Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Futureperfect.pl Kursy angielskiego Gdańsk - szkoła językowa English Institute (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny futureperfect.pl4 lat/aMini

Otwórz futureperfect.pl

Szkoła językowa - kursy języka angielskiego

To szkoła nauczająca przede wszystkim języka angielskiego i stosująca w ramach swoich kursów angielskiego Metodę Callana. Stacjonarne kursy języka angielskiego Metodą Callana odbywają się w Gdańsku w dzielnicach Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Zaspa i Gdańsk Strzyża.

Szkoła językowa na prowadzonych przez siebie kursach angielskiego stosuje Metodę Callana, która znana jest ze swej skuteczności i efektywności. Szkoła angielskiego reklamuje się, podobnie jak inne szkoły jezykowe stosujące Metodę Callana hasłem "Angielski 4 razy szybciej". Nauka języka angielskiego na kursach języków obcych, na których szkoła językowa stosuje Metodę Callana opiera się przede wszystkim na mówieniu po angielsku. Tak jest również na kursach angielskiego w szkole językowej, w której też największy nacisk położony jest na komunikację werbalną.

Szkoła angielskiego Metodą Callana organizuje kursy angielskiego dla firm i instytucji z dojazdem do siedziby firmy, a także korepetycje z angielskiego z dojazdem do ucznia.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Masz okazję poznać nauczyciela nietuzinkowego, pomysłowwego, elastycznego, potrafiącego dostosować się do każdej sytuacji,a jednocześnie spokojnego, który nie wprowadza niepotrzebnego zamętu.intensywny kurs języka portugalskiego mam w stopniu komunikatywnym oraz bardzo dobra znajomość obyczajów intensywny kurs języka portugalskiego Gdańsk. Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem nauczyciel takim profilu osobowym i zaoferować praca pisz śmiało www profesor pl forum read php 5,402501,page=3, a gwarantuję, że się nie zawiedziesz. marysia, 2015.05.10

Język portugalski jest ważnym przedmiotem na każdym etapie nauczania, nie każdy ma jednak predyspozycje, by z łatwością wchodziły mu do głowy zasady gramatyczne albo treści lektur. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych korepetytorów tj http://www.profesor.pl/forum/read.php?5,402501,page=3, dzięki którym nauka stanie się intensywny łatwa i przyjemna, bez stresu i niepotrzebnych nerwów. Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka intensywny kurs języka portugalskiego na uniwersytecie Gdańsk, w szkole językowej i kursach dla dzieci, oraz jezyka portugalskiego dla obcokrajowców. marysia, 2015.05.10

Skomentuj futureperfect.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Nauka angielskiego online i kursy angielskiego Specjalizujemy się w nauce angielskiego online. Jesteśmy szkołą językową i biurem tłumaczeń. W naszej ofercie są kursy angielskiego ogólnego (np. konwersacje angielski) oraz specjalistycznego (np. kurs Business English, angielski prawniczy). Naszą misją jest szybka nauka angielskiego przez Internet oraz profesjonalne tłumaczenia na język angielski. Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski z zakresu tłumaczeń zwykłych oraz specjalistycznych.
 • Kursy języka angielskiego dla dzieci w Kielcach Funky English to studio językowe organizujące niepowtarzalne kursy języka angielskiego dla dzieci 5 - 9 lat innowacyjną metodą Genki English. Nasze lekcje są pełne muzyki, multimediów i wspaniałej zabawy. Dzięki metodzie Twoje dziecko będzie mówiło po angielsku całymi zdaniami już po pierwszych zajęciach. Odchodzimy od podręcznikowej nudy angażując w proces nauczania wyobraźnię, emocje, zmysły oraz różne style uczenia się naszych podopiecznych.
 • Nauka języka angielskiego Anglo-House to nie typowa szkoła angielskiego, to przyjazne miejsce, gdzie po prostu jesteś po angielsku i z angielskim. U nas nauka angielskiego jest dla Twoich potrzeb, jest różnorodna i komfortowa. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych a także seniorów (50+). Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych. Przygotowujemy do do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz FCE w dogodnych godzinach zajęć i dojazdem w centrum Gdyni.
 • Dofinansowane kursy językowe w Szczecinie Dofinansowane kursy językowe Nasza Europa. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego. Profesjonalne warunki i kadra. najlepsza cena w Szczecinie, darmowe napoje. Zajęcia odbywają się w tygodniu i w weekendy w godzinach 9 - 21 znajdziemy odpowiedni czas dla Ciebie.Kurs obejmuje 48 godzin nauki. Posiadamy dwie siedziby - Lewobrzeże ul. Dąbrowskiego 38 i Prawobrzeże ul Rydla 66. Cena za godzinę nauki od 7 zł.
 • Kurs językowy w Anglii z firmą Angloville Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Angloville, która proponuje kursy językowe języka angielskiego w Warszawie lub specjalnej angielskiej wiosce.
 • Angielski z trenerem w Warszawie Skyblue, to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą podnieść poziom swojej znajomości angielskiego na wyższy etap. Indywidualne podejście i dojazd do klienta na terenie Warszawy, poznaj nas.
 • Nauka angielskiego Realizujemy naukę języka angielskiego na terenie Warszawy już od 1993 roku. Zapewniamy naukę języka angielskiego zarówno dla uczniów szkół, dzieci w wieku przedszkolny, jak też oferujemy usługi dla firm. Posiadamy zespół doświadczonych lektorów, nauczycieli oraz native speakerów, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom nauczania realizowany na podstawie autorskich programów nauczania w oparciu o wiele ciekawych i niestandardowych zajęć.
 • INFINITY - Języki Obce - angielski Kraków Szkoła języków obcych INFINITY w Krakowie uczy języka angielskiego. Oferujemy kursy i obozy wakacyjne. Dla dzieci wakacyjne półkolonie z językiem angielskim w Krakowie. Dla seniorów kursy języka angielskiego w Krakowie pozwolą opanować język angielski. Przystąpicie do egzaminu z języka angielskiego TOEIC®, TFI™, TOEIC Bridge TM lub WiDaF. Przygotujecie się do egzaminów ETS, TOEIC®, TOEIC Bridge TM i TOEFL®. Wszystko to nie wyjeżdżając z Krakowa!
 • Kursy językowe, kursy angielskiego i niemieckiego Szkoła Języków Obcych Fokus oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego w Szczecinie. Nasza oferta skierowana jest do młodzieży i osób dorosłych. Nauczamy skutecznie języków obcych od roku 2013. Nasze kursy językowe prowadzone są przez odpowiednio przeszkolonych lektorów, specjalistów - filologów. Język angielski oraz język niemiecki w Szczecinie to nasza specjalność. Nasi słuchacze cenią sobie wysoką jakość zajęć oraz atmosferę, która panuje w naszej szkole językowej. Gwarantujemy niskie ceny!
 • Kursy online nauki języka angielskiego Langloo.com to serwis internetowy dla wszystkich uczących się języka angielskiego. Na langloo można znaleźć pełne opracowanie gramatyki języka angielskiego wraz z ćwiczeniami online, zestaw czytanek angielskich z udźwiękowieniem i słownikami angielskimi, a także materiały przygotowujące do FCE, CAE i TOEFL. Serwis zawiera również kursy angielskiego online na platformie elearningowej. W ofercie znajduje się ponad 300 kursów angielskiego online - w tym kursy angielskiego ogólne i korepetycje online.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Futureperfect.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com