Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Obloczek.pl Ubrania do komunii (Katalog odzież i obuwie)

Miniaturka Ubrania do komunii (www.obloczek.pl)4 lat/aSMS

Otwórz www.obloczek.pl

Strona internetowa dla wszystkich rodziców, którzy szukają oryginalnych i niepowtarzalnych, a także wykonanych ręcznie ubranek dla swoich dzieci do chrztu czy też komunii.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Oferujemy przygotowanie reklamy państwa strony za 0zł. reklama za darmo, 2013.02.20

Skomentuj www.obloczek.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2016: 10 komentarzy; 51 opisów; 77 linków; 2 formularzy; 44 skrótów; 41 obrazków; 3 ważnych słów; 30527 znaków.
Porady Lekarskie:
  • Link: www.multitaxipoznan.pl
  • Link: Home

Formularz:

.pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" / Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
ges/logo.png" class="logoimg" / Porady Lekarskie Zdrowa dieta na nadciśnienie:
Link: .com pix/uploads/ad-468.png" style="border: 0;" / Advertise Here
 • Link: oxybrazja - Special Day Spa
 • Link: Home
 • Najnowsze wpisy

  • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
  • Link: pomoc psychologiczna warszawa
  • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
  • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
  • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
  • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
 • Recent Comments

 • Categories

  • Link: ZdrowieThis is default featured slide 5 title:
  Link: .com pix/uploads/ad-160x600.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/1.jpg" class="thumbnail" /

  1

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/2.jpg" class="thumbnail" /

  2

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/3.jpg" class="thumbnail" /

  3

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/4.jpg" class="thumbnail" /

  4

  .

  Link: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/5.jpg" class="thumbnail" /
  5

  Nadciśnienie staje się wśród polaków powoli bardzo poważnym schorzeniem. Staje się wręcz epidemią. Jesteśmy bowiem narodem leniwym. Co najgorsze niczym papugi przejmujemy zachodni styl życia, dużo jemy a mało się ruszamy. Na dodatek to co jemy nie jest nam w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli więc już borykamy się z problemem nadciśnienia tętniczego to musimy wiedzieć że same lekarstwa nie zmienią naszej kondycji. Bezwzględnie potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych. Należy jeść zdecydowanie więcej warzyw i owoców, wyeliminować niezdrowe produkty, w tym przetworzoną żywność oraz napoje gazowane. Diecie na nadciśnienie nie służy również sól. Najlepiej jest jeśli wyrzucimy solniczkę z naszego jadłospisu, z kuchni a na pewno już z życia. W przypadku nadciśnienia tętniczego bezwzględnie też wskazana jest duża dawka ruchu. Wracając jednak do diety. W przypadku nadciśnienia tętniczego lepiej zapomnieć o tłustych potrawach. Co najmniej trzy razy w tygodniu należy spożywać ryby bogate w kwasy omega 3 oraz omega 6. Jest to skuteczny sposób na obniżenie złego cholesterolu. Najlepiej jest również wszystkie posiłki przyrządzać na parze. W ten sposób zostaną zachowane wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Wbrew pozorom stosowanie zdrowych zasad odżywiania nie jest trudne a może znacząco polepszyć nasze zdrowie.

  Link: Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zdrowa dieta na nadciśnienie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zdrowa dieta na nadciśnienie:

  Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  .

  Komentarz w kodzie strony: /post-175 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na kręgosłup”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na kręgosłup:
  Link: Co na kręgosłupZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Czym jest mezoterapia, ile kosztuje i kto może ją stosować? Jakie są możliwe skutki uboczne stosowania mezoterapii? O tym wszystkim przeczytamy w poniższym artykule. Zabiegi mezoterapii są hitem ostatnich lat. Pozwalają na uzyskanie efektu świeżości na twarzy, pozwalają lepiej zregenerować się skórze. Są stosunkowo niedrogie, bo jeden taki zabieg kosztuje około czterysta złotych. Można wykonywać je w salonach medycyny estetycznej, ale raczej nie w gabinetach kosmetycznych. Zabiegi te powinien stosować lekarz, który zna się na rzeczy i wie jak zbudowana jest skóra oraz jakie mogą występować skutki uboczne stosowania tego rodzaju zabiegu. Każda osoba, która chce stosować zabiegi mezoterapii powinna zgłosić się z czystą, nieumalowaną twarzą do gabinetu medycyny estetycznej. W gabinecie zostanie wstrzyknięty pacjentowi specjalny preparat pd skórę. Wstrzykuje się go bardo cienką igłą, dzięki czemu nie pozostają po całym zabiegu żadne ślady. Po wstrzyknięciu preparatu do skóry, stosuje się odpowiedniego rodzaju masaż, dzięki któremu możliwe jest rozprowadzenie preparatu w sposób równomierny po całej twarzy. Co znajduje się w swoistym koktajlu, który wstrzykujemy sobie do twarzy? Mamy tam aminokwasy, witaminy, białka, a także kwas hialuronowy, który jest substancją naturalną. Jest tam także krzem i liczne enzymy, które pozwalają naszej skórze wyglądać młodziej i czuć się lepiej. Zabieg kosztuje około czterysta do tysiąca złotych. Należy powtórzyć go kilkukrotnie zanim uzyskamy efekty.

  Komentarz w kodzie strony: /post-174 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zabieg dla zdrowia i urody”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zabieg dla zdrowia i urody:
  Link: Zabieg dla zdrowia i urodyZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Na problemy z kręgami skarży się coraz więcej pośród nas. Co ciekawe również wiele młodych osób boryka się z tym schorzeniem. Oczywiście problemy z kręgosłupem są zwykle wynikiem naszych zaniedbań. Przede wszystkim brak aktywności fizycznej jest głównym winowajcą naszych problemów z kręgami. Ponadto nie służy nam siedzący tryb życia. Z całą pewnością doraźne leczenie przy pomocy środków przeciwbólowych na niewiele się zda. Najlepiej jest dobrać taką aktywność fizyczną która szybko postawi nas na nogi a jednocześnie nie obciąży kręgosłupa. Zaleca się osobom chorym na kręgosłup stosowanie również zabiegów fizykoterapeutycznych. Dobrze jest również zadbać o zdrowie swego kręgosłupa za pomocą masażów, które sprawią, że będziemy zdecydowanie bardziej zrelaksowani. Najlepszych masaży najlepiej szukać w chińskiej medycynie ludowej. Chińczycy są przecież specjalistami od stosowania masaży wręcz od stuleci. Pamiętajmy również o tym, że to właśnie mięśnie stanowią gorset naszego kręgosłupa. Jeśli nie będziemy więc dbali o to by były one w jak najlepszym stanie to również nasz kręgosłup będzie domagał się większej uwagi. Problemy z kręgosłupem mogą również powodować bardzo poważne dolegliwości bólowe. Z czasem też o wiele trudniej będzie nam się poruszać. Dobrze jest więc od najmłodszych lat ćwiczyć i to dużo.

  Komentarz w kodzie strony: /post-173 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
  Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to zabieg, który nie ma wiele wspólnego z chirurgią plastyczną. Jest to zabieg, który ma za zadanie zregenerować naszą skórę. Dzięki poddawaniu się temu zabiegowi, możliwe jest osiągniecie trwałych efektów dobrze wyglądającej skóry. Skóra, która jest poddawana zabiegowi mezoterapii wygląda zdecydowanie lepiej niż skóra nieodżywiana w żaden sposób. Mezoterapia należy do jednych z najczęściej stosowanych i najbardziej rozpowszechnionych wśród kobiet zabiegów medycyny estetycznej. Można wykonać go w dowolnej klinice, która specjalizuje się w stosowaniu tego typu zabiegów. Każda osoba, która chce, aby jej skora wygląda młodziej, a także bardziej atrakcyjnie i bardziej zdrowo, powinna zdecydował się na tego typu zabieg. Jest to zabieg nie tani, ale bardzo pomocny w utrzymaniu naszego zdrowia. Zabiegi takie powinni przeprowadzać lekarze, dzięki którym istnieje bezpieczeństwo, że całe przedsięwzięcie będzie przeprowadzane w sposób profesjonalny i bez możliwych szkód ubocznych. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to dokładnie wstrzykiwanie substancji odżywczych we wnętrza skóry. Wstrzykuje się niewielką ilość takich substancji, a po wstrzyknięciu ich, rozmasowuje się skórę, dzięki czemu unika się efektu nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczych. dzięki takiemu zabiegowi, powtórzonemu kilkukrotnie, uzyskuje się efekt świeżości i zdrowia. Mimo że doprowadza się do wszczepiania czegoś, czego nasza skóra naturalnie nie wygenerowała, nie istnieje żadne ryzyko odrzucania tychże substancji przez organizm człowieka, nie ma także ryzyka reakcji uczuleniowych.

  Komentarz w kodzie strony: /post-172 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Mezoterapia dobry zabieg”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Mezoterapia dobry zabieg:

  Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to jeden że sposobów na to, aby zadbać o stan swojej skóry. Jest to zabieg z pogranicza medycyny estetycznej oraz naturalnej. Dzięki mezoterapii mamy możliwość uzyskania wspaniałych efektów jeśli chodzi o stan naszej skóry. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to zabieg, który z powodzeniem może zastąpić kupowanie najlepszych i najzdrowszych nawet kremów do skóry. Jeśli będziemy stosowali mezoterapię w sposób regularny, będziemy mogli zapomnieć o licznych balsamach do twarzy, najróżniejszych preparatach witaminowych, które mają dać nam siłę, zdrowie i urodę. Zabieg mezoterapii jest jednocześnie szybszy w uzyskiwaniu efektów niż jakikolwiek inny zabieg, dzięki któremu można uzyskać efekt świeżej skóry. Czym dokładnie jest zabieg mezoterapii? Jest to zabieg, dzięki któremu można uzyskać świeży wygląd bez konieczności używania skalpela. Mezoterapia polega na tym, że pod powierzchnię skory wstrzykuje się substancje ozdrawiające naszą skórę. Nakłucie jest przeprowadzane za pomocą bardzo małej igły, dzięki której nie pozostają po wszystkim żadne ślady. Po tym jak wstrzyknie się już substancje wygładzające i odżywiające, przeprowadza się dokładny masaż skóry, dzięki któremu możliwe jest unikniecie późniejszego obrzęku. Dzięki temu, że po mezoterapii dokonuje się w profesjonalnym salonie masażu, unika się również nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczej w skórze.

