Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Psycholog.Warszawa.pl Psychoterapia, psycholog Warszawa - Andrzej Wichrowski (Katalog psychoterapia)

Miniaturka domeny psycholog.warszawa.pl4 lat/aSMS

Otwórz psycholog.warszawa.pl

Psychoterapia

w nurcie egzystencjalnym, także systemowym i dialogowym.

Rozumiejący i skupiony na osobie klienta psycholog. Unikam interpretacji, szukam zrozumienia - dużo pytam i uważnie słucham.

Uważam, że każdy człowiek jest w stanie dokonywać wyboru i postępować tak, by w pełni realizować swoją osobę. Misją psychoterapeuty jest pomaganie w odnajdywaniu i realizowaniu swojego prawdziwego ja tak, by prowadzić pełniejsze, bardziej szczęśliwe życie. Życie, które jest przepełnione wewnętrzna zgodą i poczuciem wewnętrznej spójności.

Jeśli cierpisz z powodu smutku lub depresji, trapią cię lęki, czujesz się wciąż spięty lub spięta. Przeżywasz siebie jako osobę o niskiej wartości, masz trudnośći związane z agresją, kontrolą impulsów, paleniem czy piciem alkoholu. Jeśli wciąż odkładasz na później (prokrastynacja). Masz trudności w związku, ze znalezieniem odpowiedniego patnera czy partnerki, przeżywacie kryzys w małżeństwie czy związku. Doświadczyłeś(aś) straty i jesteś w żałobie. Jesteś dorosłym dzieckiem alkoholika i poszukujesz osobowego wsparcia. Zastanawiasz się nad sensem swojej pracy i swojego życia. Albo sam(a) nie wiesz dlaczego, ale jesteś niezadowolony(a) ze swojego życia - zapraszam na spotkanie.

Szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Gesellschaft für Logotherapie und Existenzanalyse i Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska.

Na stronie znajdują sie informacje na temat analizy egzystencjalnej, metod pracy i psychoedukacyjny blog.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. ogłoszenia Warszawa, 2013.04.18

Skomentuj psycholog.warszawa.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Usługi Deratyzacji i Dezynsekcji Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie Deratyzacji warszawa i Dezynsekcji warszawa na terenie całego województwa mazowieckiego. Używamy specjalistycznych narzędzi i posiadamy odpowiednią wiedzę. Świadczymy również nasze usługi w miejscowościach Prószków, Marki, Piaseczno, Łomianki, Wiązowna, Otwock, Jabłonna, Legionowo, Zegrze.
 • Fotografia ślubna DR5000 to dwójka fotografów ślubnych, którzy w idealny sposób potrafią uchwycić na zdjęciach magię i nastrój wyjątkowego dnia ślubu. Uśmiechnięci goście, piękne detale ślubne, wzruszona Panna Młoda i szczęśliwy Pan Młody to elementy które są znakiem rozpoznawczym reportaży ślubnych realizowanych przez tę dwójkę.
 • Organizacja ślubów i wesel, eventów Stoisz przed ogromnym wyzwaniem zorganizowania i zaplanowania własnego ślubu? Nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś się do naszej firmy, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel. Dzięki niej wszystko pójdzie po Twojej myśli. Organizacja ślubów to nie tylko przystrojenie kościoła i sali weselnej, to również wybór menu, oprawy muzycznej i wiele innych spraw. Nasza firma zorganizuje dla Ciebie także wedding planner na terenie miast Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, warszawa Łódź, Wrocław, Kraków.
 • Usługi DDD Świadczymy usługi z zakresu Deratyzacja Dezynsekcja warszawa. Działamy na terenie Warszawy i miejscowości: Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Otwock... Zapraszamy na stronę!
 • Usługi geodezyjne w Warszawie i okolicach Jesteśmy firmą, która wykonuje usługi geodezyjne na terenie Warszawy, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek oraz innych miejscowości znajdujących się w pobliżu Warszawy. Naszą specjalnością jest geodezyjna obsługa inwestycji. W przypadku dużych zleceń świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wykonujemy zlecenia zarówno dla dużych firm z branży budowlanej jak również małych inwestorów oraz osób prywatnych. Geodeta warszawa zaprasza...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Psycholog.warszawa.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com