Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Catering Firmy sprzątające (Katalog sprzątanie i prani)

Miniaturka Firmy sprzątające (www.pl.issworld.com)3 lat/aSMS

Otwórz www.pl.issworld.com

ISS Facility Services

Outsourcing niektórych zadań pozwala na polepszenie rentowności firmy, ponieważ firmy zewnętrzne robią to zwykle taniej. Zazwyczaj zleca się zadania pomocnicze jak np. Ochrona obiektów, sprzątanie, utrzymanie czystości, usługi informatyczne lub prawnicze. Obniżenie kosztów poprzez outsourcing może również dotyczyć produkcji wyrobów, co chętnie stosują duże koncerny. ISS Facility Services Polska jest jedną z bardziej znanych firm w Polsce, która świadczy usługi na rzecz innych firm. To polska gałąź dużego koncernu, który działa w tej branży od bardzo wielu lat.

Firma prowadzi działalność usługową w kilku dziedzinach, a jedną z nich jest profesjonalne sprzątanie - firmy sprzątające takie jak ISS zapewniają kompleksowy serwis sprzątający i czystość w budynku. Wykonuje profesjonalne sprzątanie biur, biurowców, obiektów użyteczności publicznej, handlowych i przemysłowych. Jest jeszcze wiele innych usług specjalistycznych w tej dziedzinie, a wszystkie omówiono na stronie internetowej firmy ISS.

Pokrewną dziedziną działalności jest utrzymanie nieruchomości, kompleksowa obsługa obiektów, w tym sprzątanie na zewnątrz budynków,utrzymanie zieleni, utrzymanie terenów zielonych, sprzątanie chodników i obsługa techniczna obiektów. W ramach tej usługi wykonuje się również szereg specjalistycznych czynności jak na przykład deratyzacja, impregnacja, zbieranie śmieci.

Catering i usługi cateringowe, żywienie pracowników, żywienie pacjentów jest kolejną specjalizacją firmy ISS. Kantyny i prowadzenie stołówek i restauracji pracowniczych wchodzi w skład tej usługi. W internecie na firmowej stronie ISS można zapoznać się z pełna ofertą usług.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do współpracy z nami w zakresie zwiększenia sprzedaży; ) kampania reklamowa, 2013.02.15

Skomentuj www.pl.issworld.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Oferujemy catering, obiady na dowóz oraz lunche Love Eat to restauracja położona na Woli w Warszawie. Jej specjalnością są makarony oraz dania z grilla, które zamówić można na lunch w pracy lub też codzienne obiady domowe. Jedzenie serwowane przez restaurację Love Eat dostępne jest również w ofercie obiadów na dowóz oraz cateringu. Oferowany catering dostępny jest na terenie całej Warszawy zarówno dla firm, dla których możemy regularnie dostarczać lunch dla pracowników, jak i osób prywatnych, którym oferujemy obiady na dowóz oraz jedzenie na imprezy.
 • Oferta oprózniania pomieszczeń, piwnic oraz mieszkań Strona zawiera informacje dotyczące oferty firmy Ir Trans Recykling na opróżnianie piwnic i innych pomieszczeń, wywóz gruzu. Serdecznie zapraszamy!
 • sprzątanie biur, domów, mieszkań i budynków Czyściochy.pl to profesjonalna firma sprzątająca z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się sprzątaniem biur, domów i mieszkań, budynków, klatek schodowych, terenów wspólnot, lub spółdzielni mieszkaniowych, marketów i hal. Oferujemy usługi czystościowe i porządkowe podczas imprez masowych, sprzątanie i utrzymanie terenów zielonych, koszenie trawników, oraz wiele innych. Zapytaj nas o ofertę: telefon: +48 516-147-919 e-mal: czysciochy@czysciochy.pl
 • Jedzenie meksykańskie, tex-mex, kebab i nuggetsy Restauracja w Tomaszowie Mazowieckim, jedzenie meksykańskie, TEX - MEX, kebab, nuggetsy, oraz wiele innych potraw - na miejscu i na dowóz. Potrawy łagodne, oraz pikantne już od 4zł. Zamówienia online!
 • catering Okolicznościowy PrzeSmak catering Okolicznościowy to standardowe rozwiązanie cateringowe, które na nowo definiuje delikatność oraz smaki potraw. Wszystkie nasze przekąski to segment klasy VIP dostosowany do najbardziej wymagających podniebień. Równie ważny dla nas w procesie przygotowania jest aspekt wizualny. Posiłki, które opuszczają naszą kuchnię muszą być doskonałe w każdym calu. Inspirowani koncepcją "finger food" tworzymy nasze dania tak aby ich konsumpcja była jak najprostsza :)
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Strona Pl.issworld.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  PageRank katalogu:
  Sprawdzam PR...
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com