  Komentarz w kodzie strony: /post-171 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak rozpoznać udar”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak rozpoznać udar:

  Link: Jak rozpoznać udarZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kurzajki to jedno z najbardziej powszechnych schorzeń skórnych. Szacuje się, że nawet większość spośród nas borykało się lub boryka z tym problemem. Jesteśmy na ich występowanie szczególnie narażeni w okresie obniżonej odporności. Pojawiają się zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych. Właściwie można wymienić kilka rodzajów kurzajek. Za ich powstanie odpowiedzialny jest wirus brodawczaka. Zwykle jest to przede wszystkim defekt estetyczny. Występują na skórze, ale nie powodują żadnych uciążliwych dolegliwości bólowych. Czasami jednak w nielicznych przypadkach rozwojowi kurzajek towarzyszy ból. Lekarze odradzają ich wyciskanie. W ten sposób można jedynie sprawić to, że zaczną się one pojawiać na innych partiach ciała. Mimo że problem wydaje się dość błahy najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem dermatologiem. Najczęściej kurzajki można usunąć za pomocą specjalnych maści przepisanych na receptę. Niekiedy jednak konieczna jest ingerencja chirurgiczna. Czasami okazuje się, że bardzo agresywne kurzajki trzeba wycięć. To jednak nie gwarantuje tego, że znowu nie zaczną się pojawiać. Chyba zaś najbardziej dokuczliwe są te kurzajki, które pojawiają się pod paznokciem. Panie mogą wtedy zapomnieć o pięknym manicure. Jedną z powszechnych terapii usuwających kurzajki jest zaś krioterapia.

  Komentarz w kodzie strony: /post-170 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Powszechny problem z kurzajkami”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Powszechny problem z kurzajkami:
  Link: Powszechny problem z kurzajkamiZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Udar jest jedną z bardzo licznych przyczyn zgonu. Niestety trudno jest zapobiec powstaniu udaru. W skutecznym wyleczeniu chorego największe znaczenie ma wczesne rozpoznanie udaru. Każdy z nas powinien więc dokładnie wiedzieć po czym rozpoznać udar. Cechą charakterystyczną występowania udaru jest opadnięcie jednego z kącików ust. Chory może też chwilowo stracić władzę po jednej stronie ciała. Może to oznaczać chwilowy niedowład ręki lub nogi. Już po tych pierwszych objawach należy się starać by osoba chora jak najszybciej znalazła się w szpitalu gdzie otrzyma potrzebną mu pomoc medyczną. Im wcześniej trafi do szpitala tym łatwiej będzie mu odzyskać pełną sprawność. Zwykle też powstawaniu udaru towarzyszą liczne choroby przewlekłe. W grupie zwiększonego ryzyka udarem są objęci Ci, którzy cierpią na nadciśnienie tętnicze. Powinni na siebie uważać również Ci, którzy mają cukrzycę. Miażdżyca również prowadzi do powstania udaru. Oczywiście przede wszystkim winni jesteśmy również sami sobie. Udar jest wynikiem nieprawidłowego stylu życia. Jeśli palimy papierosy, unikamy aktywności fizycznej, niezdrowo się odżywiamy to udar grozi nam w ogromnym stopniu. Zasady zdrowego stylu życia warto wprowadzić zresztą nie tylko przez ryzyko udaru. Przede wszystkim po to by uniknąć innych, groźnych chorób.

  Komentarz w kodzie strony: /post-169 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Choroby wywołane przez kleszcze”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Choroby wywołane przez kleszcze:
  Link: Choroby wywołane przez kleszczeZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Ryzyko pojawienia się zawału serca możemy zwiększyć. Istnieje na to kilka skutecznych sposobów. Wystarczy stosować nieprawidłową dietę bogatą w kaloryczne posiłki, mieszkać w dużym mieście że sporym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza oraz żyć w ciągłym stresie. Jeśli na dodatek lubimy dużo i niezdrowo zjeść, mamy otyłość to jesteśmy na prostej drodze by trafić na ostry dyżur. Nigdy jednak nie jest późno na zmianę trybu życia. Jeśli czujemy się że sobą źle, nie możemy złapać tchu to najlepszy czas na zmiany. Po pierwsze warto zacząć od diety. Najlepiej zdecydować się na włączenie do codziennego jadłospisu posiłków obniżających poziom złego cholesterolu. Należy również zwrócić uwagę na sposób przyrządzania posiłków. Starą przepaloną patelnię należy koniecznie wyrzucić. Zamiast smażyć na głębokim oleju zdecydujemy się na gotowanie na parze. Wtedy w warzywach pozostaje jak najwięcej składników odżywczych. Dobrze jest również wiedzieć, jak mimo wszystko rozpoznawać pierwsze oznaki zawału. Objawem zawału jest ból promieniujący na niemal całą klatkę piersiową, sięgający nawet żuchwy. W takim wypadku należy koniecznie zadzwonić po pogotowie. Przed zawałem można się ustrzec poprzez wykonywanie regularnie badań EKG. Ogólnie rzecz biorąc regularne badania pozwolą poznać wszelkie choroby i nie doprowadzą do zawału.

  Komentarz w kodzie strony: /post-168 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak uprzedzić zawał”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak uprzedzić zawał: Link: Jak uprzedzić zawałZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kleszcze mogą być nosicielami bardzo groźnych chorób. Dlatego zanim wybierzemy się do lasu na zbieranie jagód lub zwykły spacer musimy wiedzieć w jaki sposób się zabezpieczyć. Najważniejszy jest odpowiedni ubiór. Do lasu należy założyć koniecznie skarpety oraz długie spodnie. Nawet jeśli będziemy kucać kleszcz nie wbije się w pachwinę. Z drugiej tez strony dobrze jest zadbać o odpowiednie środki przeciw kleszczom. Gdy pomimo zabezpieczeń kleszcz wbije nam się w pachwinę nie panikujmy. Starajmy się spokojnie usunąć kleszcza. Po usunięciu kleszcza miejsce należy oczyszczać. Nie zapominajmy również o tym by miejsce po wyrwaniu kleszcza objąć obserwacją. Czerwone plamy, które zmieniają swoje miejsce powinny nas zaniepokoić. Kleszcze mogą być bowiem nosicielami bardzo groźnych chorób. Miedzy innymi boreliozy. Ukąszenie przez kleszcza może też wywołać zapalenie opon mózgowych. Jeśli tylko zauważymy niepokojące objawy powinniśmy niezwłocznie udać się do lekarza. Ukąszenie kleszcza może poważnie zagrażać nie tylko naszemu zdrowiu ale właściwie całemu życiu. Najlepiej jednak przed kleszczem jest się chronić poprzez odpowiedni ubiór. Zanim wybierzemy się do lasu zabezpieczmy wszystkie newralgiczne miejsca. Po powrocie sprawdźmy zaś zwłaszcza pachwiny. Pod pachwinami kleszcze lokują się najczęściej.

  Komentarz w kodzie strony: /post-167 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na anemię”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na anemię: Link: Co na anemięPost: Szybkie leczenie raka piersi:

  Anemia kojarzy się zwykle z wiotkimi dziewczętami, które na skutek nieprawidłowego odżywiania się zaczynają mieć problemy że zdrowiem. Ten stereotypowy obraz anemii jest jednak bardzo mylny. Anemia może się pojawić również u osób, które wydają się na pozór bardzo zdrowe. Zwykle anemia powstaje w wyniku zbyt małej ilości żelaza dostarczanego poprzez pożywienie. Anemia zwana jest również niedokrwistością. Wszystko przez zbyt małą ilość erytrocytów. Komórki te odpowiedzialne są za dostarczenie tlenu do wszystkich komórek, oraz składników odżywczych. Gdy układ krwionośny nie działa poprawnie a ilość czerwonych krwinek jest zbyt mała pojawia się osłabienie organizmu. Przyczyną powstawania anemii jak w przypadku wielu innych chorób jest oczywiście zły sposób odżywiania się. Osoba cierpiąca na anemię może spożywać zbyt duża ilość składników chemicznie przetworzonych. Dieta uboga jest zaś w cenne minerały lub witaminy. Co najważniejsze osobom chorym na anemię zaleca się przede wszystkim spożywanie jak największej ilości produktów bogatych w żelazo. Żelazo znajduje się przede wszystkim w mięsie zwierząt. Znajdziemy żelazo również w sałacie lub burakach, to jednak z mięsa zwierząt najlepiej się przyswaja. Dobrze jest również zadbać o obecność witaminy C w naszym organizmie. Dzięki temu żelazo będzie lepiej się przyswajać.

  Komentarz w kodzie strony: /post-166 Page 1 of 101 Link: 2 Link: 3 Link: 4 Link: 5 Link: Next › Link: Last » Link: .com pix/uploads/ad-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: .com pix/uploads/ad2-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  • Popular posts
   • Link: Link: Szybkie leczenie raka piersiPost: Niepokojące objawy choroby:
    Rak piersi nadal jest przyczyną zbyt wielu zgonów [...]
   • Featured Video
   • Link: Link: Gruźlica nadal groźnaZdrowa dieta na nadciśnienie:
    Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach [...]
   • Link: Link: Niepokojące objawy chorobyPost: Gruźlica nadal groźna:
    Chory mężczyzna potrafi zachowywać się jak dziecko. Zwłaszcza [...]
  • Najnowsze wpisy
   • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
    • Formularz:

     .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
     ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" /
    • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
    • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
    • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
    • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
   • Porady zdrowotne Modne i stylowe buty sportowe rozpoznawalnej marki Link: sprawdź Zagano w COOLbuty.PL Wejdź, zobacz ceny i zamŁłw!
    Nowe buty znanych marek w sklepie Link: Sizeer - poznaj kolekcję markowego obuwia w sklep.sizeer .com - kup online w Sizeer.
  • Kategorie
   • Link: Zdrowie
   Link: .com pix/uploads/ad-250.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  Copyright (C) Link: Porady Lekarskie -
  • E Cigarette - Link: URL: www.electroniccigarettereviewss.
   com
  • Hostgator Coupon - Link: URL: www.hostgatorcouponhq.org
 • wwwPreview v3.6 z września 2015: 10 komentarzy; 51 opisów; 77 linków; 2 formularzy; 44 skrótów; 41 obrazków; 3 ważnych słów; 30506 znaków.
  Porady Lekarskie:
   • Link: inseminacja
   • Link: Home

  Formularz:

  .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" / Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/logo.png" class="logoimg" / Porady Lekarskie Zdrowa dieta na nadciśnienie:
  Link: .com pix/uploads/ad-468.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  • Link: oxybrazja - Special Day Spa
  • Link: Home
  • Najnowsze wpisy

   • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
   • Link: pomoc psychologiczna warszawa
   • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
   • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
   • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
   • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
  • Recent Comments

 • Categories

  • Link: ZdrowieThis is default featured slide 5 title:
  Link: .com pix/uploads/ad-160x600.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/1.jpg" class="thumbnail" /

  1

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/2.jpg" class="thumbnail" /
  2

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/3.jpg" class="thumbnail" /
  3

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/4.jpg" class="thumbnail" /
  4

  .

