Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Fantata.twoj-impresariat.pl Zespół Fantata (Katalog muzycy)

Miniaturka domeny fantata.twoj-impresariat.pl4 lat/aSEO

Otwórz fantata.twoj-impresariat.pl

Zespół Fantata

Skład zespołu Fantata oparty jest na doświadczonych muzykach, którzy zanim wsiedli razem na kuter i ruszyli w poszukiwaniu „prawdziwej grubej ryby”, łowili w poprzednich ekipach okazy warte odnotowania, m.in. Wygrane eliminacje do Rock'n'Roll Festiwal, wygrane eliminacje do FAMA Festiwal, wyróżnienie w eliminacjach do koncertu Debiuty – Opole, czy udział w programie TVP Hit Generator.

Dwuletni okres czasu, podczas którego członkowie zespołu Fantata, przygotowywali swój materiał pozwolił na dopracowanie wszystkich szczegółów do perfekcji, co ma szczególne znaczenie przy koncertach, w których nie ma miejsca na fałsze, czy pomyłki. W warstwie tekstowej artyści stawiają na język polski i pozytywny przekaz. Nie brakuje odniesień do codziennego życia w pędzącym mieście, relacji uczuciowych, czy po prostu dobrej zabawy.

 • Marta Pyda - wokal - absolwentka akademii muzycznej w Katowicach, cechująca się niebywałą energią na scenie. Podczas wędkowania stosuje metodę gruntową, gdyż jak twierdzi grunt to dobra zabawa.

 • Konrad „Bzyq” Bieniewski - rap - nawija nie tylko makaron na uszy… Jednak, gdy znajduje się nad wodą wybiera zawsze technikę bolońską, bo po prostu ma dobre skojarzenie z czymś smacznym.

 • Łukasz Kumor - klawisze - główny twórca muzyki, a zarazem mistrz dyplomacji, który nie uznaje kompromisów. W jego przypadku, wędka to zdecydowanie zbyt mały kaliber, więc najzwyczajniej zarzuca sieć i czeka na udany połów.

 • Kuba Golczyk - perkusja - nadaje rytm zespołowi, a do tego gwarantuje solidną dawkę śmiechu. Pozostaje wierny spinningowi i jak twierdzi, największa ryba dopiero przed nim.

 • Jacek Gabryelczyk - bas - to dzięki niemu muzyka Fantata, tak niesłychanie „groovi”, Casting na szczupaka , to jego ulubiona technika, która pozwala precyzyjnie podać i poprowadzić przynętę, jak również szybciej poczuć branie.

 • Karol Jagieła - gitara - najlepszy kolarz wśród gitarzystów i najlepszy gitarzysta wśród kolarzy. Do tego wyborny wędkarz stosujący metodę trollingu na sandacza. Sceptyczni wędkarze twierdzą, że to technika dla leniwych, jednak Karol nigdy nie da się zredukować do roli żywego uchwytu do wędziska.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo dobry zespół z przyjemnością kupiłbym płytę. Wirtualne biura, 2012.09.03

Skomentuj fantata.twoj-impresariat.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Agencja muzyczna Music Lab - oprawa muzyczna Wrocław Agencja muzyczna z Wrocławia. Oferuje usługi oprawy muzycznej imprez oraz nagłośnienia. Zespoły jazzowe na bankiet firmowy i zespoły z muzyką taneczną.
 • Zespół Wojtek Kamiński Trio Wspólnie grają w zespole Swing Workshop Wojtka Kamińskiego oraz akompaniują wielu artystom. Wojtek Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie.
 • Wojtek Kamiński - wirtuoz fortepianu Pianista Wojtek Kamiński solo oraz w duetach z wokalistkami i wokalistami jazzowymi oraz znanymi instrumentalistami takimi jak: Lora Szafran, Janusz Szrom, Marianna Wróblewska, Paweł Tartanus, Agnieszka Wilczyńska, Joanna Morea, Irena Gałązka, Marek Rudnicki czy Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski.
 • Marianna Wróblewska & Maciej Zakościelny Recital jazzowy w wykonaniu Marianny Wróblewskiej ze specjalnym udziałem Macieja Zakościelnego. Artystom towarzyszy Wojtek Kamiński Trio w składzie: Wojtek Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja. Zbigniew Dzięgiel - scenarzysta, reżyser, recenzent, producent muzyczny. Od kilku lat pisze książkę o polskiej wokalistyce jazzowej "Śpiewając jazz", która jest wynikiem jego wieloletniej fascynacji muzyką synkopowaną, pomysłodawca recitalu.
 • Wojciech Karolak Trio Zespół Wojciech Karolak Trio gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda, Krzysztof Kijas - harmonijka ustna lub Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik – perkusja. Wojciech Karolak eksperymentował również jako kompozytor muzyki filmowej. Jednym z obrazów, do którego pisał muzykę była "Konopielka" w reżyserii Witolda Leszczyńskiego. Pisywał też muzykę do tekstów żony, Marii Czubaszek. W 2007 roku pojawił się w filmie "Ryś" w roli Boogiewoogiewicza.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com