Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Skpn.pl Studencka Księgarnia Popularno-Naukowa (katalog Firmy - nauka i edukacja)

Miniaturka Studencka Księgarnia Popularno-Naukowa (www.skpn.pl)4 lat/aMini

Otwórz www.skpn.pl

Studencka Księgarnia Popularno-Naukowa zaprasza wszystkich studentów do swojej księgarni internetowej. Prowadzimy ją dla studentów chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie prawa, ekonomii, medycyny.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.skpn.pl teraz!

Skomentuj www.skpn.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony
Jakość www.skpn.pl: 5/5, generowań: 11

wwwPreview v3.6 z grudnia 2014: 1 komentarzy; 47 opisów; 47 linków; 31 skrótów; 30 obrazków; 4 ważnych słów; 21350 znaków.
Koszty wysyłki:
 • Link: RegulaminSprawdź swój koszyk:
 • Link: Koszty wysyłkiRegulamin Skpn:

(C) Copyright 2012-2014 Bookslandia

Link: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Link: SKPN Strona WWW: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa

 • Link: KategorieKontakt i formularz kontaktowy:
 • Link: SKPNKategorie towarowe w Skpn:
 • Link: Szukajprawo bankowe Komentarz 2015:
 • Link: KontaktWyszukiwarka produktów:

Nowości Księgarni Skpn

 • Link: .pl foto/hauser-wierzbowski-komentar
  z-sadowy.jpg" class="full-image product-image" / prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi Komentarz 2015 prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. Komentarz zawiera szczegółowe omówienie wszystkich instytucji występujących w ustawie. W publikacji uwzględniono najnowsze zmiany ustawy, które zostały wprowadzone: - ustawą z 10.1.2014 r. o zmianie ustawy o informatyzacji działalnoŁ Podatki 2015 Beck:
 • Link: .pl foto/prawo-bankowe-Komentarz-201
  5.jpg" class="full-image product-image" / prawo bankowe Komentarz 2015 Komentarz uwzględnia aktualny stan prawny oraz wszystkie najnowsze nowelizacje ustawy że wskazaniem istoty zmian i ich znaczenia dla praktyki funkcjonowania sektora bankowego, m.in.:rn - ustawę z 11.7.2014 r. o zmianie ustawy – prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw (druk se prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi Komentarz 2015:
 • Link: .pl foto/kpa-komentarz-2013-borkowsk
  i-kodeks.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks postępowania administracyjnego komentarz Borkowski Adamiak W Komentarzu przedstawiono problemy procedury administracyjnej pod kątem potrzeb praktyków. W aktualnym, trzynastym wydaniu komentarza czytelnik może się zapoznać z nowymi poglądami doktryny, najnowszą literaturą przedmiotu i orzecznictwem zarówno dotyczącym prawa polskiego, jak i europejs prawo farmaceutyczne Komentarz:
 • Link: .pl foto/podatki2015beck.jpg" class="full-image product-image" / Podatki 2015 Beck Podatki 2015, opracowanie zawierające teksty podatkowych aktów prawnych. W publikacji zamieszczono następujące ustawy podatkowe: - Ordynację podatkową 2015, - ustawę o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników, - ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych 2015, - ustawŁ Kodeks postępowania administracyjnego komentarz Borkowski Adamiak:
 • Link: .pl foto/kodekskarny2015komentarzkk.
  jpg" class="full-image product-image" / Kodeks karny Komentarz Filar W Komentarzu do KKuwzględniono wszelkie dotychczasowe zmiany ustawodawcze, przede wszystkim wprowadzone przez ustawę z 4 kwietnia 2014 r. w zakresie przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, w tym zagadnienia związane że zmianą trybu ich ścigania, a także zasygnalizowano obs Meritum Podatki 2015:
 • Link: .pl foto/komentarz-prawa-farmaceutyc
  znego.jpg" class="full-image product-image" / prawo farmaceutyczne Komentarz Nowe, 2 wydanie Komentarza prezentuje w sposób wszechstronny dorobek doktryny i judykatury oraz obejmuje poza wcześniej zamieszczonym i wciąż aktualnym najnowsze orzecznictwo. Ponadto, uwzględniono aktualne piśmiennictwo z komentowanej dziedziny i dziedzin pokrewnych. Dla wygody Czytelników, Kodeks karny Komentarz Filar :