  Link: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/5.jpg" class="thumbnail" /

  5

  Nadciśnienie staje się wśród polaków powoli bardzo poważnym schorzeniem. Staje się wręcz epidemią. Jesteśmy bowiem narodem leniwym. Co najgorsze niczym papugi przejmujemy zachodni styl życia, dużo jemy a mało się ruszamy. Na dodatek to co jemy nie jest nam w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli więc już borykamy się z problemem nadciśnienia tętniczego to musimy wiedzieć że same lekarstwa nie zmienią naszej kondycji. Bezwzględnie potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych. Należy jeść zdecydowanie więcej warzyw i owoców, wyeliminować niezdrowe produkty, w tym przetworzoną żywność oraz napoje gazowane. Diecie na nadciśnienie nie służy również sól. Najlepiej jest jeśli wyrzucimy solniczkę z naszego jadłospisu, z kuchni a na pewno już z życia. W przypadku nadciśnienia tętniczego bezwzględnie też wskazana jest duża dawka ruchu. Wracając jednak do diety. W przypadku nadciśnienia tętniczego lepiej zapomnieć o tłustych potrawach. Co najmniej trzy razy w tygodniu należy spożywać ryby bogate w kwasy omega 3 oraz omega 6. Jest to skuteczny sposób na obniżenie złego cholesterolu. Najlepiej jest również wszystkie posiłki przyrządzać na parze. W ten sposób zostaną zachowane wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Wbrew pozorom stosowanie zdrowych zasad odżywiania nie jest trudne a może znacząco polepszyć nasze zdrowie.

  Link: Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zdrowa dieta na nadciśnienie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zdrowa dieta na nadciśnienie:
  Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  .

  Komentarz w kodzie strony: /post-175 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na kręgosłup”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na kręgosłup:

  Link: Co na kręgosłupZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Czym jest mezoterapia, ile kosztuje i kto może ją stosować? Jakie są możliwe skutki uboczne stosowania mezoterapii? O tym wszystkim przeczytamy w poniższym artykule. Zabiegi mezoterapii są hitem ostatnich lat. Pozwalają na uzyskanie efektu świeżości na twarzy, pozwalają lepiej zregenerować się skórze. Są stosunkowo niedrogie, bo jeden taki zabieg kosztuje około czterysta złotych. Można wykonywać je w salonach medycyny estetycznej, ale raczej nie w gabinetach kosmetycznych. Zabiegi te powinien stosować lekarz, który zna się na rzeczy i wie jak zbudowana jest skóra oraz jakie mogą występować skutki uboczne stosowania tego rodzaju zabiegu. Każda osoba, która chce stosować zabiegi mezoterapii powinna zgłosić się z czystą, nieumalowaną twarzą do gabinetu medycyny estetycznej. W gabinecie zostanie wstrzyknięty pacjentowi specjalny preparat pd skórę. Wstrzykuje się go bardo cienką igłą, dzięki czemu nie pozostają po całym zabiegu żadne ślady. Po wstrzyknięciu preparatu do skóry, stosuje się odpowiedniego rodzaju masaż, dzięki któremu możliwe jest rozprowadzenie preparatu w sposób równomierny po całej twarzy. Co znajduje się w swoistym koktajlu, który wstrzykujemy sobie do twarzy? Mamy tam aminokwasy, witaminy, białka, a także kwas hialuronowy, który jest substancją naturalną. Jest tam także krzem i liczne enzymy, które pozwalają naszej skórze wyglądać młodziej i czuć się lepiej. Zabieg kosztuje około czterysta do tysiąca złotych. Należy powtórzyć go kilkukrotnie zanim uzyskamy efekty.

  Komentarz w kodzie strony: /post-174 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zabieg dla zdrowia i urody”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zabieg dla zdrowia i urody:
  Link: Zabieg dla zdrowia i urodyZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Na problemy z kręgami skarży się coraz więcej pośród nas. Co ciekawe również wiele młodych osób boryka się z tym schorzeniem. Oczywiście problemy z kręgosłupem są zwykle wynikiem naszych zaniedbań. Przede wszystkim brak aktywności fizycznej jest głównym winowajcą naszych problemów z kręgami. Ponadto nie służy nam siedzący tryb życia. Z całą pewnością doraźne leczenie przy pomocy środków przeciwbólowych na niewiele się zda. Najlepiej jest dobrać taką aktywność fizyczną która szybko postawi nas na nogi a jednocześnie nie obciąży kręgosłupa. Zaleca się osobom chorym na kręgosłup stosowanie również zabiegów fizykoterapeutycznych. Dobrze jest również zadbać o zdrowie swego kręgosłupa za pomocą masażów, które sprawią, że będziemy zdecydowanie bardziej zrelaksowani. Najlepszych masaży najlepiej szukać w chińskiej medycynie ludowej. Chińczycy są przecież specjalistami od stosowania masaży wręcz od stuleci. Pamiętajmy również o tym, że to właśnie mięśnie stanowią gorset naszego kręgosłupa. Jeśli nie będziemy więc dbali o to by były one w jak najlepszym stanie to również nasz kręgosłup będzie domagał się większej uwagi. Problemy z kręgosłupem mogą również powodować bardzo poważne dolegliwości bólowe. Z czasem też o wiele trudniej będzie nam się poruszać. Dobrze jest więc od najmłodszych lat ćwiczyć i to dużo.

  Komentarz w kodzie strony: /post-173 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
  Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to zabieg, który nie ma wiele wspólnego z chirurgią plastyczną. Jest to zabieg, który ma za zadanie zregenerować naszą skórę. Dzięki poddawaniu się temu zabiegowi, możliwe jest osiągniecie trwałych efektów dobrze wyglądającej skóry. Skóra, która jest poddawana zabiegowi mezoterapii wygląda zdecydowanie lepiej niż skóra nieodżywiana w żaden sposób. Mezoterapia należy do jednych z najczęściej stosowanych i najbardziej rozpowszechnionych wśród kobiet zabiegów medycyny estetycznej. Można wykonać go w dowolnej klinice, która specjalizuje się w stosowaniu tego typu zabiegów. Każda osoba, która chce, aby jej skora wygląda młodziej, a także bardziej atrakcyjnie i bardziej zdrowo, powinna zdecydował się na tego typu zabieg. Jest to zabieg nie tani, ale bardzo pomocny w utrzymaniu naszego zdrowia. Zabiegi takie powinni przeprowadzać lekarze, dzięki którym istnieje bezpieczeństwo, że całe przedsięwzięcie będzie przeprowadzane w sposób profesjonalny i bez możliwych szkód ubocznych. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to dokładnie wstrzykiwanie substancji odżywczych we wnętrza skóry. Wstrzykuje się niewielką ilość takich substancji, a po wstrzyknięciu ich, rozmasowuje się skórę, dzięki czemu unika się efektu nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczych. dzięki takiemu zabiegowi, powtórzonemu kilkukrotnie, uzyskuje się efekt świeżości i zdrowia. Mimo że doprowadza się do wszczepiania czegoś, czego nasza skóra naturalnie nie wygenerowała, nie istnieje żadne ryzyko odrzucania tychże substancji przez organizm człowieka, nie ma także ryzyka reakcji uczuleniowych.

  Komentarz w kodzie strony: /post-172 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Mezoterapia dobry zabieg”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Mezoterapia dobry zabieg:
  Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to jeden że sposobów na to, aby zadbać o stan swojej skóry. Jest to zabieg z pogranicza medycyny estetycznej oraz naturalnej. Dzięki mezoterapii mamy możliwość uzyskania wspaniałych efektów jeśli chodzi o stan naszej skóry. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to zabieg, który z powodzeniem może zastąpić kupowanie najlepszych i najzdrowszych nawet kremów do skóry. Jeśli będziemy stosowali mezoterapię w sposób regularny, będziemy mogli zapomnieć o licznych balsamach do twarzy, najróżniejszych preparatach witaminowych, które mają dać nam siłę, zdrowie i urodę. Zabieg mezoterapii jest jednocześnie szybszy w uzyskiwaniu efektów niż jakikolwiek inny zabieg, dzięki któremu można uzyskać efekt świeżej skóry. Czym dokładnie jest zabieg mezoterapii? Jest to zabieg, dzięki któremu można uzyskać świeży wygląd bez konieczności używania skalpela. Mezoterapia polega na tym, że pod powierzchnię skory wstrzykuje się substancje ozdrawiające naszą skórę. Nakłucie jest przeprowadzane za pomocą bardzo małej igły, dzięki której nie pozostają po wszystkim żadne ślady. Po tym jak wstrzyknie się już substancje wygładzające i odżywiające, przeprowadza się dokładny masaż skóry, dzięki któremu możliwe jest unikniecie późniejszego obrzęku. Dzięki temu, że po mezoterapii dokonuje się w profesjonalnym salonie masażu, unika się również nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczej w skórze.

  Komentarz w kodzie strony: /post-171 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak rozpoznać udar”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak rozpoznać udar:
  Link: Jak rozpoznać udarZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kurzajki to jedno z najbardziej powszechnych schorzeń skórnych. Szacuje się, że nawet większość spośród nas borykało się lub boryka z tym problemem. Jesteśmy na ich występowanie szczególnie narażeni w okresie obniżonej odporności. Pojawiają się zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych. Właściwie można wymienić kilka rodzajów kurzajek. Za ich powstanie odpowiedzialny jest wirus brodawczaka. Zwykle jest to przede wszystkim defekt estetyczny. Występują na skórze, ale nie powodują żadnych uciążliwych dolegliwości bólowych. Czasami jednak w nielicznych przypadkach rozwojowi kurzajek towarzyszy ból. Lekarze odradzają ich wyciskanie. W ten sposób można jedynie sprawić to, że zaczną się one pojawiać na innych partiach ciała. Mimo że problem wydaje się dość błahy najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem dermatologiem. Najczęściej kurzajki można usunąć za pomocą specjalnych maści przepisanych na receptę. Niekiedy jednak konieczna jest ingerencja chirurgiczna. Czasami okazuje się, że bardzo agresywne kurzajki trzeba wycięć. To jednak nie gwarantuje tego, że znowu nie zaczną się pojawiać. Chyba zaś najbardziej dokuczliwe są te kurzajki, które pojawiają się pod paznokciem. Panie mogą wtedy zapomnieć o pięknym manicure. Jedną z powszechnych terapii usuwających kurzajki jest zaś krioterapia.

