Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Powerofyoga.wordpress.com Bikyasa Joga Wrocław (Katalog rekreacja i wypocz)

Miniaturka domeny powerofyoga.wordpress.com3 lat/aMini

Otwórz powerofyoga.wordpress.com

Nasza szkoła jest jedyną szkołą jogi we Wrocławiu, gdzie można praktykować Bikyasę. Naszym marzeniem jest stworzyć przyjazne i profesjonalne miejsce dla wrocławian, w którym pod opieką wykwalifikowanego nauczyciela jogi będą rozwijać elastyczność i siłę ciała oraz zainteresowanie jogą.

Już teraz naszymi uczniami są przedstawiciele różnych grup zawodowych z całego Wrocławia. Ćwiczą z nami studenci wrocławskich uczelni, młode mamy (czasem przychodzą też z dziećmi), osoby pracujące, a nawet seniorzy. Jest to kolejny dowód na to, że Bikyasę mogą we Wrocławiu praktykować wszyscy!

W Polsce hot joga nie jest jeszcze popularna. Mało tego, nie ma ani jednej szkoły, która proponowałaby zajęcia tego typu.

Uczestnictwo w zajęciach Bikyasy, które proponuję, to jedyna okazja na poznanie, czym hot joga jest. Może jej spróbować każdy z Was! Wystarczy przyjść. Oferujemy zajęcia Bikyasa jogi na wrocławskich Krzykach i w Śródmieściu.

Jakie są korzyści z praktykowania Bikyasy?

 • pomaga przywrócić ciału sprawność,

 • leczy stawy, kręgosłup,

 • wzmacnia mięśnie rąk, brzucha, pleców, nóg,

 • dodaje energii, poprawia humor :)

 • nie jest tak trudna jak Asthanga, a pozwala osiągnąć podobne rezultaty zdrowotne,

 • stworzona jest z myślą o KAŻDYM

Twórcą całego systemu Bikyasy jest Gabriel Azoulay - nauczyciel z wieloletnim stażem, ogromnym doświadczeniem, świetnym podejściem do ludzi. Miałam okazję poznać Gabriela i wiele się od niego nauczyć. Między innymi Bikyasy właśnie. :)

Bikyasa łamie stereotyp, że joga jest nudna.

Przyjdź, spróbuj, przekonaj się!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć! Zapraszamy na jogę. bikyasa joga wrocław, 2013.01.05

Ciekawy layout strony piszemyprogramy, 2012.12.31

Skomentuj powerofyoga.wordpress.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Zdrowe Pomorze Nasza strona internetowa kierowana jest do wszystkich użytkowników dbających o zdrowie. Przedstawiamy artykuły o profilaktyce, placówkach medycznych, zdrowym odżywianiu się.
 • zdrowy styl życia „Zdrowie i rekreacja” to serwis, którego celem jest popularyzowanie zdrowego stylu życia. Czasami wystarczy zmienić jedną rzecz, żeby odczuć wzrost komfortu swojego życia. Nieraz może to być drobna zmiana diety, niekiedy trochę więcej ruchu. Na takie aspekty staramy się zwracać uwagę. Ale nie tylko. W naszym serwisie publikowane są artykuły z różnej tematyki związanej ze zdrowym stylem życia.
 • Portal medyczny - artykuły, ciekawostki, newsy Zagadnienia, problemy i ciekawostki medyczne o których warto wiedzieć, a na które nie zwraca się dostatecznej uwagi. Praktyczne informacje na wybrane tematy medyczne. Nieocenione, a zarazem zwięzłe źródło nowych wiadomości zarówno dla personelu medycznego, jak i przeciętnego Kowalskiego.
 • Ciśnienie krwi Strona internetowa wybierzmegared.pl skoncentrowana na problemach związanych z sercem i jego funkcjonowaniem, informuje jednocześnie o produkcie, który ma głównie na celu wspierać prawidłowe funkcjonowanie serca. Prezentuje MegaRed jako produkt składający się głównie z kwasów Omega-3, niezbędnych dla zachowania pełnej sprawności serca. Informuje o jego smaku i zapachu, a także o sposobie stosowania.
 • Ekologiczny blog EkoTuba EkoTuba to strona, na której znajdziesz praktyczne wskazówki i porady jak zmienić swoje życie na zdrowsze i bardziej eko czyli jak prowadzić zdrowy styl życia. Nie jest to wcale trudne zadanie - wystarczą dobre chęci. To strona dla tych, którzy chcą być eko w codziennym życiu, w swoim domu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Powerofyoga.wordpress.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com