księgarnia Skpn poleca

 • Link: .pl foto/jakodniescsukcesnegocjacjac
  hmurphy.jpg" class="full-image product-image" / Jak odnieść sukces w negocjacjach Murphy Choć mało kto uważa się za profesjonalnego negocjatora, w rzeczywistości wszyscy prowadzimy negocjacje - i to znacznie częściej, niż się nam wydaje. W domu, w pracy, w gronie znajomych, wszędzie konieczne jest porozumienie z innymi ludźmi. Dzięki temu poradnikowi poznasz skuteczne techni MAKROEKONOMIA MIĘDZYNARODOWA:
 • Link: .pl foto/meritum-podatki-2015.jpg" class="full-image product-image" / Meritum Podatki 2015 W nowym 12 wydaniu poradnika Meritum Czytelnicy znajdą szczegółowe omówienie zmian przepisów prawa podatkowego, które miały miejsce od ostatniego wydania oraz tych, które wchodzą w życie w 2015 roku. Podatku VAT:rn- dokładne omówienie nowych regulacji dotyczących odliczania podatku nali Jak odnieść sukces w negocjacjach Murphy:
 • Link: .pl foto/controllingpersonalnywprzed
  siebiorstwie.jpg" class="full-image product-image" / CONTROLLING PERSONALNY W PRZEDSIĘBIORSTWIE Wykorzystanie zasobów ludzkich można zoptymalizować przez wprowadzenie w przedsiębiorstwie controllingu personalnego, który integruje podejście psychologiczne z podejściem finansowym. Niniejsza książka traktuje o zastosowaniu w organizacji tego właśnie obszaru funkcjonalnego controllingu. Kodeks postępowania karnego Tom 1 Grzegorczyk:
 • Link: .pl foto/makroekonomiamiedzynarodowa
  2015.jpg" class="full-image product-image" / MAKROEKONOMIA MIĘDZYNARODOWA Książka dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich kierunków ekonomicznych, a także dla wszystkich zainteresowanych makroekonomią międzynarodową,/strong>. Poza modelami teoretycznymi czytelnik znajdzie tu wiele autentycznych przykładów, które znacznie urozmaicają lekturę oraz CONTROLLING PERSONALNY W PRZEDSIĘBIORSTWIE:
 • Link: .pl foto/vatkomentarzuniieuropejskie
  j.jpg" class="full-image product-image" / Orzecznictwo Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z zakresu VAT Komentarz Orzecznictwo TSUE ma kluczowe znaczenie zarówno dla pełniejszego zrozumienia fundamentalnych zasad podatku VAT, jak i zapewnienia spójności stosowania przepisów dyrektywy VAT we wszystkich krajach Unii. Trybunał dokonuje bowiem interpretacji prawa unijnego, a nie przepisów poszczególnych paŁ Kodeks karny Criminal code :
 • Link: .pl foto/kpk-kodeks-postepowanie-grz
  gorczyk-2014.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks postępowania karnego Tom 1 Grzegorczyk W komentarzu omówiono również przepisy w tej chwili obowiązujące, w tym te, które wprowadziła duża nowelizacja k.p.k. z 27 września 2013 r., w zakresie, w jakim weszły one uprzednio w życie albo zaczną posiadać moc prawną od 2 czerwca 2014 r., jakim sposobem i jej rozwiązania, które Orzecznictwo Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z zakresu VAT Komentarz:
 • Link: .pl foto/zarzadzanieprzewagasztuki.j
  pg" class="full-image product-image" / Zarządzanie z przewagą sztuki Książka zawiera wyniki badań nad współpracą międzyorganizacyjną przeprowadzonych w 26 polskich firmach teleinformatycznych, z których 9 znalazło się w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Czytelnik znajdzie w niej przede wszystkim odpowiedzi na pytania dotyczŁ Kodeks spółek handlowych Komentarz Kidyba:
 • Link: .pl foto/kodekskarnycriminalcode.jpg
  " class="full-image product-image" / Kodeks karny Criminal code Stan prawny 5.11.2014 rok z uwzględnieniem zmian wprowadzonych ustawą z dnia 27 września 2013 r. o zmianie ustawy Kodeks postępowania karnego oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1247), które wejdą w życie 1 lipca 2015 roku. Zarządzanie z przewagą sztuki:
 • Link: .pl foto/zarzadzaniemarka.jpg" class="full-image product-image" / STRATEGICZNE ZARZĄDZANIE MARKĄ KAPITAŁ MARKI BUDOWANIE MIERZ Jest to uznany w wielu krajach podręcznik akademicki poświęcony zarządzaniu marką, będący jedną z najbardziej obszernych pozycji na ten temat wydanych na świecie. Polska edycja została wzbogacona o aktualne dane liczbowe oraz o przykłady zaczerpnięte z realiów naszego krajowego rynku, d HIPERSKOK REWOLUCJA INTERNETOWA W BIZNESIE:
 • Link: .pl foto/ksh-kidyba-kodeks-2015-hand
  lowych.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks spółek handlowych Komentarz Kidyba Komentarz do KSH zawiera najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych, dorobek doktryny oraz aktualną literaturę przedmiotu. W jedenastym wydaniu komentarza skomentowano wszystkie zmiany ustawodawcze, które weszły w życie po opublikowaniu poprzedniej edycji publikacji, w tym STRATEGICZNE ZARZĄDZANIE MARKĄ KAPITAŁ MARKI BUDOWANIE MIERZ:
 • Link: .pl foto/rachunkowoscfinansowapodrec
  znik.jpg" class="full-image product-image" / RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA PODRĘCZNIK UJĘCIE SprawoZDAWCZE I EWI Podręcznik jest adresowany do wykładowców oraz studentów uczelni ekonomicznych oraz uczestników studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości. Może być również wykorzystywany w codziennej pracy przez księgowych, biegłych rewidentów, analityków i dyrektorów finansowych. Struktura i t RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA ZBIÓR ZADAŃ UJĘCIE SprawoZDAWCZE I EW:
 • Link: .pl foto/hioerskokinternetowarewoluc
  ja.jpg" class="full-image product-image" / HIPERSKOK REWOLUCJA INTERNETOWA W BIZNESIE Książka inspiruje do zadawania pytań, rewiduje stare założenia i pomaga przemyśleć nowe modele biznesowe. Dzięki temu pozwala przygotować się do skutecznego działania w środowisku zmuszającym producentów i konsumentów do nieustannej i wszechobecnej rywalizacji.rnrnHiperskok nie jest j RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA PODRĘCZNIK UJĘCIE SprawoZDAWCZE I EWI:
 • Link: .pl foto/prawo-finansowe-Mastalski-F
  ojcik.jpg" class="full-image product-image" / prawo finansowe Mastalski, Fojcik-Mastalska Podręcznik dla studentów prawa, administracji, zarządzania, ekonomii, słuchaczy studiów podyplomowych (zwłaszcza samorządowych i podatkowych), prawników oraz pracowników administracji. Książka stanowi całościowe opracowanie problematyki prawa finansowego, szczególnie prawa budżetoweg Prawnicy przyszłości Richard Susskind:
 • Link: .pl foto/rachunkowoscfinansowawalins
  kazbioryzadan.jpg" class="full-image product-image" / RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA ZBIÓR ZADAŃ UJĘCIE SprawoZDAWCZE I EW Książka jest zbiorem pytań kontrolnych, testów, zadań i problemów, dotyczących tak ogólnych, jak i szczegółowych zagadnień rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, regulowanych przepisami polskiego prawa bilansowego. Zawiera ponadto wskazówki metodyczne, ułatwiające samodzielne a prawo finansowe Mastalski, Fojcik-Mastalska:
 • Link: .pl foto/prawo-karne-2014-przepisy-k
  odeks.jpg" class="full-image product-image" / prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters Stan prawny: 20.10.2014 rok. Zbiór Prawa karnego uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: rnKODEKS KARNY:rnrnrn9 lutego 2015 r. - wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 17 lipca 2013 r., SK 9/10 (Dz. U. poz. 905)rn1 lipca 2015 r. - ustawa z dnia 27 września 2013 r. o zmianie ustawy - Kode prawo cywilne 2014 zbiór przepisów wolters:
 • Link: .pl foto/Prawnicy-przyszlosci-Richar
  d-Susskind.jpg" class="full-image product-image" / Prawnicy przyszłości Richard Susskind Książka przeznaczona dla aspirujących prawników i wszystkich tych, którzy pragną zmodernizować współczesny system prawa i sądownictwa. Zawarte w niej praktyczne wskazówki z pewnością będą pomocne wszystkim osobom zainteresowanym karierą i działalnością w branży usług prawnych. R prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters:
 • Link: .pl foto/ustawa-komentarz-Bonczak-le
  x.jpg" class="full-image product-image" / Ustawa o gospodarce nieruchomościami Komentarz Lex Komentarze Lex przeznaczone dla prawników, sędziów, notariuszy, adwokatów, radców prawnych, pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz dla przedstawicieli zawodów związanych z nieruchomościami (rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców Leksykon Vat i podatku 2015 Unimex wydawnictwo:
 • Link: .pl foto/prawo-cywilne-2014-kodeks.j
  pg" class="full-image product-image" / prawo cywilne 2014 zbiór przepisów wolters Stan prawny: 15.10.2014 rok. Uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: rnKODEKS CYWILNY: 25 grudnia 2014 r. - ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827) KODEKS RODZINNY I OPIEKUŃCZY 9 września 2014 r. - ustawa z dnia 25 lipca 2014 r. o zmianie ustawy o wspieraniu Ustawa o gospodarce nieruchomościami Komentarz Lex:
 • kontakt@bookslandia .pl
 • Kontakt z księgarnią