  Komentarz w kodzie strony: /post-170 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Powszechny problem z kurzajkami”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Powszechny problem z kurzajkami:
  Link: Powszechny problem z kurzajkamiZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Udar jest jedną z bardzo licznych przyczyn zgonu. Niestety trudno jest zapobiec powstaniu udaru. W skutecznym wyleczeniu chorego największe znaczenie ma wczesne rozpoznanie udaru. Każdy z nas powinien więc dokładnie wiedzieć po czym rozpoznać udar. Cechą charakterystyczną występowania udaru jest opadnięcie jednego z kącików ust. Chory może też chwilowo stracić władzę po jednej stronie ciała. Może to oznaczać chwilowy niedowład ręki lub nogi. Już po tych pierwszych objawach należy się starać by osoba chora jak najszybciej znalazła się w szpitalu gdzie otrzyma potrzebną mu pomoc medyczną. Im wcześniej trafi do szpitala tym łatwiej będzie mu odzyskać pełną sprawność. Zwykle też powstawaniu udaru towarzyszą liczne choroby przewlekłe. W grupie zwiększonego ryzyka udarem są objęci Ci, którzy cierpią na nadciśnienie tętnicze. Powinni na siebie uważać również Ci, którzy mają cukrzycę. Miażdżyca również prowadzi do powstania udaru. Oczywiście przede wszystkim winni jesteśmy również sami sobie. Udar jest wynikiem nieprawidłowego stylu życia. Jeśli palimy papierosy, unikamy aktywności fizycznej, niezdrowo się odżywiamy to udar grozi nam w ogromnym stopniu. Zasady zdrowego stylu życia warto wprowadzić zresztą nie tylko przez ryzyko udaru. Przede wszystkim po to by uniknąć innych, groźnych chorób.

  Komentarz w kodzie strony: /post-169 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Choroby wywołane przez kleszcze”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Choroby wywołane przez kleszcze:
  Link: Choroby wywołane przez kleszczeZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Ryzyko pojawienia się zawału serca możemy zwiększyć. Istnieje na to kilka skutecznych sposobów. Wystarczy stosować nieprawidłową dietę bogatą w kaloryczne posiłki, mieszkać w dużym mieście że sporym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza oraz żyć w ciągłym stresie. Jeśli na dodatek lubimy dużo i niezdrowo zjeść, mamy otyłość to jesteśmy na prostej drodze by trafić na ostry dyżur. Nigdy jednak nie jest późno na zmianę trybu życia. Jeśli czujemy się że sobą źle, nie możemy złapać tchu to najlepszy czas na zmiany. Po pierwsze warto zacząć od diety. Najlepiej zdecydować się na włączenie do codziennego jadłospisu posiłków obniżających poziom złego cholesterolu. Należy również zwrócić uwagę na sposób przyrządzania posiłków. Starą przepaloną patelnię należy koniecznie wyrzucić. Zamiast smażyć na głębokim oleju zdecydujemy się na gotowanie na parze. Wtedy w warzywach pozostaje jak najwięcej składników odżywczych. Dobrze jest również wiedzieć, jak mimo wszystko rozpoznawać pierwsze oznaki zawału. Objawem zawału jest ból promieniujący na niemal całą klatkę piersiową, sięgający nawet żuchwy. W takim wypadku należy koniecznie zadzwonić po pogotowie. Przed zawałem można się ustrzec poprzez wykonywanie regularnie badań EKG. Ogólnie rzecz biorąc regularne badania pozwolą poznać wszelkie choroby i nie doprowadzą do zawału.

  Komentarz w kodzie strony: /post-168 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak uprzedzić zawał”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak uprzedzić zawał: Link: Jak uprzedzić zawałZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kleszcze mogą być nosicielami bardzo groźnych chorób. Dlatego zanim wybierzemy się do lasu na zbieranie jagód lub zwykły spacer musimy wiedzieć w jaki sposób się zabezpieczyć. Najważniejszy jest odpowiedni ubiór. Do lasu należy założyć koniecznie skarpety oraz długie spodnie. Nawet jeśli będziemy kucać kleszcz nie wbije się w pachwinę. Z drugiej tez strony dobrze jest zadbać o odpowiednie środki przeciw kleszczom. Gdy pomimo zabezpieczeń kleszcz wbije nam się w pachwinę nie panikujmy. Starajmy się spokojnie usunąć kleszcza. Po usunięciu kleszcza miejsce należy oczyszczać. Nie zapominajmy również o tym by miejsce po wyrwaniu kleszcza objąć obserwacją. Czerwone plamy, które zmieniają swoje miejsce powinny nas zaniepokoić. Kleszcze mogą być bowiem nosicielami bardzo groźnych chorób. Miedzy innymi boreliozy. Ukąszenie przez kleszcza może też wywołać zapalenie opon mózgowych. Jeśli tylko zauważymy niepokojące objawy powinniśmy niezwłocznie udać się do lekarza. Ukąszenie kleszcza może poważnie zagrażać nie tylko naszemu zdrowiu ale właściwie całemu życiu. Najlepiej jednak przed kleszczem jest się chronić poprzez odpowiedni ubiór. Zanim wybierzemy się do lasu zabezpieczmy wszystkie newralgiczne miejsca. Po powrocie sprawdźmy zaś zwłaszcza pachwiny. Pod pachwinami kleszcze lokują się najczęściej.

  Komentarz w kodzie strony: /post-167 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na anemię”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na anemię: Link: Co na anemięPost: Szybkie leczenie raka piersi:

  Anemia kojarzy się zwykle z wiotkimi dziewczętami, które na skutek nieprawidłowego odżywiania się zaczynają mieć problemy że zdrowiem. Ten stereotypowy obraz anemii jest jednak bardzo mylny. Anemia może się pojawić również u osób, które wydają się na pozór bardzo zdrowe. Zwykle anemia powstaje w wyniku zbyt małej ilości żelaza dostarczanego poprzez pożywienie. Anemia zwana jest również niedokrwistością. Wszystko przez zbyt małą ilość erytrocytów. Komórki te odpowiedzialne są za dostarczenie tlenu do wszystkich komórek, oraz składników odżywczych. Gdy układ krwionośny nie działa poprawnie a ilość czerwonych krwinek jest zbyt mała pojawia się osłabienie organizmu. Przyczyną powstawania anemii jak w przypadku wielu innych chorób jest oczywiście zły sposób odżywiania się. Osoba cierpiąca na anemię może spożywać zbyt duża ilość składników chemicznie przetworzonych. Dieta uboga jest zaś w cenne minerały lub witaminy. Co najważniejsze osobom chorym na anemię zaleca się przede wszystkim spożywanie jak największej ilości produktów bogatych w żelazo. Żelazo znajduje się przede wszystkim w mięsie zwierząt. Znajdziemy żelazo również w sałacie lub burakach, to jednak z mięsa zwierząt najlepiej się przyswaja. Dobrze jest również zadbać o obecność witaminy C w naszym organizmie. Dzięki temu żelazo będzie lepiej się przyswajać.

  Komentarz w kodzie strony: /post-166 Page 1 of 101 Link: 2 Link: 3 Link: 4 Link: 5 Link: Next › Link: Last » Link: .com pix/uploads/ad-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: .com pix/uploads/ad2-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  • Popular posts
   • Link: Link: Szybkie leczenie raka piersiPost: Niepokojące objawy choroby:
    Rak piersi nadal jest przyczyną zbyt wielu zgonów [...]
   • Featured Video
   • Link: Link: Gruźlica nadal groźnaZdrowa dieta na nadciśnienie:
    Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach [...]
   • Link: Link: Niepokojące objawy chorobyPost: Gruźlica nadal groźna:
    Chory mężczyzna potrafi zachowywać się jak dziecko. Zwłaszcza [...]
  • Najnowsze wpisy
   • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
    • Formularz:

     .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
     ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" /
    • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
    • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
    • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
    • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
   • Porady zdrowotne Modne i stylowe buty sportowe rozpoznawalnej marki Link: sprawdź Zagano w COOLbuty.PL Wejdź, zobacz ceny i zamŁłw!
    Nowe buty znanych marek w sklepie Link: Sizeer - poznaj kolekcję markowego obuwia w sklep.sizeer .com - kup online w Sizeer.
  • Kategorie
   • Link: Zdrowie
   Link: .com pix/uploads/ad-250.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  Copyright (C) Link: Porady Lekarskie -
  • E Cigarette - Link: URL: www.electroniccigarettereviewss.
   com
  • Hostgator Coupon - Link: URL: www.hostgatorcouponhq.org
 • wwwPreview v3.6 z lipca 2015: 10 komentarzy; 51 opisów; 77 linków; 2 formularzy; 44 skrótów; 41 obrazków; 3 ważnych słów; 30454 znaków.
  Porady Lekarskie:
   • Link: inseminacja
   • Link: Home

  Formularz:

  .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" / Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/logo.png" class="logoimg" / Porady Lekarskie Zdrowa dieta na nadciśnienie:
  Link: .com pix/uploads/ad-468.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  • Link: oxybrazja - Special Day Spa
  • Link: Home
  • Najnowsze wpisy

   • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
   • Link: pomoc psychologiczna warszawa
   • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
   • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
   • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
   • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
  • Recent Comments

 • Categories

  • Link: ZdrowieThis is default featured slide 5 title:
  Link: .com pix/uploads/ad-160x600.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/1.jpg" class="thumbnail" /

  1

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/2.jpg" class="thumbnail" /
  2

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/3.jpg" class="thumbnail" /

  3

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/4.jpg" class="thumbnail" /

  4

  .

  Link: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/5.jpg" class="thumbnail" /
  5

  Nadciśnienie staje się wśród polaków powoli bardzo poważnym schorzeniem. Staje się wręcz epidemią. Jesteśmy bowiem narodem leniwym. Co najgorsze niczym papugi przejmujemy zachodni styl życia, dużo jemy a mało się ruszamy. Na dodatek to co jemy nie jest nam w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli więc już borykamy się z problemem nadciśnienia tętniczego to musimy wiedzieć że same lekarstwa nie zmienią naszej kondycji. Bezwzględnie potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych. Należy jeść zdecydowanie więcej warzyw i owoców, wyeliminować niezdrowe produkty, w tym przetworzoną żywność oraz napoje gazowane. Diecie na nadciśnienie nie służy również sól. Najlepiej jest jeśli wyrzucimy solniczkę z naszego jadłospisu, z kuchni a na pewno już z życia. W przypadku nadciśnienia tętniczego bezwzględnie też wskazana jest duża dawka ruchu. Wracając jednak do diety. W przypadku nadciśnienia tętniczego lepiej zapomnieć o tłustych potrawach. Co najmniej trzy razy w tygodniu należy spożywać ryby bogate w kwasy omega 3 oraz omega 6. Jest to skuteczny sposób na obniżenie złego cholesterolu. Najlepiej jest również wszystkie posiłki przyrządzać na parze. W ten sposób zostaną zachowane wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Wbrew pozorom stosowanie zdrowych zasad odżywiania nie jest trudne a może znacząco polepszyć nasze zdrowie.

  Link: Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zdrowa dieta na nadciśnienie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zdrowa dieta na nadciśnienie:

  Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  .

