Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Nlp.weblabolatory.pl NLP - Programowanie Neurolingwistyczne (Katalog psychologia)

Miniaturka domeny nlp.weblabolatory.pl4 lat/aMini

Otwórz nlp.weblabolatory.pl

Dowiedz się czym jest NLP!

Programowanie Neurolingwistyczne (NLP) jest to zbiór technik, które w praktyce tworzą instrukcję obsługi ludzkiego umysłu. Tak wiem, brzmi to dość dziwnie, być może nawet nie wiedziałeś, że to możliwe, a jednak. Musisz wiedzieć, że Twój umysł dzieli się miedzy innymi na Świadomość i Podświadomość (między innymi, ponieważ niektórzy mówią, że istnieje także Nadświadomość). O tym co przechowujesz w podświadomości nie musisz nawet myśleć, ponieważ wykonuje się automatycznie, tak jak np. oddychanie.

Jednak nie znajdują się tam jedynie „dane” odpowiedzialne za funkcje życiowe. Podświadomość w rzeczywistości kieruje przebiegiem naszych myśli, dlatego też jeśli ciągle będziemy mieć negatywne nastawienie, dostanie się to do podświadomości, a ta będzie kierować Twoimi myślami w tym kierunku. Sprawi to, że nadal będziesz myślał negatywnie, a to z kolei wywoła u Ciebie zły humor. Dzięki NLP dowiesz się w jaki sposób znaleźć przyczynę dosłownie wszystkiego co kiedykolwiek wprowadzało Cię w zły nastrój.

Gdy rozpoznasz problem będziesz w stanie zneutralizować go afirmując sobie pozytywny odpowiednik negatywnej myśli, która jest zagnieżdżona w Twojej podświadomości. Dla przykładu: martwisz się, że ciągle nie masz pieniędzy. Zastanawiasz się czemu tak się dzieje… i dochodzisz do wniosku, że jest w Twojej podświadomości jakieś negatywne przekonanie, które wpoili Ci rodzice (np. wszyscy bogaci to złodzieje) lub też po prostu ciągle myślisz sobie: „jak zwykle nie mam pieniędzy”, a podświadomość słucha i programuje się, a później spełnia Twoje życzenie i faktycznie ciągle ich nie masz.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz nlp.weblabolatory.pl teraz!

Skomentuj nlp.weblabolatory.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Szkolenia zawodowe i szkolenia interpersonalne Ośrodek realizuje: kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady na terenie całej Polski z zakresu kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz szkoleń interpersonalnych, psychoedukacji i doradztwa zawodowego. Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się organizacją. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować naszą misję. Otwieramy się na potrzeby rynku i z powodzeniem spełniamy jego oczekiwania.
 • Szkolenia Katowice Szkolimy z pasją, szkolą praktycy, którzy przekażą sprawdzone techniki wystąpień publicznych oraz sprzedaży, ponadto wykorzystujemy techniki coachingowe wzmacniające każde spotkanie. Zależy nam na celach i efektach szkoleń, każde nasze szkolenie rozpoczyna się tak na prawdę po szkoleniu, bo wtedy można sprawdzić nową zdobytą wiedzę, cennym elementem każdego szkolenia jest rejestracja uczestników na kamerze, co daje kolejne rozwojowe możliwości. Zapraszamy do kontaktu.
 • Rozwój osobisty - darmowe filmy online Elitarnycoaching.pl - wiedza z rozwoju osobistego dostępna w darmowych filmach online. Znajdziesz tu wiele informacji o inteligencji finansowej, budowaniu wartościowego biznesu, a także inteligencji emocjonalnej i relacjach...
 • Szkolenia wystąpienia publiczne live coaching Szkolenia z zakresu wystąpienia publiczne, sprzedaż, neuro-lingwistyka, live coaching, usuwanie fobii. Prowadzenie prezentacji biznesowych.
 • Unitive Coaching Oferta firmy to szkolenia dla firm i instytucji oraz osób indywidualnych, sesje coachingu i ofertę personal brandingu. Uczymy metod NLP, hipnozy i linii czasu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Nlp.weblabolatory.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com