  • gsm 501-788-771
  • 50-350 Wrocław
  • Bookslandia Sebastian Stefanowicz
  • Kategorie w księgarni
   • Link: Leksykon Vat i podatku 2015 Unimex wydawnictwoprawo zamówień publicznych komentarz Pieróg Lex:
  • Ul. Benedyktyńska 3/50
  • Link: Kodeks postępowania administracyjnego komentarz 2015Kodeks spółek handlowych komentarz 2015 Strzępka Kidyba:
  • Link: Prawo zamówień publicznych komentarz Pieróg LexKodeks postępowania administracyjnego komentarz 2015:
  • Tagi
 • Link: Kodeks spółek handlowych komentarz 2015 Strzępka KidybaPrawo bankowe Komentarz 2015:
 • Link: Strona WWWRegulamin Skpn:
 • Zapowiedzi wydawnicze
  Link: .pl foto/Prawo-bankowe-Komentarz-201
  5.jpg" height="85" width="55" / Prawo bankowe Komentarz 2015 Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi Komentarz 2015:
  Link: .pl foto/hauser-wierzbowski-komentar
  z-sadowy.jpg" height="85" width="55" / Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi Komentarz 2015 Podatki 2015 Beck:
  Link: .pl foto/podatki2015beck.jpg" height="85" width="55" / Podatki 2015 Beck Prawo farmaceutyczne Komentarz: Link: .pl foto/komentarz-prawa-farmaceutyc
  znego.jpg" height="85" width="55" / Prawo farmaceutyczne Komentarz Odpowiedzialność za szkody wyrządzone przy wykonywaniu władzy publicznej:
  Link: .pl foto/szkodywykonywaniupublicznej
  .jpg" height="85" width="55" / Odpowiedzialność za szkody wyrządzone przy wykonywaniu władzy publicznej Odpowiedzialność menadżerów Bieniak:
  Link: .pl foto/odpowiedzialnoscmenadzerabi
  eniak.jpg" height="85" width="55" / Odpowiedzialność menadżerów Bieniak Strona WWW Skpn:
 • Link: NowościFormularz kontaktowy Skpn:
 • Link: RegulaminNajnowsze towary:
 • Link: Kontakt

Link: KoszykSpecjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Komentarz w kodzie strony: Javascript
Historia strony - popularna fraza: księgarnia, znajdź więcej księgarnia w wyszukiwarce...
wwwPreview v3.6 z listopada 2014: 1 komentarzy; 47 opisów; 47 linków; 31 skrótów; 29 obrazków; 4 ważnych słów; 21495 znaków.
Koszty wysyłki:
 • Link: RegulaminSprawdź swój koszyk:
 • Link: Koszty wysyłkiRegulamin Skpn:

(C) Copyright 2012-2014 Bookslandia

Link: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Link: SKPN Strona WWW: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa

 • Link: KategorieKontakt i formularz kontaktowy:
 • Link: SKPNKategorie towarowe w Skpn:
 • Link: SzukajZamknięcie roku 2014 Rachunkowość:
 • Link: KontaktWyszukiwarka produktów:

Nowości Księgarni Skpn

 • Link: .pl foto/vademecumgeodety2015.jpg" class="full-image product-image" / Vademecum prawne geodety 2015 Podstawowe źródło wiedzy geodezyjno-prawnej dla każdego geodety. W stosunku do poprzednich edycji z lat 2002–2014 nowe Vademecum 2015 zostanie zaktualizowane i uzupełnione o wszystkie zmiany tekstów aktów prawnych, które zostaną opublikowane w Dz.U i M.P. do 31 stycznia 2015 roku. Do ksiŁ Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych:
 • Link: .pl foto/zamkniecierokurachunkowosc2
  014.jpg" class="full-image product-image" / Zamknięcie roku 2014 Rachunkowość W książce Zamknięcie roku 2014 zamieszczone będą rozszerzone i zaktualizowane opracowania poświęcone sprawozdaniu finansowemu, sprawozdaniu z działalności oraz podatkom: rn-roczne sprawozdanie finansowe (ogólne reguły zamykania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania, badania i zatwierdzan Vademecum prawne geodety 2015:
 • Link: .pl foto/prawo-zamowien-2012-wolters
  .jpg" class="full-image product-image" / prawo zamówień publicznych Komentarze LEX W komentarzu zaprezentowane zostały poszczególne instytucje ustawy na tle całego systemu prawa. Autorzy przedstawili bogaty dorobek orzecznictwa sądów okręgowych oraz Krajowej Izby Odwoławczej, Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, a także poglądy doktryny i Urzędu Zamówień Publ Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach cywilnych:
 • Link: .pl foto/ryczltprzychodykomentarz.jp
  g" class="full-image product-image" / Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych Komentarz do ustawy z 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne w zakresie obejmującym regulacje dotyczące ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych skierowany jest przede wszystkim do osób prowadzących działalność g prawo zamówień publicznych Komentarze LEX:
 • Link: .pl foto/egzamindoradcapodatkowykazu
  sy2015.jpg" class="full-image product-image" / Egzamin na doradcę podatkowego Kazusy Odpowiedzi na pytania egzaminacyjne dla kandydatów na doradców podatkowych - KAZUSY zawierają najnowsze rozwiązania zadań zgodne z wykazem ogłoszonym uchwałą nr14/V/2014 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego z 13.05.2014 roku. Założeniem autorów było dostarc prawo zamówień publicznych Komentarze LEX:
 • Link: .pl foto/czynnosciprocesowepelnomocn
  ika.jpg" class="full-image product-image" / Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach cywilnych Czwarte wydanie znanej czynności procesowych uwzględnia zmiany w procedurze cywilnej związane z nowym systemem gromadzenia materiału procesowego (systemem dyskrecjonalnej władzy sędziego) i spoczywającym na stronach ciężarze wspierania postępowania, zarówno przed sądem pierwszej instancj Egzamin na doradcę podatkowego Kazusy:

księgarnia Skpn poleca

 • Link: .pl foto/Rachunkowosc-jednostekoswia
  towych.jpg" class="full-image product-image" / Rachunkowość jednostek oświatowych Książka powstała w oparciu o obowiązujące przepisy z zakresu prawa oświatowego, finansów publicznych i rachunkowości uwzględniające szczególne rozwiązania dla jednostek oświatowych. Podstawę stanowiły również wyjaśnienia Ministerstwa Finansów, analizy regulacji wewnętrznych jedno Karta nauczyciela Komentarz Barański:
 • Link: .pl foto/prawo-zamowien-2012-wolters
  .jpg" class="full-image product-image" / prawo zamówień publicznych Komentarze LEX W komentarzu zaprezentowane zostały poszczególne instytucje ustawy na tle całego systemu prawa. Autorzy przedstawili bogaty dorobek orzecznictwa sądów okręgowych oraz Krajowej Izby Odwoławczej, Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, a także poglądy doktryny i Urzędu Zamówień Publ Rachunkowość jednostek oświatowych:
 • Link: .pl foto/zasadyksiagrachunkowych.jpg
  " class="full-image product-image" / Zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych Ewidencja jest prowadzona nie tylko na użytek urzędu skarbowego, urzędu statystycznego lub banku. Z zawartych w niej danych korzystają także właściciele i menedżerowie. To dzięki ewidencji można ustalić wynik działalności, sporządzić deklaracje podatkowe oraz sprawozdania wewnętrzne Słownik języka prawniczego i ekonomicznego niemiecko-polski:
 • Link: .pl foto/KartanauczycielaKomentarz20
  15.jpg" class="full-image product-image" / Karta nauczyciela Komentarz Barański Komentarz zawiera bogaty wybór orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz wojewódzkich sądów administracyjnych i Naczelnego Sądu Administracyjnego. Nowe wydanie wzbogacono o liczne orzeczenia dotyczące aktów wydawanych na podstawie Karty Nauczyciela. przez organy jednostek samorządu terytorialnego Zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych:
 • Link: .pl foto/slownik-jezyka-prawniczego-
  polsko-niemiecki-2015.jpg" class="full-image product-image" / Słownik języka prawniczego i ekonomicznego polsko-niemiecki Nowo opracowane i zaktualizowane trzecie wydanie tomu polsko-niemieckiego Słownika języka prawniczego i ekonomicznego zawiera około 42 000 haseł. Ich dobór został dokonany w oparciu o ustawodawstwo polskie i niemieckie oraz akty prawa europejskiego. Uzupełnienia obejmują przede wszystkim poj Wierzytelność a rzeczowe zabezpieczenia na nieruchomości:
 • Link: .pl foto/slownikniemieckopolskiksiaz
  ka.jpg" class="full-image product-image" / Słownik języka prawniczego i ekonomicznego niemiecko-polski Nowo opracowane i zaktualizowane trzecie wydanie tomu niemiecko-polskiego Słownika języka prawniczego i ekonomicznego zawiera około 51 000 haseł. Ich dobór został dokonany w oparciu o ustawodawstwo polskie i niemieckie oraz akty prawa europejskiego. Uzupełnienia obejmują przede wszystkim poj Słownik języka prawniczego i ekonomicznego polsko-niemiecki:
 • Link: .pl foto/odpowiedzialnoscmajatkowafu
  nkcjonariusza.jpg" class="full-image product-image" / Rażące naruszenie prawa jako przesłanka odpowiedzialności majątkowej funkcjonariusza publicznego Ustawa o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa z dnia 20 stycznia 2011 r. stworzyła możliwość dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od urzędnika, który wykonując zadania publiczne, czynił to z rażącym naruszeniem prawa. Stwierdzenie rażą Kodeks karny Komentarz Mozgawa:
 • Link: .pl foto/wierzytelnoscnieruchomosci.
  jpg" class="full-image product-image" / Wierzytelność a rzeczowe zabezpieczenia na nieruchomości Monografia stanowi jedyne na rynku opracowanie szczegółowo przedstawiające akcesoryjność hipoteki, czyli jej związek z zabezpieczoną wierzytelnością na etapie powstania, zmiany, przeniesienia i wygaśnięcia wierzytelności. Książka zawiera aktualną wykładnię polskich przepisów o hipo Rażące naruszenie prawa jako przesłanka odpowiedzialności majątkowej funkcjonariusza publicznego:
 • Link: .pl foto/kpc-komentarz-2015-lex.jpg"
  alt='Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Lex Postępowanie odrębne w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Kompleksowe omówienie pracowniczej i socjalnej problematyki procesowej wyodrębnionej w dziale III, tytułu VII księgi pierwszej kodeksu postępowania cywilnego pt. "Postępowanie w sprawach z zakresu prawa pracy' class="full-image product-image" / prawo cywilne i handlowe w zarysie:
 • Link: .pl foto/KodekskarnyPraktycznykoment
  arz2015LEX.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks karny Komentarz Mozgawa Szóste wydanie komentarza do kk przedstawia ostatnie zmiany, jakie zostały dokonane w ustawie, w tym dotyczące: - wydłużenia okresu przedawnienia karalności przestępstw określonych w art. 189a § 1 oraz w rozdziale XXV, jeśli pokrzywdzonym jest małoletni (do ukończenia przez niego 30. rok Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Lex:
 • Link: .pl foto/meritum-budowlane-nieruchom
  osci.jpg" class="full-image product-image" / Meritum Nieruchomości Zagadnienia prawne i zarząd W jednym, zwartym tomie zamieszczono wszystkie informacje dotyczące zagadnień prawnych związanych z nieruchomościami potrzebnych w zarządzaniu nieruchomościami. Kwestie poruszane w książce dotyczącą omówienia wszystkich instytucji prawnych, które związane są z tematyką nieruchomości prawo finansowe Mastalski, Fojcik-Mastalska:
 • Link: .pl foto/prawocywilnehandlowezarys20
  15.jpg" class="full-image product-image" / prawo cywilne i handlowe w zarysie W podręczniku zostały omówione podstawowe kwestie części ogólnej prawa cywilnego, w tym prawo osobowe, czynności prawne, przedstawicielstwo i przedawnienie roszczeń, ustrój i funkcjonowanie przedsiębiorców (zwłaszcza prawo spółek handlowych), zarys prawa rzeczowego (własność, inne p Meritum Nieruchomości Zagadnienia prawne i zarząd:
 • Link: .pl foto/Wzory-pism-procesowychcywil
  nych.jpg" class="full-image product-image" / Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych Książka adresowana w szczególności do prawników praktyków, aplikantów oraz studentów prawa odbywających staże w kancelariach prawniczych. Książka stanowi zbiór wzorów pism procesowych w sprawach cywilnych, przygotowanych w sposób czytelny i przejrzysty, umożliwiający wykorzystywanie Kontrola skarbowa w systemie kontroli państwowej:
 • Link: .pl foto/prawo-finansowe-Mastalski-F
  ojcik.jpg" class="full-image product-image" / prawo finansowe Mastalski, Fojcik-Mastalska Podręcznik dla studentów prawa, administracji, zarządzania, ekonomii, słuchaczy studiów podyplomowych (zwłaszcza samorządowych i podatkowych), prawników oraz pracowników administracji. Książka stanowi całościowe opracowanie problematyki prawa finansowego, szczególnie prawa budżetoweg Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych:
 • Link: .pl foto/Zawieranieumowopiekizdrowot
  nej.jpg" class="full-image product-image" / Zawieranie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej Opracowanie przeznaczone jest dla podmiotów zamierzających zawrzeć kontrakt z NFZ o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej refundowanych że środków publicznych, dla podwykonawców kontraktu zawartego z NFZ, a także samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej udzielających zamówi Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów Komentarz:
 • Link: .pl foto/kontrolaskarbowa2015.jpg" class="full-image product-image" / Kontrola skarbowa w systemie kontroli państwowej Autor w niekonwencjonalny sposób wiąże zagadnienia teoretyczne z praktyką wynikającą z działań organów kontroli skarbowej, szczególnie w rozdziałach poświęconych uprawnieniom pracowniczym, procedurom kontrolnym oraz uprawnieniom podmiotów kontrolowanych. Książka jest jedyną na rynku Zawieranie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej:
 • Link: .pl foto/kodeks-orzecznictwo2015.jpg
  " class="full-image product-image" / Kodeks rodzinny i opiekuńczy Wybór orzecznictwa W komentarzu w sposób przejrzysty i wyczerpujący omówiono przepisy kodeksu rodzinnego i opiekuńczego przez pryzmat przywoływanych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych, Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz wojewódzkich sądów administracyjnych. Poza przeglądem dotychczasowego Coaching i szkolenia - gry szkoleniowe:
 • Link: .pl foto/UstawaochronakonkurencjiKom
  entarz2015.jpg" class="full-image product-image" / Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów Komentarz iniejszy komentarz uwzględnia obszerne zmiany w ustawie z dnia 17 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, dokonane nowelizacją z dnia 10 czerwca 2014 r. Nowelizacja wprowadziła do polskiego porządku prawa antymonopolowego nowe instytucje (m.in. dobrowolne poddanie się karze, środ Kodeks rodzinny i opiekuńczy Wybór orzecznictwa:
 • kontakt@bookslandia .pl
 • Kontakt z księgarnią