  Komentarz w kodzie strony: /post-175 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na kręgosłup”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na kręgosłup:

  Link: Co na kręgosłupZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Czym jest mezoterapia, ile kosztuje i kto może ją stosować? Jakie są możliwe skutki uboczne stosowania mezoterapii? O tym wszystkim przeczytamy w poniższym artykule. Zabiegi mezoterapii są hitem ostatnich lat. Pozwalają na uzyskanie efektu świeżości na twarzy, pozwalają lepiej zregenerować się skórze. Są stosunkowo niedrogie, bo jeden taki zabieg kosztuje około czterysta złotych. Można wykonywać je w salonach medycyny estetycznej, ale raczej nie w gabinetach kosmetycznych. Zabiegi te powinien stosować lekarz, który zna się na rzeczy i wie jak zbudowana jest skóra oraz jakie mogą występować skutki uboczne stosowania tego rodzaju zabiegu. Każda osoba, która chce stosować zabiegi mezoterapii powinna zgłosić się z czystą, nieumalowaną twarzą do gabinetu medycyny estetycznej. W gabinecie zostanie wstrzyknięty pacjentowi specjalny preparat pd skórę. Wstrzykuje się go bardo cienką igłą, dzięki czemu nie pozostają po całym zabiegu żadne ślady. Po wstrzyknięciu preparatu do skóry, stosuje się odpowiedniego rodzaju masaż, dzięki któremu możliwe jest rozprowadzenie preparatu w sposób równomierny po całej twarzy. Co znajduje się w swoistym koktajlu, który wstrzykujemy sobie do twarzy? Mamy tam aminokwasy, witaminy, białka, a także kwas hialuronowy, który jest substancją naturalną. Jest tam także krzem i liczne enzymy, które pozwalają naszej skórze wyglądać młodziej i czuć się lepiej. Zabieg kosztuje około czterysta do tysiąca złotych. Należy powtórzyć go kilkukrotnie zanim uzyskamy efekty.

  Komentarz w kodzie strony: /post-174 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zabieg dla zdrowia i urody”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zabieg dla zdrowia i urody:

  Link: Zabieg dla zdrowia i urodyZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Na problemy z kręgami skarży się coraz więcej pośród nas. Co ciekawe również wiele młodych osób boryka się z tym schorzeniem. Oczywiście problemy z kręgosłupem są zwykle wynikiem naszych zaniedbań. Przede wszystkim brak aktywności fizycznej jest głównym winowajcą naszych problemów z kręgami. Ponadto nie służy nam siedzący tryb życia. Z całą pewnością doraźne leczenie przy pomocy środków przeciwbólowych na niewiele się zda. Najlepiej jest dobrać taką aktywność fizyczną która szybko postawi nas na nogi a jednocześnie nie obciąży kręgosłupa. Zaleca się osobom chorym na kręgosłup stosowanie również zabiegów fizykoterapeutycznych. Dobrze jest również zadbać o zdrowie swego kręgosłupa za pomocą masażów, które sprawią, że będziemy zdecydowanie bardziej zrelaksowani. Najlepszych masaży najlepiej szukać w chińskiej medycynie ludowej. Chińczycy są przecież specjalistami od stosowania masaży wręcz od stuleci. Pamiętajmy również o tym, że to właśnie mięśnie stanowią gorset naszego kręgosłupa. Jeśli nie będziemy więc dbali o to by były one w jak najlepszym stanie to również nasz kręgosłup będzie domagał się większej uwagi. Problemy z kręgosłupem mogą również powodować bardzo poważne dolegliwości bólowe. Z czasem też o wiele trudniej będzie nam się poruszać. Dobrze jest więc od najmłodszych lat ćwiczyć i to dużo.

  Komentarz w kodzie strony: /post-173 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
  Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to zabieg, który nie ma wiele wspólnego z chirurgią plastyczną. Jest to zabieg, który ma za zadanie zregenerować naszą skórę. Dzięki poddawaniu się temu zabiegowi, możliwe jest osiągniecie trwałych efektów dobrze wyglądającej skóry. Skóra, która jest poddawana zabiegowi mezoterapii wygląda zdecydowanie lepiej niż skóra nieodżywiana w żaden sposób. Mezoterapia należy do jednych z najczęściej stosowanych i najbardziej rozpowszechnionych wśród kobiet zabiegów medycyny estetycznej. Można wykonać go w dowolnej klinice, która specjalizuje się w stosowaniu tego typu zabiegów. Każda osoba, która chce, aby jej skora wygląda młodziej, a także bardziej atrakcyjnie i bardziej zdrowo, powinna zdecydował się na tego typu zabieg. Jest to zabieg nie tani, ale bardzo pomocny w utrzymaniu naszego zdrowia. Zabiegi takie powinni przeprowadzać lekarze, dzięki którym istnieje bezpieczeństwo, że całe przedsięwzięcie będzie przeprowadzane w sposób profesjonalny i bez możliwych szkód ubocznych. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to dokładnie wstrzykiwanie substancji odżywczych we wnętrza skóry. Wstrzykuje się niewielką ilość takich substancji, a po wstrzyknięciu ich, rozmasowuje się skórę, dzięki czemu unika się efektu nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczych. dzięki takiemu zabiegowi, powtórzonemu kilkukrotnie, uzyskuje się efekt świeżości i zdrowia. Mimo że doprowadza się do wszczepiania czegoś, czego nasza skóra naturalnie nie wygenerowała, nie istnieje żadne ryzyko odrzucania tychże substancji przez organizm człowieka, nie ma także ryzyka reakcji uczuleniowych.

  Komentarz w kodzie strony: /post-172 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Mezoterapia dobry zabieg”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Mezoterapia dobry zabieg:
  Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to jeden że sposobów na to, aby zadbać o stan swojej skóry. Jest to zabieg z pogranicza medycyny estetycznej oraz naturalnej. Dzięki mezoterapii mamy możliwość uzyskania wspaniałych efektów jeśli chodzi o stan naszej skóry. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to zabieg, który z powodzeniem może zastąpić kupowanie najlepszych i najzdrowszych nawet kremów do skóry. Jeśli będziemy stosowali mezoterapię w sposób regularny, będziemy mogli zapomnieć o licznych balsamach do twarzy, najróżniejszych preparatach witaminowych, które mają dać nam siłę, zdrowie i urodę. Zabieg mezoterapii jest jednocześnie szybszy w uzyskiwaniu efektów niż jakikolwiek inny zabieg, dzięki któremu można uzyskać efekt świeżej skóry. Czym dokładnie jest zabieg mezoterapii? Jest to zabieg, dzięki któremu można uzyskać świeży wygląd bez konieczności używania skalpela. Mezoterapia polega na tym, że pod powierzchnię skory wstrzykuje się substancje ozdrawiające naszą skórę. Nakłucie jest przeprowadzane za pomocą bardzo małej igły, dzięki której nie pozostają po wszystkim żadne ślady. Po tym jak wstrzyknie się już substancje wygładzające i odżywiające, przeprowadza się dokładny masaż skóry, dzięki któremu możliwe jest unikniecie późniejszego obrzęku. Dzięki temu, że po mezoterapii dokonuje się w profesjonalnym salonie masażu, unika się również nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczej w skórze.

  Komentarz w kodzie strony: /post-171 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak rozpoznać udar”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak rozpoznać udar:
  Link: Jak rozpoznać udarZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kurzajki to jedno z najbardziej powszechnych schorzeń skórnych. Szacuje się, że nawet większość spośród nas borykało się lub boryka z tym problemem. Jesteśmy na ich występowanie szczególnie narażeni w okresie obniżonej odporności. Pojawiają się zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych. Właściwie można wymienić kilka rodzajów kurzajek. Za ich powstanie odpowiedzialny jest wirus brodawczaka. Zwykle jest to przede wszystkim defekt estetyczny. Występują na skórze, ale nie powodują żadnych uciążliwych dolegliwości bólowych. Czasami jednak w nielicznych przypadkach rozwojowi kurzajek towarzyszy ból. Lekarze odradzają ich wyciskanie. W ten sposób można jedynie sprawić to, że zaczną się one pojawiać na innych partiach ciała. Mimo że problem wydaje się dość błahy najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem dermatologiem. Najczęściej kurzajki można usunąć za pomocą specjalnych maści przepisanych na receptę. Niekiedy jednak konieczna jest ingerencja chirurgiczna. Czasami okazuje się, że bardzo agresywne kurzajki trzeba wycięć. To jednak nie gwarantuje tego, że znowu nie zaczną się pojawiać. Chyba zaś najbardziej dokuczliwe są te kurzajki, które pojawiają się pod paznokciem. Panie mogą wtedy zapomnieć o pięknym manicure. Jedną z powszechnych terapii usuwających kurzajki jest zaś krioterapia.

  Komentarz w kodzie strony: /post-170 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Powszechny problem z kurzajkami”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Powszechny problem z kurzajkami:

  Link: Powszechny problem z kurzajkamiZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Udar jest jedną z bardzo licznych przyczyn zgonu. Niestety trudno jest zapobiec powstaniu udaru. W skutecznym wyleczeniu chorego największe znaczenie ma wczesne rozpoznanie udaru. Każdy z nas powinien więc dokładnie wiedzieć po czym rozpoznać udar. Cechą charakterystyczną występowania udaru jest opadnięcie jednego z kącików ust. Chory może też chwilowo stracić władzę po jednej stronie ciała. Może to oznaczać chwilowy niedowład ręki lub nogi. Już po tych pierwszych objawach należy się starać by osoba chora jak najszybciej znalazła się w szpitalu gdzie otrzyma potrzebną mu pomoc medyczną. Im wcześniej trafi do szpitala tym łatwiej będzie mu odzyskać pełną sprawność. Zwykle też powstawaniu udaru towarzyszą liczne choroby przewlekłe. W grupie zwiększonego ryzyka udarem są objęci Ci, którzy cierpią na nadciśnienie tętnicze. Powinni na siebie uważać również Ci, którzy mają cukrzycę. Miażdżyca również prowadzi do powstania udaru. Oczywiście przede wszystkim winni jesteśmy również sami sobie. Udar jest wynikiem nieprawidłowego stylu życia. Jeśli palimy papierosy, unikamy aktywności fizycznej, niezdrowo się odżywiamy to udar grozi nam w ogromnym stopniu. Zasady zdrowego stylu życia warto wprowadzić zresztą nie tylko przez ryzyko udaru. Przede wszystkim po to by uniknąć innych, groźnych chorób.

