zielonej Góry przy galerii Grafitt. Twoja korespondencja skanowana i przesyłana na wskazany adres. coworking - 299 zł - do wyłącznej dyspozycji swoje własne biurko do pracy wyposażone w niezbędny sprzęt biurowy w klimatyzowanym pomieszczeniu z widokiem na panoramę miasta. Biuro z najszybszym internetem, recepcją, poczekalnią, kuchnią i zapleczem biurowym (ksero, skaner, i.t.p.) Salka konferencyjno - biznesowa 15zł/h. Zapraszam.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Biurco.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com