  • gsm 501-788-771
  • 50-350 Wrocław
  • Bookslandia Sebastian Stefanowicz
  • Kategorie w księgarni
   • Link: Coaching i szkolenia - gry szkolenioweKalendarz prawnika 2015 gabinetowy, podręczny, profesjonalny, informator prawniczy:
  • Ul. Benedyktyńska 3/50
  • Link: Kodeks rodzinny i opiekuńczy komentarz 2015Metodyka sędziego, umów, biegłego, kuratora w 2015 roku:
  • Link: Kalendarz prawnika 2015 gabinetowy, podręczny, profesjonalny, informator prawniczyKodeks rodzinny i opiekuńczy komentarz 2015:
  • Tagi

 • Link: Metodyka sędziego, umów, biegłego, kuratora w 2015 rokuVademecum prawne geodety 2015:
 • Link: Strona WWWRegulamin Skpn:
 • Zapowiedzi wydawnicze
  Link: .pl foto/vademecumgeodety2015.jpg" height="85" width="55" / Vademecum prawne geodety 2015 Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach cywilnych: Link: .pl foto/czynnosciprocesowepelnomocn
  ika.jpg" height="85" width="55" / Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach cywilnych Zamówienia publiczne w zakresie informatyki:
  Link: .pl foto/Zamowieniapublicznezakresin
  formatyki.jpg" height="85" width="55" / Zamówienia publiczne w zakresie informatyki Vademecum dyrektora publicznej jednostki oświatowej:
  Link: .pl foto/Vademecumdyrektorapubliczne
  jjednostkioswiatowej.jpg" height="85" width="55" / Vademecum dyrektora publicznej jednostki oświatowej Finansowanie działalności kulturalnej:
  Link: .pl foto/Finansowaniedzialalnoscikul
  turalnej.jpg" height="85" width="55" / Finansowanie działalności kulturalnej prawo i proces karny skarbowy Wilk Zagrodnik:
  Link: .pl foto/prawoproceskarnyskarbowy.jp
  g" height="85" width="55" / prawo i proces karny skarbowy Wilk Zagrodnik Strona WWW Skpn:
 • Link: NowościFormularz kontaktowy Skpn:
 • Link: RegulaminNajnowsze towary:
 • Link: Kontakt

Link: KoszykSpecjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Komentarz w kodzie strony: Javascript
Historia strony - popularna fraza: prawo, znajdź więcej prawo w wyszukiwarce...
wwwPreview v3.6 z października 2014: 1 komentarzy; 47 opisów; 47 linków; 31 skrótów; 30 obrazków; 4 ważnych słów; 20850 znaków.
Koszty wysyłki:
 • Link: RegulaminSprawdź swój koszyk:
 • Link: Koszty wysyłkiRegulamin Skpn:

(C) Copyright 2012-2014 Bookslandia

Link: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Link: SKPN Strona WWW: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa

 • Link: KategorieKontakt i formularz kontaktowy:
 • Link: SKPNKategorie towarowe w Skpn:
 • Link: SzukajEgzamin na doradcę podatkowego Kazusy:
 • Link: KontaktWyszukiwarka produktów:

Nowości Księgarni Skpn

 • Link: .pl foto/Ustawa-leczniczej-Komentarz
  2014.jpg" class="full-image product-image" / Ustawa o działalności leczniczej Komentarz Komentarz przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zawodowo związanych że środowiskiem ochrony zdrowia, ale też dla urzędników administracji publicznej oraz prawników. Będzie cennym narzędziem dla wykładowców prowadzących zajęcia z zakresu ochrony zdrowia oraz dla studentów. Dodatko Rachunkowość fundacji i stowarzyszeń:
 • Link: .pl foto/egzamindoradcapodatkowykazu
  sy2015.jpg" class="full-image product-image" / Egzamin na doradcę podatkowego Kazusy Odpowiedzi na pytania egzaminacyjne dla kandydatów na doradców podatkowych - KAZUSY zawierają najnowsze rozwiązania zadań zgodne z wykazem ogłoszonym uchwałą nr14/V/2014 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego z 13.05.2014 roku. Założeniem autorów było dostarc Ustawa o działalności leczniczej Komentarz:
 • Link: .pl foto/egzamin-doradca-testy-2015.
  jpg" class="full-image product-image" / Egzamin na doradcę podatkowego Testy TESTY zawierają najnowsze pytania testowe zgodne z wykazem ogłoszonym uchwałą nr.14/V/2014 z dnia 13 maja 2014 roku. Egzamin na doradcę podatkowego Suplement:
 • Link: .pl foto/Rachunkowosc-fundacji-stowa
  rzyszen-oddk.jpg" class="full-image product-image" / Rachunkowość fundacji i stowarzyszeń Książka zawiera dokładny opis prowadzenia ksiąg rachunkowych Ochotniczej Straży Pożarnej! W odrębnym rozdziale autor przedstawił księgowość Ochotniczych Straży Pożarnych z omówieniem statutu, planu kont, zasad ujmowania przychodów i kosztów OSP.rn Przejrzysty komentarz z ogromną ilo Egzamin na doradcę podatkowego Testy:
 • Link: .pl foto/pytania-egzamin-doradca-pod
  atkowy.jpg" class="full-image product-image" / Egzamin na doradcę podatkowego pytania otwarte 2014 Książka składa się z 2 tomów rok 2013 i Suplementu aktualizacja 2014. Najnowsze opracowanie odpowiedzi na pytania otwarte do ustnego egzaminu na doradcę podatkowego, ilustrowane orzecznictwem i interpretacjami MF. Opracowanie dotyczy wykazu pytań ogłoszonych uchwałą nr 14/V/2014 Państwo Ustawa o działalności leczniczej Komentarz:
 • Link: .pl foto/egzamin-doradca-suplement-2
  015.jpg" class="full-image product-image" / Egzamin na doradcę podatkowego Suplement Pytania otwarte i testy Suplement. Aktualizacja do testów i pytań otwartych stan prawny lipiec 2014, w jednym tomie. Egzamin na doradcę podatkowego pytania otwarte 2014:

księgarnia Skpn poleca

 • Link: .pl foto/ZasadyzarzadzaniaKozminski.
  jpg" class="full-image product-image" / Zasady zarządzania Koźmiński Podręcznik Zasady zarządzania przygotowany został przez grono naukowców i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, z jednym z najwybitniejszych współczesnych polskich uczonych z zakresu nauk o zarządzaniu, profesorem Andrzejem K. Koźmińskim na czele.rnPodejmowane w książce zagadnienia s Meritum Bezpieczeństwo i Higiena Pracy:
 • Link: .pl foto/Ustawa-leczniczej-Komentarz
  2014.jpg" class="full-image product-image" / Ustawa o działalności leczniczej Komentarz Komentarz przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zawodowo związanych że środowiskiem ochrony zdrowia, ale też dla urzędników administracji publicznej oraz prawników. Będzie cennym narzędziem dla wykładowców prowadzących zajęcia z zakresu ochrony zdrowia oraz dla studentów. Dodatko Zasady zarządzania Koźmiński:
 • Link: .pl foto/prawourzedniczeKomentarzBar
  an.jpg" class="full-image product-image" / prawo urzędnicze Komentarz Baran W publikacji zostały przedstawione w sposób szczegółowy, a zarazem syntetyczny wszystkie instytucje urzędniczego prawa pracy. Skomentowano w niej cztery ustawy: - o służbie cywilnej,- o pracownikach samorządowych,- o pracownikach urzędów państwowych,- o pracownikach sądów i prokuratury. prawo o notariacie Księgi toteżzyste Postępowanie toteżzystoksięgowe:
 • Link: .pl foto/meritum-bhp-2015.jpg" class="full-image product-image" / Meritum Bezpieczeństwo i Higiena Pracy Meritum BHP to przystępny i kompleksowy poradnik z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Publikacja szeroko traktuje tę problematykę, tak aby umożliwić sięgnięcie szybko, w prosty sposób po niezbędne informacje, bez konieczności poszukiwania ich w wielu rozproszonych źródłach. Jednoc prawo urzędnicze Komentarz Baran:
 • Link: .pl foto/podatekdochodowyopodatkowan
  ie2015.jpg" class="full-image product-image" / Opodatkowanie pochodnych instrumentów finansowych podatkiem dochodowym od osób prawnych Rozważania Autora skupiają się wokół możliwych wariantów, jakie mogą wystąpić w zakresie transakcji na pochodnych instrumentach finansowych, formalnie dopuszczonych przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa podatkowego, bilansowego, cywilnego oraz gospodarczego, dotyczących kształtow prawo turystyczne Nesterowicz:
 • Link: .pl foto/prawo-notariusz-ksiegi-wiec
  zyste.jpg" class="full-image product-image" / Prawo o notariacie Księgi toteżzyste Postępowanie toteżzystoksięgowe Książka jest pierwszym na rynku zbiorem najważniejszych i najczęściej stosowanych w praktyce aktów prawnych regulujących problematykę notariatu. Oprócz ustawy - Prawo o notariacie, w książce zamieszczono ustawę o księgach toteżzystych i hipotece, przepisy postępowania toteżzystoksięgowe Opodatkowanie pochodnych instrumentów finansowych podatkiem dochodowym od osób prawnych:
 • Link: .pl foto/konarska-karno-skarbowe.jpg
  " class="full-image product-image" / Prawo i postępowanie karne skarbowe Konarska Książka adresowana do studentów studiów administracyjnych i prawniczych, aplikantów zawodów prawniczych, a także praktyków zajmujących się sprawami karnymi skarbowymi oraz szeroko rozumianym prawem finansowym.Podręcznik jest kompleksowym opracowaniem problematyki materialnoprawnej, proces Kodeks karny wykonawczy Komentarz Postulski:
 • Link: .pl foto/Prawo-turystyczne-Nesterowi
  cz.jpg" class="full-image product-image" / Prawo turystyczne Nesterowicz W książce przedstawiono problematykę z zakresu prawa turystycznego, w tym prawne aspekty działalności biur podróży, hoteli, podmiotów prowadzących kempingi, pola biwakowe i parkingi samochodowe. Omówiono także kwestie związane z międzynarodowym i krajowym przewozem osób i bagażu, ubez Prawo i postępowanie karne skarbowe Konarska:
 • Link: .pl foto/Zarzadzanie-Henry-Mintzberg
  .jpg" class="full-image product-image" / Zarządzanie Henry Mintzberg Autor prezentuje model skutecznego zarządzania silnie zorientowanego na praktykę, uzupełniając go obserwacją dwudziestu dziewięciu menedżerów z różnorodnych organizacji i branż w czasie jednego typowego dnia ich pracy. Wyciągając wnioski z tych obserwacji i zestawiając je z własnym ro Finansowanie przedsiębiorstwa Szlęzak-Matusewicz:
 • Link: .pl foto/KodekskarnywykonawczyKoment
  arzeLEX.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks karny wykonawczy Komentarz Postulski W komentarzu uwzględniono wiele nowych orzeczeń Sądu Najwyższego i sądów apelacyjnych, głos oraz artykułów poświęconych wykonywaniu orzeczeń karnych, a także ustosunkowano się w sposób jednoznaczny do nowych zagadnień wywołujących różnice stanowisk odnośnie do rozumienia przepis Zarządzanie Henry Mintzberg:
 • Link: .pl foto/skarga-kasacyjna-sadowa-kom
  entarz.jpg" class="full-image product-image" / Skarga i skarga kasacyjna w postępowaniu sądowoadministracyjnym Komentarz Publikacja stanowi praktyczny komentarz do przepisów ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi dotyczących skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego i skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego.rn Komentarz ma na celu ułatwienie przygotowania skarg w przedmi Kodeks cywilny Komentarz Część ogólna:
 • Link: .pl foto/Finansowanie-przedsiebiorst
  wa.jpg" class="full-image product-image" / Finansowanie przedsiębiorstwa Szlęzak-Matusewicz Celem tej książki jest usystematyzowanie i uporządkowanie wybranych zagadnień teoretycznych związanych z procesem finansowania działalności przedsiębiorstwa. Stanowi ona jedną z nielicznych w polskiej literaturze prób analizy kluczowych problemów ekonomicznych, finansowych, podatkowych i Skarga i skarga kasacyjna w postępowaniu sądowoadministracyjnym Komentarz:
 • Link: .pl foto/prawo-karne-2014-przepisy-k
  odeks.jpg" class="full-image product-image" / Prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters Stan prawny 18.07.2014 rok. Zbiór Prawa karnego uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: rnKODEKS KARNY:rnrnrn26 maja 2014 r. - ustawa z dnia 4 kwietnia 2014 r. o zmianie ustawy - Kodeks karny oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 538)rn1 lipca 2015 r. - ustawa z dnia 27 września 2013 Kodeks cywilny zobowiązania część ogólna Tom 3 Komentarz:
 • Link: .pl foto/Kodeks-cywilny-komentarz-Cz
  esc-ogolna.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks cywilny Komentarz Część ogólna Komentarz zawiera kompleksowe omówienie przepisów pierwszej księgi kodeksu cywilnego - regulacji o podstawowym znaczeniu dla całego systemu prawa. Prezentuje orzecznictwo i poglądy doktryny prawa dotyczące m.in. podmiotów prawa, ochrony dóbr osobistych, przedmiotu stosunku prawnego, czynnoś Prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters:
 • Link: .pl foto/Status-ustrojowy-procesowy-
  komornika-sadowego.jpg" class="full-image product-image" / Status ustrojowy i procesowy komornika sądowego Publikacja przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców, w szczególności praktyków prawa - komorników sądowych, asesorów komorniczych, aplikantów komorniczych, sędziów, adwokatów i radców prawnych, aplikantów (w każdym z tych zawodów prawniczych). Może być przydatna dla innych Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) mały:
 • Link: .pl foto/kc-komentarz-zobowiazania-t
  om3.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks cywilny zobowiązania część ogólna Tom 3 Komentarz Stan prawny: 15.06.2014 r. z uwzględnieniem zmiany wynikającej z ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, która wejdzie w życie 25 grudnia 2014 r. (Dz. U. poz. 827). W komentarzu w sposób szczegółowy i praktyczny omówiono przepisy art. 353-534 kodeksu cywilnego dotyczące części ogó Status ustrojowy i procesowy komornika sądowego:
 • Link: .pl foto/Profesjonalny-informator-pr
  awnika-2015-wolters.jpg" class="full-image product-image" / Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) Duży Format B5 tydzień na dwóch stronach. Zawartość informatora prawniczego:- praktyczne, funkcjonalne kalendarium,- skorowidz adresów i telefonów,- obszerny wykaz instytucji prawniczych w tabelach,- zestawienie przepisów o kosztach,- dostęp on-line do aktualizowanych przepisów o kosztach i baz Coaching i szkolenia - gry szkoleniowe:
 • Link: .pl foto/Profesjonalny-informator-pr
  awnika-2015-a5.jpg" class="full-image product-image" / Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) mały Format A5. Z informatora prawniczego dowiesz się o adresach instytucji prawniczych (sąd najwyższy, trybunał konstytucyjny, sądy apelacyjne, okręgowe, rejonowe, siedziby prokuratur, komorników. Zawartość informatora:- praktyczne, funkcjonalne kalendarium,- skorowidz adresów i telefonów,- Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) Duży:
 • kontakt@bookslandia .pl
 • Kontakt z księgarnią