  Komentarz w kodzie strony: /post-169 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Choroby wywołane przez kleszcze”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Choroby wywołane przez kleszcze:
  Link: Choroby wywołane przez kleszczeZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Ryzyko pojawienia się zawału serca możemy zwiększyć. Istnieje na to kilka skutecznych sposobów. Wystarczy stosować nieprawidłową dietę bogatą w kaloryczne posiłki, mieszkać w dużym mieście że sporym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza oraz żyć w ciągłym stresie. Jeśli na dodatek lubimy dużo i niezdrowo zjeść, mamy otyłość to jesteśmy na prostej drodze by trafić na ostry dyżur. Nigdy jednak nie jest późno na zmianę trybu życia. Jeśli czujemy się że sobą źle, nie możemy złapać tchu to najlepszy czas na zmiany. Po pierwsze warto zacząć od diety. Najlepiej zdecydować się na włączenie do codziennego jadłospisu posiłków obniżających poziom złego cholesterolu. Należy również zwrócić uwagę na sposób przyrządzania posiłków. Starą przepaloną patelnię należy koniecznie wyrzucić. Zamiast smażyć na głębokim oleju zdecydujemy się na gotowanie na parze. Wtedy w warzywach pozostaje jak najwięcej składników odżywczych. Dobrze jest również wiedzieć, jak mimo wszystko rozpoznawać pierwsze oznaki zawału. Objawem zawału jest ból promieniujący na niemal całą klatkę piersiową, sięgający nawet żuchwy. W takim wypadku należy koniecznie zadzwonić po pogotowie. Przed zawałem można się ustrzec poprzez wykonywanie regularnie badań EKG. Ogólnie rzecz biorąc regularne badania pozwolą poznać wszelkie choroby i nie doprowadzą do zawału.

  Komentarz w kodzie strony: /post-168 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak uprzedzić zawał”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak uprzedzić zawał: Link: Jak uprzedzić zawałZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kleszcze mogą być nosicielami bardzo groźnych chorób. Dlatego zanim wybierzemy się do lasu na zbieranie jagód lub zwykły spacer musimy wiedzieć w jaki sposób się zabezpieczyć. Najważniejszy jest odpowiedni ubiór. Do lasu należy założyć koniecznie skarpety oraz długie spodnie. Nawet jeśli będziemy kucać kleszcz nie wbije się w pachwinę. Z drugiej tez strony dobrze jest zadbać o odpowiednie środki przeciw kleszczom. Gdy pomimo zabezpieczeń kleszcz wbije nam się w pachwinę nie panikujmy. Starajmy się spokojnie usunąć kleszcza. Po usunięciu kleszcza miejsce należy oczyszczać. Nie zapominajmy również o tym by miejsce po wyrwaniu kleszcza objąć obserwacją. Czerwone plamy, które zmieniają swoje miejsce powinny nas zaniepokoić. Kleszcze mogą być bowiem nosicielami bardzo groźnych chorób. Miedzy innymi boreliozy. Ukąszenie przez kleszcza może też wywołać zapalenie opon mózgowych. Jeśli tylko zauważymy niepokojące objawy powinniśmy niezwłocznie udać się do lekarza. Ukąszenie kleszcza może poważnie zagrażać nie tylko naszemu zdrowiu ale właściwie całemu życiu. Najlepiej jednak przed kleszczem jest się chronić poprzez odpowiedni ubiór. Zanim wybierzemy się do lasu zabezpieczmy wszystkie newralgiczne miejsca. Po powrocie sprawdźmy zaś zwłaszcza pachwiny. Pod pachwinami kleszcze lokują się najczęściej.

  Komentarz w kodzie strony: /post-167 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na anemię”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na anemię: Link: Co na anemięPost: Szybkie leczenie raka piersi:

  Anemia kojarzy się zwykle z wiotkimi dziewczętami, które na skutek nieprawidłowego odżywiania się zaczynają mieć problemy że zdrowiem. Ten stereotypowy obraz anemii jest jednak bardzo mylny. Anemia może się pojawić również u osób, które wydają się na pozór bardzo zdrowe. Zwykle anemia powstaje w wyniku zbyt małej ilości żelaza dostarczanego poprzez pożywienie. Anemia zwana jest również niedokrwistością. Wszystko przez zbyt małą ilość erytrocytów. Komórki te odpowiedzialne są za dostarczenie tlenu do wszystkich komórek, oraz składników odżywczych. Gdy układ krwionośny nie działa poprawnie a ilość czerwonych krwinek jest zbyt mała pojawia się osłabienie organizmu. Przyczyną powstawania anemii jak w przypadku wielu innych chorób jest oczywiście zły sposób odżywiania się. Osoba cierpiąca na anemię może spożywać zbyt duża ilość składników chemicznie przetworzonych. Dieta uboga jest zaś w cenne minerały lub witaminy. Co najważniejsze osobom chorym na anemię zaleca się przede wszystkim spożywanie jak największej ilości produktów bogatych w żelazo. Żelazo znajduje się przede wszystkim w mięsie zwierząt. Znajdziemy żelazo również w sałacie lub burakach, to jednak z mięsa zwierząt najlepiej się przyswaja. Dobrze jest również zadbać o obecność witaminy C w naszym organizmie. Dzięki temu żelazo będzie lepiej się przyswajać.

  Komentarz w kodzie strony: /post-166 Page 1 of 101 Link: 2 Link: 3 Link: 4 Link: 5 Link: Next › Link: Last » Link: .com pix/uploads/ad-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: .com pix/uploads/ad2-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  • Popular posts
   • Link: Link: Szybkie leczenie raka piersiPost: Niepokojące objawy choroby:
    Rak piersi nadal jest przyczyną zbyt wielu zgonów [...]
   • Featured Video
   • Link: Link: Gruźlica nadal groźnaZdrowa dieta na nadciśnienie:
    Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach [...]
   • Link: Link: Niepokojące objawy chorobyPost: Gruźlica nadal groźna:
    Chory mężczyzna potrafi zachowywać się jak dziecko. Zwłaszcza [...]
  • Najnowsze wpisy
   • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
    • Formularz:

     .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
     ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" /
    • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
    • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
    • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
    • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
   • Porady zdrowotne Modne i stylowe buty sportowe rozpoznawalnej marki Link: sprawdź Zagano w COOLbuty.PL Wejdź, zobacz ceny i zamŁłw!
    Nowe buty znanych marek w sklepie Link: Sizeer - poznaj kolekcję markowego obuwia w sklep.sizeer .com - kup online w Sizeer.
  • Kategorie
   • Link: Zdrowie
   Link: .com pix/uploads/ad-250.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  Copyright (C) Link: Porady Lekarskie -
  • E Cigarette - Link: URL: www.electroniccigarettereviewss.
   com
  • Hostgator Coupon - Link: URL: www.hostgatorcouponhq.org
 • wwwPreview v3.6 z czerwca 2015: 10 komentarzy; 51 opisów; 77 linków; 2 formularzy; 44 skrótów; 41 obrazków; 3 ważnych słów; 30571 znaków.
  Porady Lekarskie:
   • Link: inseminacja
   • Link: Home

  Formularz:

  .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" / Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/logo.png" class="logoimg" / Porady Lekarskie Zdrowa dieta na nadciśnienie:
  Link: .com pix/uploads/ad-468.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  • Link: oxybrazja - Special Day Spa
  • Link: Home
  • Najnowsze wpisy

   • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
   • Link: pomoc psychologiczna warszawa
   • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
   • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
   • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
   • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
  • Recent Comments

 • Categories

  • Link: ZdrowieThis is default featured slide 5 title:
  Link: .com pix/uploads/ad-160x600.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/1.jpg" class="thumbnail" /

  1

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/2.jpg" class="thumbnail" /
  2

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/3.jpg" class="thumbnail" /

  3

  .

  Link: This is default featured slide 5 title: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/4.jpg" class="thumbnail" /

  4

  .

  Link: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/jdg
  allery/slides/5.jpg" class="thumbnail" /

  5

  Nadciśnienie staje się wśród polaków powoli bardzo poważnym schorzeniem. Staje się wręcz epidemią. Jesteśmy bowiem narodem leniwym. Co najgorsze niczym papugi przejmujemy zachodni styl życia, dużo jemy a mało się ruszamy. Na dodatek to co jemy nie jest nam w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli więc już borykamy się z problemem nadciśnienia tętniczego to musimy wiedzieć że same lekarstwa nie zmienią naszej kondycji. Bezwzględnie potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych. Należy jeść zdecydowanie więcej warzyw i owoców, wyeliminować niezdrowe produkty, w tym przetworzoną żywność oraz napoje gazowane. Diecie na nadciśnienie nie służy również sól. Najlepiej jest jeśli wyrzucimy solniczkę z naszego jadłospisu, z kuchni a na pewno już z życia. W przypadku nadciśnienia tętniczego bezwzględnie też wskazana jest duża dawka ruchu. Wracając jednak do diety. W przypadku nadciśnienia tętniczego lepiej zapomnieć o tłustych potrawach. Co najmniej trzy razy w tygodniu należy spożywać ryby bogate w kwasy omega 3 oraz omega 6. Jest to skuteczny sposób na obniżenie złego cholesterolu. Najlepiej jest również wszystkie posiłki przyrządzać na parze. W ten sposób zostaną zachowane wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Wbrew pozorom stosowanie zdrowych zasad odżywiania nie jest trudne a może znacząco polepszyć nasze zdrowie.

  Link: Link: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zdrowa dieta na nadciśnienie”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zdrowa dieta na nadciśnienie:
  Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  .

  Komentarz w kodzie strony: /post-175 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na kręgosłup”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na kręgosłup:
  Link: Co na kręgosłupZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Czym jest mezoterapia, ile kosztuje i kto może ją stosować? Jakie są możliwe skutki uboczne stosowania mezoterapii? O tym wszystkim przeczytamy w poniższym artykule. Zabiegi mezoterapii są hitem ostatnich lat. Pozwalają na uzyskanie efektu świeżości na twarzy, pozwalają lepiej zregenerować się skórze. Są stosunkowo niedrogie, bo jeden taki zabieg kosztuje około czterysta złotych. Można wykonywać je w salonach medycyny estetycznej, ale raczej nie w gabinetach kosmetycznych. Zabiegi te powinien stosować lekarz, który zna się na rzeczy i wie jak zbudowana jest skóra oraz jakie mogą występować skutki uboczne stosowania tego rodzaju zabiegu. Każda osoba, która chce stosować zabiegi mezoterapii powinna zgłosić się z czystą, nieumalowaną twarzą do gabinetu medycyny estetycznej. W gabinecie zostanie wstrzyknięty pacjentowi specjalny preparat pd skórę. Wstrzykuje się go bardo cienką igłą, dzięki czemu nie pozostają po całym zabiegu żadne ślady. Po wstrzyknięciu preparatu do skóry, stosuje się odpowiedniego rodzaju masaż, dzięki któremu możliwe jest rozprowadzenie preparatu w sposób równomierny po całej twarzy. Co znajduje się w swoistym koktajlu, który wstrzykujemy sobie do twarzy? Mamy tam aminokwasy, witaminy, białka, a także kwas hialuronowy, który jest substancją naturalną. Jest tam także krzem i liczne enzymy, które pozwalają naszej skórze wyglądać młodziej i czuć się lepiej. Zabieg kosztuje około czterysta do tysiąca złotych. Należy powtórzyć go kilkukrotnie zanim uzyskamy efekty.

