Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Trudo.pl Selekcjoner aukcji - Trudo.pl (Katalog porównywarki cen)

Miniaturka domeny trudo.pl4 lat/aMini

Otwórz trudo.pl

Jak to działa?

Podstawą automatycznego rankingu jest "Mądrość Tłumu" (większość ma rację) w formie zespołu kryteriów biorących pod uwagę m.in. ilość kupujących, komentarze i oceny użytkowników oraz przedmioty najczęściej obserwowane. Autorski algorytm selekcjonujący gromadzi doświadczenia kupujących, aby następnie zaprezentować wyniki zgodne z aktualnymi trendami na rynku.

Każdy doświadczony Allegrowicz przed kupnem produktu (zwłaszcza czegoś droższego, ale nie tylko) porównuje różne aukcje pod względem ceny, parametrów i obecnych trendów na rynku. Często wymaga to dużo czasu, ale daje efekt w postaci wyboru najlepszej w obecnej chwili aukcji. I tu pojawia się Trudo - prezentujące właśnie takie wybrane aukcje.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Nie dziękujemy, ktoś nam już zaproponował reklamę za -1zł Właściciel serwisu, 2013.02.19

Oferujemy przygotowanie reklamy państwa strony za 0zł. reklama za darmo, 2013.02.19

Skomentuj trudo.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Agencja reklamowa Zajmujemy się projektowaniem graficznym stron internetowych, sklepów online, logotypów, identyfikacji wizualnej oraz drukiem na potrzeby reklamy.
 • Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych Grafik komputerowy z Lublina oferuje szereg usług na potrzeby marketingu internetowego: tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron WWW, projektowanie sklepów internetowych, projektowanie logo, tworzenie szablonów Wordpress, projektowanie szablonów email, tworzenie szablonów aukcji allegro, kampanie reklamowe w internecie, projektowanie wersji mobilnej strony, filmy promocyjne, mailingi reklamowe i wiele innych. Dla klientów z Nałęczowa, Bełżyc, Bychawy i Poniatowej - darmowy dojazd.
 • Szablony allegro, strony WWW i sklepy WWW Firma MGraphics to jednostka specjalizująca się w projektowaniu indywidualnych rozwiązań dla klientów. Wśród naszych usług znajdują się strony internetowe, szablony allegro, strony internetowe oraz mniejsza i większa poligrafia jako uzupełnienie oferty.
 • SellBeast - sprzedaż na allegro SellBeast to marka oferująca wygodne narzędzia dla sklepów elektronicznych i zarządzania aukcjami internetowymi, przydatne każdemu kto prowadzi biznes e-commerce.
 • Projektowanie i tworzenie stron internetowych Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, sklepów on-line oraz szablonów do aukcji allegro i systemu CMS Joomla! Oferujemy profesjonalną grafikę na stronę oraz projekty wizytówek nawiązujących do szaty graficznej tworzonej strony WWW. Do każdego projektu możemy wykonać fotografię panoramiczną oraz wirtualną wycieczkę.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Trudo.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com