Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Prognozy finansowe Analiza finansowa (Katalog finanse)

Miniaturka domeny www.e-projekcje.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.e-projekcje.pl

projekcje finansowe - logo

Analiza finansowa - oprogramowanie

Podczas tworzenia oprogramowania naszym głównym celem było uzyskanie narzędzia uniwersalnego, o intuicyjnej obsłudze i ogólnie dostępnego - nawet dla osoby nie posiadającej specjalistycznej wiedzy. Z tego względu na każdym etapie przygotowywania analizy finansowej użytkownik ma możliwość skorzystania z pomocy kontekstowej, w której w przystępny sposób wyjaśnione są pojęcia dotyczące danego zagadnienia.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na podmioty prowadzące księgę przychodów i rozchodów, dla których sporządzenie analizy w układzie sprawozdania finansowego może być szczególnie kłopotliwe. Użytkownik taki korzystając z pomocy uzyska podpowiedź co do sposobu uzyskania potrzebnych danych i prawidłowego ich ujęcia w przygotowywanej prognozie finansowej.

Efektem pracy z wykorzystaniem naszego produktu jest pełna analiza finansowa obejmująca wybrane lata wraz z podsumowaniem w formie analizy osiągniętych wskaźników. Dla ułatwienia interpretacji uzyskanego wyniku na końcu projekcji finansowej znajduje się informacja w formie komentarza. Pozwala ona użytkownikowi ocenić na ile przygotowana analiza odzwierciedla jego założone cele, lub ewentualnie jest podstawą do wprowadzenia poprawek.

Wierzymy, że oddany Państwu do używania program będzie pomocny w codziennej pracy i znacznie ułatwi przygotowywanie prognoz finansowych.

Zapraszamy do serwisu prognozy finansowe

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.e-projekcje.pl teraz!

Skomentuj www.e-projekcje.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • analiza finansowa przedsiębiorstwa Zajmujemy się analizą finansową na poziomie akademickim. Realizujemy analizy podmiotów gospodarczych, czy też osób prywatnych. Zapraszamy!
 • Excel, usługi i aplikacje - Ozeh Marcin Orzechowski Usługi tworzenia zaawansowanych aplikacji w oparciu o środowisko Microsoft Excel oraz zewnętrzne, relacyjne bazy danych. analiza finansowa, obróbka danych i wiele innych.
 • Forum o rachunkowości, finansach i zarabianiu Forum rifp.pl stworzono z myślą dyskusji o księgowości, rachunkowości, analizie finansowej, ofertach pracy, zyskiwaniu przez internet i na własnej stronie internetowej. Pokażemy ci jak rozwiązywać problemy związane z księgowością i rachunkowością, a także wytłumaczymy jak zarabiać przez internet, aby realizować jak największe dochody. Dostaniesz również pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy. Wszystko to możesz uzyskać na naszym forum i wspólnie brać ożywiony udział w życiu społecznościowym forum.
 • Fakturowanie, księgowość i analiza - T&A Gorzkiewicz Śrem Informacje dotyczące firmy Hurt-Detal Teresa i Andrzej Gorzkiewicz Śrem. W szczególności zaproszenie do skorzystania z nowych usług wspomagających działalność przedsiębiorstw, tj.: fakturowanie (program do wystawiania faktur), księgowość (KPiR), analiza finansowa (prezentacja finansowa wybranych wyników Państwa przedsiębiorstwa), sklep internetowy (możliwość składania zamówień przez Internet).
 • analiza finansowa do wygenerowania online Aplikacja internetowa generująca prognozy finansowe, analizy wskaźnikowe, wycenę przedsiębiorstwa. Działa zdalnie. Na stronie zamieszczono darmową wersję demo.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  E-projekcje.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com