  Komentarz w kodzie strony: /post-174 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Zabieg dla zdrowia i urody”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Zabieg dla zdrowia i urody:

  Link: Zabieg dla zdrowia i urodyZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Na problemy z kręgami skarży się coraz więcej pośród nas. Co ciekawe również wiele młodych osób boryka się z tym schorzeniem. Oczywiście problemy z kręgosłupem są zwykle wynikiem naszych zaniedbań. Przede wszystkim brak aktywności fizycznej jest głównym winowajcą naszych problemów z kręgami. Ponadto nie służy nam siedzący tryb życia. Z całą pewnością doraźne leczenie przy pomocy środków przeciwbólowych na niewiele się zda. Najlepiej jest dobrać taką aktywność fizyczną która szybko postawi nas na nogi a jednocześnie nie obciąży kręgosłupa. Zaleca się osobom chorym na kręgosłup stosowanie również zabiegów fizykoterapeutycznych. Dobrze jest również zadbać o zdrowie swego kręgosłupa za pomocą masażów, które sprawią, że będziemy zdecydowanie bardziej zrelaksowani. Najlepszych masaży najlepiej szukać w chińskiej medycynie ludowej. Chińczycy są przecież specjalistami od stosowania masaży wręcz od stuleci. Pamiętajmy również o tym, że to właśnie mięśnie stanowią gorset naszego kręgosłupa. Jeśli nie będziemy więc dbali o to by były one w jak najlepszym stanie to również nasz kręgosłup będzie domagał się większej uwagi. Problemy z kręgosłupem mogą również powodować bardzo poważne dolegliwości bólowe. Z czasem też o wiele trudniej będzie nam się poruszać. Dobrze jest więc od najmłodszych lat ćwiczyć i to dużo.

  Komentarz w kodzie strony: /post-173 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
  Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to zabieg, który nie ma wiele wspólnego z chirurgią plastyczną. Jest to zabieg, który ma za zadanie zregenerować naszą skórę. Dzięki poddawaniu się temu zabiegowi, możliwe jest osiągniecie trwałych efektów dobrze wyglądającej skóry. Skóra, która jest poddawana zabiegowi mezoterapii wygląda zdecydowanie lepiej niż skóra nieodżywiana w żaden sposób. Mezoterapia należy do jednych z najczęściej stosowanych i najbardziej rozpowszechnionych wśród kobiet zabiegów medycyny estetycznej. Można wykonać go w dowolnej klinice, która specjalizuje się w stosowaniu tego typu zabiegów. Każda osoba, która chce, aby jej skora wygląda młodziej, a także bardziej atrakcyjnie i bardziej zdrowo, powinna zdecydował się na tego typu zabieg. Jest to zabieg nie tani, ale bardzo pomocny w utrzymaniu naszego zdrowia. Zabiegi takie powinni przeprowadzać lekarze, dzięki którym istnieje bezpieczeństwo, że całe przedsięwzięcie będzie przeprowadzane w sposób profesjonalny i bez możliwych szkód ubocznych. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to dokładnie wstrzykiwanie substancji odżywczych we wnętrza skóry. Wstrzykuje się niewielką ilość takich substancji, a po wstrzyknięciu ich, rozmasowuje się skórę, dzięki czemu unika się efektu nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczych. dzięki takiemu zabiegowi, powtórzonemu kilkukrotnie, uzyskuje się efekt świeżości i zdrowia. Mimo że doprowadza się do wszczepiania czegoś, czego nasza skóra naturalnie nie wygenerowała, nie istnieje żadne ryzyko odrzucania tychże substancji przez organizm człowieka, nie ma także ryzyka reakcji uczuleniowych.

  Komentarz w kodzie strony: /post-172 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Mezoterapia dobry zabieg”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Mezoterapia dobry zabieg:
  Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Mezoterapia to jeden że sposobów na to, aby zadbać o stan swojej skóry. Jest to zabieg z pogranicza medycyny estetycznej oraz naturalnej. Dzięki mezoterapii mamy możliwość uzyskania wspaniałych efektów jeśli chodzi o stan naszej skóry. Czym dokładnie jest mezoterapia? Jest to zabieg, który z powodzeniem może zastąpić kupowanie najlepszych i najzdrowszych nawet kremów do skóry. Jeśli będziemy stosowali mezoterapię w sposób regularny, będziemy mogli zapomnieć o licznych balsamach do twarzy, najróżniejszych preparatach witaminowych, które mają dać nam siłę, zdrowie i urodę. Zabieg mezoterapii jest jednocześnie szybszy w uzyskiwaniu efektów niż jakikolwiek inny zabieg, dzięki któremu można uzyskać efekt świeżej skóry. Czym dokładnie jest zabieg mezoterapii? Jest to zabieg, dzięki któremu można uzyskać świeży wygląd bez konieczności używania skalpela. Mezoterapia polega na tym, że pod powierzchnię skory wstrzykuje się substancje ozdrawiające naszą skórę. Nakłucie jest przeprowadzane za pomocą bardzo małej igły, dzięki której nie pozostają po wszystkim żadne ślady. Po tym jak wstrzyknie się już substancje wygładzające i odżywiające, przeprowadza się dokładny masaż skóry, dzięki któremu możliwe jest unikniecie późniejszego obrzęku. Dzięki temu, że po mezoterapii dokonuje się w profesjonalnym salonie masażu, unika się również nierównomiernego rozprowadzenia substancji odżywczej w skórze.

  Komentarz w kodzie strony: /post-171 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak rozpoznać udar”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak rozpoznać udar:
  Link: Jak rozpoznać udarZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kurzajki to jedno z najbardziej powszechnych schorzeń skórnych. Szacuje się, że nawet większość spośród nas borykało się lub boryka z tym problemem. Jesteśmy na ich występowanie szczególnie narażeni w okresie obniżonej odporności. Pojawiają się zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych. Właściwie można wymienić kilka rodzajów kurzajek. Za ich powstanie odpowiedzialny jest wirus brodawczaka. Zwykle jest to przede wszystkim defekt estetyczny. Występują na skórze, ale nie powodują żadnych uciążliwych dolegliwości bólowych. Czasami jednak w nielicznych przypadkach rozwojowi kurzajek towarzyszy ból. Lekarze odradzają ich wyciskanie. W ten sposób można jedynie sprawić to, że zaczną się one pojawiać na innych partiach ciała. Mimo że problem wydaje się dość błahy najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem dermatologiem. Najczęściej kurzajki można usunąć za pomocą specjalnych maści przepisanych na receptę. Niekiedy jednak konieczna jest ingerencja chirurgiczna. Czasami okazuje się, że bardzo agresywne kurzajki trzeba wycięć. To jednak nie gwarantuje tego, że znowu nie zaczną się pojawiać. Chyba zaś najbardziej dokuczliwe są te kurzajki, które pojawiają się pod paznokciem. Panie mogą wtedy zapomnieć o pięknym manicure. Jedną z powszechnych terapii usuwających kurzajki jest zaś krioterapia.

  Komentarz w kodzie strony: /post-170 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Powszechny problem z kurzajkami”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Powszechny problem z kurzajkami:
  Link: Powszechny problem z kurzajkamiZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Udar jest jedną z bardzo licznych przyczyn zgonu. Niestety trudno jest zapobiec powstaniu udaru. W skutecznym wyleczeniu chorego największe znaczenie ma wczesne rozpoznanie udaru. Każdy z nas powinien więc dokładnie wiedzieć po czym rozpoznać udar. Cechą charakterystyczną występowania udaru jest opadnięcie jednego z kącików ust. Chory może też chwilowo stracić władzę po jednej stronie ciała. Może to oznaczać chwilowy niedowład ręki lub nogi. Już po tych pierwszych objawach należy się starać by osoba chora jak najszybciej znalazła się w szpitalu gdzie otrzyma potrzebną mu pomoc medyczną. Im wcześniej trafi do szpitala tym łatwiej będzie mu odzyskać pełną sprawność. Zwykle też powstawaniu udaru towarzyszą liczne choroby przewlekłe. W grupie zwiększonego ryzyka udarem są objęci Ci, którzy cierpią na nadciśnienie tętnicze. Powinni na siebie uważać również Ci, którzy mają cukrzycę. Miażdżyca również prowadzi do powstania udaru. Oczywiście przede wszystkim winni jesteśmy również sami sobie. Udar jest wynikiem nieprawidłowego stylu życia. Jeśli palimy papierosy, unikamy aktywności fizycznej, niezdrowo się odżywiamy to udar grozi nam w ogromnym stopniu. Zasady zdrowego stylu życia warto wprowadzić zresztą nie tylko przez ryzyko udaru. Przede wszystkim po to by uniknąć innych, groźnych chorób.

  Komentarz w kodzie strony: /post-169 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Choroby wywołane przez kleszcze”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Choroby wywołane przez kleszcze:
  Link: Choroby wywołane przez kleszczeZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Ryzyko pojawienia się zawału serca możemy zwiększyć. Istnieje na to kilka skutecznych sposobów. Wystarczy stosować nieprawidłową dietę bogatą w kaloryczne posiłki, mieszkać w dużym mieście że sporym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza oraz żyć w ciągłym stresie. Jeśli na dodatek lubimy dużo i niezdrowo zjeść, mamy otyłość to jesteśmy na prostej drodze by trafić na ostry dyżur. Nigdy jednak nie jest późno na zmianę trybu życia. Jeśli czujemy się że sobą źle, nie możemy złapać tchu to najlepszy czas na zmiany. Po pierwsze warto zacząć od diety. Najlepiej zdecydować się na włączenie do codziennego jadłospisu posiłków obniżających poziom złego cholesterolu. Należy również zwrócić uwagę na sposób przyrządzania posiłków. Starą przepaloną patelnię należy koniecznie wyrzucić. Zamiast smażyć na głębokim oleju zdecydujemy się na gotowanie na parze. Wtedy w warzywach pozostaje jak najwięcej składników odżywczych. Dobrze jest również wiedzieć, jak mimo wszystko rozpoznawać pierwsze oznaki zawału. Objawem zawału jest ból promieniujący na niemal całą klatkę piersiową, sięgający nawet żuchwy. W takim wypadku należy koniecznie zadzwonić po pogotowie. Przed zawałem można się ustrzec poprzez wykonywanie regularnie badań EKG. Ogólnie rzecz biorąc regularne badania pozwolą poznać wszelkie choroby i nie doprowadzą do zawału.

