Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bhp-mielec.cba.pl Usługi BHP Mielec - Andrzej Bakota (Katalog bhp)

Miniaturka domeny bhp-mielec.cba.pl3 lat/aMini

Otwórz bhp-mielec.cba.pl

Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych, jak również szkoleń ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy.

Sporządzanie dokumentacji powypadkowej oraz prowadzenie rejestru wypadków. Ocena Ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (art. 226 Kodeksu Pracy). Zgłaszanie Firm do Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Państwowej Inspekcji Pracy. Uczestniczenie w pracach Komisji BHP w zakładzie pracy. Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy.

Opracowywanie stanowiskowych instrukcji BHP. Przeglądy stanowisk pracy wraz z pisemnym protokołem informującym pracodawcę o nieprawidłowościach. Doradztwo w zakresie poprawy warunków pracy. Sporządzanie dla pracodawcy, corocznych raportów o stanie bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Prowadzenie rejestrów wymaganych przez Państwową Inspekcję Pracy. Wykonywanie tabel norm przydziału odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej.

Doradztwo i sprzedaż środków ochrony indywidualnej, sprzętu gaśniczego,instrukcji bhp i p.poż. (znaki ewakuacyjne,instrukcje pożarowe itp). Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla obiektów. Szkolenia BHP dla pracodawców oraz osób kierujących pracownikami.Szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych. Szkolenia BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych. Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Szkolenia bhp, ppoż, pierwszej pomocy.

Doradzamy, wykonujemy i nadzorujemy całokształt spraw związanych z ochroną ppoż. BHP i prawem pracy. Proponujemy Państwu w ramach usług BHP wykonywanie zadań służby BHP na mocy obowiązujących przepisów, w zakładach pracy jako zewnętrzna służba bhp. Szkolenia bhp Mielec,bhp

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do współpracy z nami w zakresie zwiększenia sprzedaży; ) kampania reklamowa, 2013.02.14

Skomentuj bhp-mielec.cba.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • szkolenia bhp i P.POŻ Metro szkolenia bhp w Bydgoszczy ma w swojej załodze wyśmienitych specjalistów, którzy stale się rozwijają, aby zapewnić Państwu jak najlepsze usługi. Nasze zajęcia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pracowników danej firmy. Dzięki naszym szkoleniom zminimalizują Państwo do minimum negatywne konsekwencje nieprawidłowych działań podczas pracy waszych pracowników. Przeprowadzamy szkolenia bhp, a także nasi klienci dowiedzą się czym jest ocena ryzyka zawodowego według polskich norm prawnych.
 • szkolenia bhp Jesteśmy jedną z niewielu firm szkoleniowych w Bydgoszczy, która oferuje swoim klientom kompleksowe szkolenia bhp w bardzo atrakcyjnych cenach. Cały czas staramy się ulepszać naszą ofertę szkoleniową podążając za wszelkimi trendami i nowościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować szkolenia bhp w Bydgoszczy z najwyższej światowej półki. Dzięki nam szybko przekonasz się jak ważną rolę w firmie odgrywa ocena ryzyka zawodowego oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy.
 • szkolenia bhp - Audyt Środowiskowy Wrocław Szkolenie BHP Wrocław - to oferta firmy Derim z Wrocławia oferującej kompleksowe szkolenia dla firm z BHP i ochrony środowiska. Przeprowadzamy również audyty środowiskowe, szkolenia z zarządzania bhp i zarządzania środowiskiem. Doradzamy, wyliczamy opłaty za korzystanie ze środowiska, pomagamy w uzyskaniu stosownych pozwoleń lub zezwoleń oraz decyzji z środowiskowych. Nasze szkolenia bhp wyróżnia indywidualne przygotowanie kuru, stosownie do zajmowanego stanowiska oraz łatwość w przyswojeniu wiedzy.
 • Kompleksowa obsługa BHP BHP Partner to Wrocławska firma zajmująca się kompleksową obsługą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
 • Wrocław - szkolenia bhp i audyt środowiskowy Derim Anna Derejczyk oferuje audyty środowiskowe dla firm, szkolenia wstępne i okresowe z BHP z pełną ewidencją dokumentacji: program szkolenia, dziennik zajęć, protokół przebiegu egzaminów i rejestr zaświadczeń. Służymy fachową wiedzą z zakresu prawa ochrony środowiska. Wyliczamy opłaty za korzystanie ze środowiska, sporządzamy sprawozdania środowiskowe dla firm z województwa dolnośląskiego.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bhp-mielec.cba.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com