Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ubezpieczenie Ubezpieczenia Łódź (Katalog ubezpieczenia)

Miniaturka domeny sukcesya.pl3 lat/aSMS

Otwórz sukcesya.pl

Logo Sukcesya Aviva Łódź

Ubezpieczenia Aviva

W dzisiejszych niepewnych czasach człowiek odpowiedzialny powinien mocno zastanowić się nad przyszłością. Zarówno swoją, jak i swojej rodziny. Szczególnie istotne wydaje się zapewnienie godnego finansowego bytu: sobie na emeryturze i swoim najbliższym w przypadku przedwczesnej śmierci żywiciela rodziny.

Witam Państwa. Nazywam się Katarzyna Klonowicz Rutka i jestem przedstawicielem firmy Aviva w Łodzi i Warszawie. Od sierpnia 2012 roku samodzielnie prowadzę agencję Sukcesya, której sztandarowym produktem jest ubezpieczenie na życie. Ta polisa przewiduje dla Państwa trzy rodzaje zabezpieczenia:

 • najbliższych w przypadku śmierci ubezpieczonego;

 • ubezpieczenie połączone z programem inwestycyjnym, dzięki któremu ubezpieczony gromadzi kapitał na poczet przyszłej emerytury lub na wychowanie dziecka;

 • ochrona samego ubezpieczonego na wypadek, gdyby wskutek choroby nie był zdolny od pracy.

Zajmuję się doradztwem inwestycyjnym. Skorzystanie z oferty programów emerytalno-oszczędnościowych IKE i IKZE Aviva to gwarancja uzyskania dodatkowych pieniędzy i godny byt na emeryturze. Pomagam również w planowaniu spadkowym tak, aby spisany testament uwzględniał każdą z bliskich i ważnych dla Ciebie osób.

Oprócz tego w ofercie agencji Sukcesya znajduje się:

 • ubezpieczenie majątkowe, skierowane do osób fizycznych;

 • ubezpieczenie zdrowotne grupowe pracowników przedsiębiorstw i korporacji;

 • ubezpieczenia komunikacyjne Aviva: OC, AC i pozostałe.

Sama sprawdziłam na sobie rzetelność produktów Aviva. Od lat jestem klientką firmy, którą mam zaszczyt reprezentować, i to jej powierzyłam swoją przyszłość i byt na emeryturze.

Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do mieszkańców Łodzi (którym proponuję spotkanie w biurze firmy) oraz Warszawy i okolicznych miejscowości (gdzie dojeżdżam). Zapraszam do kontaktu. Razem możemy zaplanować Twoją przyszłość.

Pozdrawiam,

Katarzyna Klonowicz - Rutka, agent Aviva.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Tanie OC to z pewnoącią bardzo porządany produkt w Łodzi. tanie OC, 2013.01.12

Skomentuj sukcesya.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • ubezpieczenia firm w Niemczech i osób na Gewerbi Oferujemy pełen pakiet ubezpieczeń od A-Z w Niemczech. Porónujemy ubezpieczenia już zawarte w innych ubezpieczalniach i dopasowujemyy indywidualnie do potrzeb każdego klienta
 • Polisa ubezpieczeniowa Oferujemy Państwu najkorzystniejsze składki renomowanych ubezpieczalni prywatnych i państwowych w Niemczech. ubezpieczenia A-Z. Przedstawimy Państwu bezpłatną ofertę ubezpieczenia zarówno ubezpieczalni państwowych jak i prywatnych. Ubezpieczamy pracowników pracujących na terenie Niemiec.
 • ubezpieczenia Wykupienie polisy już dawno nie było takie proste i szybkie! Bez zbędnego oczekiwania w kolejkach, możemy to szybko uczynić za pośrednictwem portalu internetowego, jakim jest Mtu24.pl. Jest to serwis internetowy, który został stworzony na zlecenia znanej w Polsce firmy ubezpieczeniowej, którą jest Ergo Hestia. Jej usługi są szczerze rekomendowane przez ogromną grupę Polaków. Portal online Mtu24.pl umożliwia również szybki kontakt z konsultantem. Za jego pośrednictwem zgłosimy również powstałą szkodę...
 • Księgowość, biznesplany, dotacje i ubezpieczenia Biuro rachunkowe PRO-BIZ oferuje prowadzenie księgowości KPIR, Ryczałt PIT VAT Kadry i Płace ZUS. W ramach usług finansowych wykonuje biznes plany wnioski o dotacje Urząd Pracy PFRON na otwarcie firmy oraz dalsze doradztwo w tym zakresie. Ponadto dokonuje porównań ubezpieczeń celem wyboru najlepszych rozwiązań. Współpraca jest w pełni jasna dla Klienta. Stawka za godzinę pracy 30 zł + VAT. Zapraszamy Biuro rachunkowe PRO-BIZ Telefon: +48 695 842 520 E-mail: biuro@probiz.net.pl www.probiz.net.pl
 • Wakacyjna polisa Nasza strona internetowa powstała w celu zapewnienia w przestrzeni internetowej miejsca, które pozwoli na szybkie oraz wygodne wybranie najlepszej polisy na okres wakacji. Zapewniamy naszym użytkownikom zarówno dostęp do nowoczesnych narzędzi w postaci porównywarki polis jak też kalkulator kosztów polis, co pozwala na wybranie najlepiej skonstruowanych polis na wakacje. Jednocześnie przedstawiamy liczne porady dotyczące turystyki.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sukcesya.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com