  Komentarz w kodzie strony: /post-168 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Jak uprzedzić zawał”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Jak uprzedzić zawał: Link: Jak uprzedzić zawałZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:

  Kleszcze mogą być nosicielami bardzo groźnych chorób. Dlatego zanim wybierzemy się do lasu na zbieranie jagód lub zwykły spacer musimy wiedzieć w jaki sposób się zabezpieczyć. Najważniejszy jest odpowiedni ubiór. Do lasu należy założyć koniecznie skarpety oraz długie spodnie. Nawet jeśli będziemy kucać kleszcz nie wbije się w pachwinę. Z drugiej tez strony dobrze jest zadbać o odpowiednie środki przeciw kleszczom. Gdy pomimo zabezpieczeń kleszcz wbije nam się w pachwinę nie panikujmy. Starajmy się spokojnie usunąć kleszcza. Po usunięciu kleszcza miejsce należy oczyszczać. Nie zapominajmy również o tym by miejsce po wyrwaniu kleszcza objąć obserwacją. Czerwone plamy, które zmieniają swoje miejsce powinny nas zaniepokoić. Kleszcze mogą być bowiem nosicielami bardzo groźnych chorób. Miedzy innymi boreliozy. Ukąszenie przez kleszcza może też wywołać zapalenie opon mózgowych. Jeśli tylko zauważymy niepokojące objawy powinniśmy niezwłocznie udać się do lekarza. Ukąszenie kleszcza może poważnie zagrażać nie tylko naszemu zdrowiu ale właściwie całemu życiu. Najlepiej jednak przed kleszczem jest się chronić poprzez odpowiedni ubiór. Zanim wybierzemy się do lasu zabezpieczmy wszystkie newralgiczne miejsca. Po powrocie sprawdźmy zaś zwłaszcza pachwiny. Pod pachwinami kleszcze lokują się najczęściej.

  Komentarz w kodzie strony: /post-167 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/date.png" / Maj 31st, 2014 .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/folder.png" / Link: ZdrowieSkomentuj „Co na anemię”: .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
  ges/comments.png" / Link: No Comments »Permanent Link to Co na anemię: Link: Co na anemięPost: Szybkie leczenie raka piersi:

  Anemia kojarzy się zwykle z wiotkimi dziewczętami, które na skutek nieprawidłowego odżywiania się zaczynają mieć problemy że zdrowiem. Ten stereotypowy obraz anemii jest jednak bardzo mylny. Anemia może się pojawić również u osób, które wydają się na pozór bardzo zdrowe. Zwykle anemia powstaje w wyniku zbyt małej ilości żelaza dostarczanego poprzez pożywienie. Anemia zwana jest również niedokrwistością. Wszystko przez zbyt małą ilość erytrocytów. Komórki te odpowiedzialne są za dostarczenie tlenu do wszystkich komórek, oraz składników odżywczych. Gdy układ krwionośny nie działa poprawnie a ilość czerwonych krwinek jest zbyt mała pojawia się osłabienie organizmu. Przyczyną powstawania anemii jak w przypadku wielu innych chorób jest oczywiście zły sposób odżywiania się. Osoba cierpiąca na anemię może spożywać zbyt duża ilość składników chemicznie przetworzonych. Dieta uboga jest zaś w cenne minerały lub witaminy. Co najważniejsze osobom chorym na anemię zaleca się przede wszystkim spożywanie jak największej ilości produktów bogatych w żelazo. Żelazo znajduje się przede wszystkim w mięsie zwierząt. Znajdziemy żelazo również w sałacie lub burakach, to jednak z mięsa zwierząt najlepiej się przyswaja. Dobrze jest również zadbać o obecność witaminy C w naszym organizmie. Dzięki temu żelazo będzie lepiej się przyswajać.

  Komentarz w kodzie strony: /post-166 Page 1 of 101 Link: 2 Link: 3 Link: 4 Link: 5 Link: Next › Link: Last » Link: .com pix/uploads/ad-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here Link: .com pix/uploads/ad2-125.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  • Popular posts
   • Link: Link: Szybkie leczenie raka piersiPost: Niepokojące objawy choroby:
    Rak piersi nadal jest przyczyną zbyt wielu zgonów [...]
   • Featured Video
   • Link: Link: Gruźlica nadal groźnaZdrowa dieta na nadciśnienie:
    Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach [...]
   • Link: Link: Niepokojące objawy chorobyPost: Gruźlica nadal groźna:
    Chory mężczyzna potrafi zachowywać się jak dziecko. Zwłaszcza [...]
  • Najnowsze wpisy
   • Link: Zdrowa dieta na nadciśnienieCo na kręgosłup:
    • Formularz:

     .pl wp-content/themes/StrongBlue/ima
     ges/search.gif" style="border:0; vertical-align: top;" /
    • Link: Zabieg dla zdrowia i urodySkuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowia:
    • Link: Co na kręgosłupZabieg dla zdrowia i urody:
    • Link: Mezoterapia dobry zabiegZobacz wszystkie wpisy z kategorii „Zdrowie”:
    • Link: Skuteczny zabieg mezoterapii dla zdrowiaMezoterapia dobry zabieg:
   • Porady zdrowotne Modne i stylowe buty sportowe rozpoznawalnej marki Link: sprawdź Zagano w COOLbuty.PL Wejdź, zobacz ceny i zamŁłw!
    Nowe buty znanych marek w sklepie Link: Sizeer - poznaj kolekcję markowego obuwia w sklep.sizeer .com - kup online w Sizeer.
  • Kategorie
   • Link: Zdrowie
   Link: .com pix/uploads/ad-250.png" style="border: 0;" / Advertise Here
  Copyright (C) Link: Porady Lekarskie -
  • E Cigarette - Link: URL: www.electroniccigarettereviewss.
   com
  • Hostgator Coupon - Link: URL: www.hostgatorcouponhq.org
 • wwwPreview v3.6 z marca 2015: 3 linków; 3 ważnych słów; 1218 znaków.

  Link: WordPress

  Podane informacje zostaną użyte w czasie tworzenia pliku wp-config.php. Nie należy przejmować się tym, że nie udało się automatycznie stworzyć pliku konfiguracyjnego.Proszę po prostu otworzyć plik wp-config-sample.php swoim ulubionym edytorem tekstu, wstawić do niego informacje o bazie danych i zapisać jako wp-config.php. Potrzebujesz pomocy? Link: Zajrzyj tutaj .

  1. Nazwa użytkownika bazy danych
  2. Nazwa bazy danych
  3. Adres serwera bazy danych
  4. Hasło użytkownika bazy danych
  5. Prefiks nazw tabel (jeśli chcesz zainstalować więcej niż jedną kopię WordPressa w tej samej bazie danych)

  Witaj na swojej witrynie opartej na WordPressie. Zanim będzie można z niej korzystać, trzeba ustawić dostęp do bazy danych. Potrzebne będą następujące informacje:

  Link: Zaczynajmy!

  Informacje te zostały Ci prawdopodobnie podane przez administratora Twojego serwera. Jeśli ich nie posiadasz, konieczne będzie skontaktowanie się z nim przed rozpoczęciem instalacji. Jeżeli wszystko jest już przygotowane...

  wwwPreview v3.6 z marca 2013: 12 linków; 4 obrazków; 3 ważnych słów; 1530 znaków.
  Link:
  • Link: Nasza oferta
  • Link: Strona WWW
  • Link: Współpraca
  • Link: Tabela rozmiarów
  • Link: Kontakt

  Staramy się aby wszystkie rzeczy oferowane przez nasz sklep były oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Wszystkie produkty są wykonane ręcznie, ubranka wykonane z miękkiej i delikatnej włóczki.

  W naszej ofercie znajdują się ręcznie robione ubranka do chrztu , sweterki i pelerynki do komunii jak również zaproszenia, pamiątki , okapniki do świec, szatki, dekoracje stołu, coś dla dziewczynki i chłopca na inne okazje oraz coś dla mamy.

  W imieniu swoim i moich współpracowników życzę samych przyjemnych chwil w oglądaniu i kupowaniu naszych produktów. Mam nadzieję,że dokonacie Państwo trafnego wyboru i będziecie zadowoleni z naszych wyrobów.

  W naszej ofercie proponujemy również wyhaftowanie na szatce lub chusteczce do do komunii imienia dziecka jak również daty uroczystości.

  Link: Strona WWW Link: Nasza oferta Link: Tabela rozmiarów Link: Współpraca Link: Kontakt Projekt i wykonanie: Link: www.gilrafal.pl

  Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

  • ubranka do chrztu i Dekoracje Komunijne Oferujemy piękne ubranka do chrztu dla dziewczynek, w kompletach lub same sukienki. Również dla chłopców na chrzest proponujemy wiele eleganckich garniturków i fraków w różnych kolorach i rozmiarach.Do każdego kmpletu można dobrać butki dla dziewczynek i dla chlopców. Dla dzieci przystępujących do komunii, polecamy wianki, rękawiczki komunijne, piękne i wygodne buty komunijne, narzutki do komunii, sweterki, bluzyi torebki oraz całą gamę dodatków. Tworzymy Dekoracje Oklolicznościowe na zamówienie
  • ubranka do chrztu, szatki, świece i upominki Proponujemy Państwu eleganckie ubranka do chrztu oraz na inne uroczystości - roczek czy ślub. Buciki, wysokiej jakości body i bieliznę, rajstopki, szatki z haftem imienia i daty Chrztu, świece, prezenty na chrzest. Odbiór Warszawa Bródno, Ursynów, Sadyba.
  • Ubranka dla dzieci i niemowląt oraz do chrztu W sklepie promujemy wyłącznie produkty polskich producentów odzieży dla niemowląt. W naszej ofercie znajdują się wyprawki dziecięce oraz ubranka niemowlęce w rozmiarach od 52 do 104. Sprzedawane ciuszki posiadamy fizycznie na naszych magazynach, dlatego wysyłka jest błyskawiczna.
  • LaLu - odzież do chrztu W naszym sklepie znajdziesz odzież do chrztu dla dziewczynek i chłopców. Dzięki nam z łatwością ubierzesz dziecko do chrztu oraz odnajdziesz odpowiedni prezent.
  • E-Chrzest Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku jubilerskim. Od 15 lat zajmuje się dystrybucją wyrobów jubilerskich ze złota oraz srebra. Wykonujemy między innymi obrączki ślubne na zamówienie oraz wykonujemy wszelkie naprawy biżuterii złotej i srebrnej. Prowadzimy również sklep internetowy, gdzie zapewniamy szeroki asortyment z pamiątkami oraz prezentami do chrztu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i zapoznania się z pełną ofertą!
  Kategorie wpisu:
  Raport błędu:
   Przyśpiesz indeksację:
   Wygląd linku:

   Strona Obloczek.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

   Najpopularniejsze słowa na stronie:

   • 2015-06-02: strongblue zabieg wszystkie mezoterapii wpisy „zdrowie” zdrowia mezoterapia »permanent należy
   • 2015-03-04: danych bazy informacje wordpre config nazwa bazie użytkownika serwera podane
   • 2013-03-05: ręcznie wykonane naszych ubranka naszej komunii ofercie oferta swoim współpraca
   • 2012.10.19: strona ręcznie ubranka swoim wszystkie naszej komunii naszych rozmiarów ofercie
   • 2012.10.12: domeny dostawca profesjonalnych domen rejestrator rozwiązań reklama erved rights copyright

   Wczytuję statystyki...

   PageRank katalogu:
   Sprawdzam PR...
   ↑↑↑

   Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2015 SublimeStar.com Walerian Walawski.

   SublimeStar.com