Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Soma-architekci.pl Architekci wnętrz Warszawa (Katalog aranżacja wnętrz)

Miniaturka domeny soma-architekci.pl4 lat/aSMS

Otwórz soma-architekci.pl

PROJEKT FUNKCJONALNO PRZESTRZENNY /ZMIANY LOKATORSKIE/

W ramach tej usługi, na podstawie wytycznych i potrzeb, określonych przez przyszłych użytkowników wnętrza, przygotowujemy kilka koncepcji układu przestrzennego i funkcjonalnego wnętrza. Na bazie wybranej koncepcji powstaje projekt, zawierający rysunki układu funkcjonalnego wnętrza wraz z układem mebli, rysunek układu ścian z naniesieniem lokalizacji punktów wodno-kanalizacyjnych i c.o. oraz wytyczne do lokalizacji punktów oświetleniowych i elektrycznych.

PEŁEN PROJEKT WNĘTRZ

Na podstawie wytycznych określonych przez Klienta, dotyczących jego potrzeb, gustów i przyjętego budżetu, tworzymy szczegółowy projekt wykończenia wnętrza. Opracowanie zawiera:

• rysunki układu funkcjonalnego wnętrza wraz z układem mebli,

• rysunek układu ścian z naniesieniem lokalizacji punktów wodno-kanalizacyjnych i c.o.

• wytyczne do lokalizacji punktów oświetleniowych i elektrycznych

• wizualizacje widoków wnętrza,

• zestawienia ilościowe materiałów wykończeniowych

• szczegółowe rysunki projektowe poszczególnych pomieszczeń, kuchni, łazienek, pokoi,

• rysunki sufitów podwieszanych, zabudów i mebli projektowanych na wymiar.

Dobieramy również meble i dodatki do wnętrza.

Prowadzimy nadzory autorskie nad realizacją, nadzorując zgodność wykonania z projektem i wyjaśniając wykonawcom pojawiające się w toku prac wątpliwości .

OBSŁUGA INWESTYCJI

Oferujemy również KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ INWESTYCJI. Na życzenie Klienta możemy przejąć całkowicie prowadzenie inwestycji, zajmując się doborem i koordynacją kolejnych wykonawców oraz zamówieniami niezbędnych materiałów i odbiorem prac. Współpracujemy z dostawcami i wykonawcami wszystkich branż, niezbędnych w procesie wykończenia wnętrza. Pozwala to ograniczyć zaangażowanie czasowe ze strony Klienta do niezbędnego minimum.

Wyżej wymienione usługi wyceniamy indywidualnie na podstawie metrażu oraz uzgodnionego zakresu prac projektowych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na spotkanie w pracowni /prosimy o wcześniejsze uzgodnieniu terminu pod numerami telefonów:

0501 413 499, 0501 150 407

lub poprzez email

info@soma-architekci.pl

Zapraszamy do współpracy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. ogłoszenia Warszawa, 2013.04.18

Skomentuj soma-architekci.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Usługi Deratyzacji i Dezynsekcji Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie Deratyzacji warszawa i Dezynsekcji warszawa na terenie całego województwa mazowieckiego. Używamy specjalistycznych narzędzi i posiadamy odpowiednią wiedzę. Świadczymy również nasze usługi w miejscowościach Prószków, Marki, Piaseczno, Łomianki, Wiązowna, Otwock, Jabłonna, Legionowo, Zegrze.
 • Fotografia ślubna DR5000 to dwójka fotografów ślubnych, którzy w idealny sposób potrafią uchwycić na zdjęciach magię i nastrój wyjątkowego dnia ślubu. Uśmiechnięci goście, piękne detale ślubne, wzruszona Panna Młoda i szczęśliwy Pan Młody to elementy które są znakiem rozpoznawczym reportaży ślubnych realizowanych przez tę dwójkę.
 • Organizacja ślubów i wesel, eventów Stoisz przed ogromnym wyzwaniem zorganizowania i zaplanowania własnego ślubu? Nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś się do naszej firmy, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel. Dzięki niej wszystko pójdzie po Twojej myśli. Organizacja ślubów to nie tylko przystrojenie kościoła i sali weselnej, to również wybór menu, oprawy muzycznej i wiele innych spraw. Nasza firma zorganizuje dla Ciebie także wedding planner na terenie miast Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, warszawa Łódź, Wrocław, Kraków.
 • Usługi DDD Świadczymy usługi z zakresu Deratyzacja Dezynsekcja warszawa. Działamy na terenie Warszawy i miejscowości: Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Otwock... Zapraszamy na stronę!
 • Usługi geodezyjne w Warszawie i okolicach Jesteśmy firmą, która wykonuje usługi geodezyjne na terenie Warszawy, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek oraz innych miejscowości znajdujących się w pobliżu Warszawy. Naszą specjalnością jest geodezyjna obsługa inwestycji. W przypadku dużych zleceń świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wykonujemy zlecenia zarówno dla dużych firm z branży budowlanej jak również małych inwestorów oraz osób prywatnych. Geodeta warszawa zaprasza...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Soma-architekci.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com