  • gsm 501-788-771
  • 50-350 Wrocław
  • Bookslandia Sebastian Stefanowicz
  • Kategorie w księgarni
   • Link: Coaching i szkolenia - gry szkolenioweLeksykon Vat i podatku 2014 Unimex wydawnictwo:
  • Ul. Benedyktyńska 3/50
  • Link: Meritum Prawo pracy 2014 Florek PatulskiKodeks postępowania karnego komentarz 2014 Boratyńska, Grajewski:
  • Link: Leksykon Vat i podatku 2014 Unimex wydawnictwoMeritum Prawo pracy 2014 Florek Patulski:
  • Tagi
 • Link: Kodeks postępowania karnego komentarz 2014 Boratyńska, GrajewskiKodeks karny Komentarz 2015:
 • Link: Strona WWWRegulamin Skpn:
 • Zapowiedzi wydawnicze
  Link: .pl foto/brak.jpg" height="85" width="55" / Kodeks karny Komentarz 2015 Kodeks karny część ogólna Tom I Komentarz: Link: .pl foto/kk-czesc-ogolna-komentarz-2
  015.jpg" height="85" width="55" / Kodeks karny część ogólna Tom I Komentarz Kodeks karny wykonawczy Komentarz 2015:
  Link: .pl foto/brak.jpg" height="85" width="55" / Kodeks karny wykonawczy Komentarz 2015 Zamknięcie roku 2014 Rachunkowość: Link: .pl foto/zamkniecierokurachunkowosc2
  014.jpg" height="85" width="55" / Zamknięcie roku 2014 Rachunkowość Postępowanie egzekucyjne w administracji Komentarz Hauser :
  Link: .pl foto/kpa-komentarz-postepowanie-
  2015.jpg" height="85" width="55" / Postępowanie egzekucyjne w administracji Komentarz Hauser Kodeks spółek handlowych Polnisches Handelsgesellschaftsgesetzbuch:
  Link: .pl foto/brak.jpg" height="85" width="55" / Kodeks spółek handlowych Polnisches Handelsgesellschaftsgesetzbuch Strona WWW Skpn:
 • Link: NowościFormularz kontaktowy Skpn:
 • Link: RegulaminNajnowsze towary:
 • Link: Kontakt

Link: KoszykSpecjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Komentarz w kodzie strony: Javascript
wwwPreview v3.6 z września 2014: 1 komentarzy; 47 opisów; 47 linków; 31 skrótów; 30 obrazków; 4 ważnych słów; 21187 znaków.
Koszty wysyłki:
 • Link: RegulaminSprawdź swój koszyk:
 • Link: Koszty wysyłkiRegulamin Skpn:

(C) Copyright 2012-2014 Bookslandia

Link: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Link: SKPN Strona WWW: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa

 • Link: KategorieKontakt i formularz kontaktowy:
 • Link: SKPNKategorie towarowe w Skpn:
 • Link: SzukajKodeks karny wykonawczy Komentarz Postulski:
 • Link: KontaktWyszukiwarka produktów:

Nowości Księgarni Skpn

 • Link: .pl foto/Zarzadzanie-Henry-Mintzberg
  .jpg" class="full-image product-image" / Zarządzanie Henry Mintzberg Autor prezentuje model skutecznego zarządzania silnie zorientowanego na praktykę, uzupełniając go obserwacją dwudziestu dziewięciu menedżerów z różnorodnych organizacji i branż w czasie jednego typowego dnia ich pracy. Wyciągając wnioski z tych obserwacji i zestawiając je z własnym ro prawo medyczne Komentarze i glosy do orzeczeń sądowych:
 • Link: .pl foto/KodekskarnywykonawczyKoment
  arzeLEX.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks karny wykonawczy Komentarz Postulski W komentarzu uwzględniono wiele nowych orzeczeń Sądu Najwyższego i sądów apelacyjnych, głos oraz artykułów poświęconych wykonywaniu orzeczeń karnych, a także ustosunkowano się w sposób jednoznaczny do nowych zagadnień wywołujących różnice stanowisk odnośnie do rozumienia przepis Zarządzanie Henry Mintzberg:
 • Link: .pl foto/Finansowanie-przedsiebiorst
  wa.jpg" class="full-image product-image" / Finansowanie przedsiębiorstwa Szlęzak-Matusewicz Celem tej książki jest usystematyzowanie i uporządkowanie wybranych zagadnień teoretycznych związanych z procesem finansowania działalności przedsiębiorstwa. Stanowi ona jedną z nielicznych w polskiej literaturze prób analizy kluczowych problemów ekonomicznych, finansowych, podatkowych i Legislacja administracyjna Mazuryk Kaczocha:
 • Link: .pl foto/prawo-medyczne-komentarz-or
  zeczenia.jpg" class="full-image product-image" / Prawo medyczne Komentarze i glosy do orzeczeń sądowych W komentarzu przedstawiono komentarze i glosy do orzeczeń sądowych dotyczących prawa medycznego. Zostały one opublikowane w czasopismach prawniczych, a w niniejszym opracowaniu ułożono je tematycznie i ujęto w rozdziały poświęcone poszczególnym zagadnieniom. Glosy dotyczą podstaw prawnyc Finansowanie przedsiębiorstwa Szlęzak-Matusewicz:
 • Link: .pl foto/Komunikowanie-ochronie-zdro
  wia.jpg" class="full-image product-image" / Komunikowanie w ochronie zdrowia - interpersonalne, organizacyjne i medialne W książce zaprezentowano szereg zagadnień związanych z nową dyscypliną z zakresu nauk społecznych, jaką jest komunikacja zdrowotna (health communication). Autorzy przedstawili główne zagadnienia odnoszące się do mediów i komunikowania w kształtowaniu postaw pacjentów oraz form wykorzy Kodeks karny wykonawczy Komentarz Postulski:
 • Link: .pl foto/Legislacjaadministracyjna-k
  siazka.jpg" class="full-image product-image" / Legislacja administracyjna Mazuryk Kaczocha W repetytorium przekrojowo przedstawiono zagadnienia z zakresu zasad techniki prawodawczej i procesu tworzenia prawa powszechnie obowiązującego z uwzględnieniem polskich realiów sejmowych oraz prawa miejscowego tworzonego przez terenowe organy administracji publicznej. W publikacji zostały omó Komunikowanie w ochronie zdrowia - interpersonalne, organizacyjne i medialne:

księgarnia Skpn poleca

 • Link: .pl foto/Zarzadzanie-Henry-Mintzberg
  .jpg" class="full-image product-image" / Zarządzanie Henry Mintzberg Autor prezentuje model skutecznego zarządzania silnie zorientowanego na praktykę, uzupełniając go obserwacją dwudziestu dziewięciu menedżerów z różnorodnych organizacji i branż w czasie jednego typowego dnia ich pracy. Wyciągając wnioski z tych obserwacji i zestawiając je z własnym ro Finansowanie przedsiębiorstwa Szlęzak-Matusewicz:
 • Link: .pl foto/KodekskarnywykonawczyKoment
  arzeLEX.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks karny wykonawczy Komentarz Postulski W komentarzu uwzględniono wiele nowych orzeczeń Sądu Najwyższego i sądów apelacyjnych, głos oraz artykułów poświęconych wykonywaniu orzeczeń karnych, a także ustosunkowano się w sposób jednoznaczny do nowych zagadnień wywołujących różnice stanowisk odnośnie do rozumienia przepis Zarządzanie Henry Mintzberg:
 • Link: .pl foto/skarga-kasacyjna-sadowa-kom
  entarz.jpg" class="full-image product-image" / Skarga i skarga kasacyjna w postępowaniu sądowoadministracyjnym Komentarz Publikacja stanowi praktyczny komentarz do przepisów ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi dotyczących skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego i skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego.rn Komentarz ma na celu ułatwienie przygotowania skarg w przedmi Kodeks cywilny Komentarz Część ogólna:
 • Link: .pl foto/Finansowanie-przedsiebiorst
  wa.jpg" class="full-image product-image" / Finansowanie przedsiębiorstwa Szlęzak-Matusewicz Celem tej książki jest usystematyzowanie i uporządkowanie wybranych zagadnień teoretycznych związanych z procesem finansowania działalności przedsiębiorstwa. Stanowi ona jedną z nielicznych w polskiej literaturze prób analizy kluczowych problemów ekonomicznych, finansowych, podatkowych i Skarga i skarga kasacyjna w postępowaniu sądowoadministracyjnym Komentarz:
 • Link: .pl foto/prawo-karne-2014-przepisy-k
  odeks.jpg" class="full-image product-image" / Prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters Stan prawny 18.07.2014 rok. Zbiór Prawa karnego uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: rnKODEKS KARNY:rnrnrn26 maja 2014 r. - ustawa z dnia 4 kwietnia 2014 r. o zmianie ustawy - Kodeks karny oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 538)rn1 lipca 2015 r. - ustawa z dnia 27 września 2013 Kodeks cywilny zobowiązania część ogólna Tom 3 Komentarz:
 • Link: .pl foto/Kodeks-cywilny-komentarz-Cz
  esc-ogolna.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks cywilny Komentarz Część ogólna Komentarz zawiera kompleksowe omówienie przepisów pierwszej księgi kodeksu cywilnego - regulacji o podstawowym znaczeniu dla całego systemu prawa. Prezentuje orzecznictwo i poglądy doktryny prawa dotyczące m.in. podmiotów prawa, ochrony dóbr osobistych, przedmiotu stosunku prawnego, czynnoś Prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters:
 • Link: .pl foto/Status-ustrojowy-procesowy-
  komornika-sadowego.jpg" class="full-image product-image" / Status ustrojowy i procesowy komornika sądowego Publikacja przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców, w szczególności praktyków prawa - komorników sądowych, asesorów komorniczych, aplikantów komorniczych, sędziów, adwokatów i radców prawnych, aplikantów (w każdym z tych zawodów prawniczych). Może być przydatna dla innych Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) mały:
 • Link: .pl foto/kc-komentarz-zobowiazania-t
  om3.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks cywilny zobowiązania część ogólna Tom 3 Komentarz Stan prawny: 15.06.2014 r. z uwzględnieniem zmiany wynikającej z ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, która wejdzie w życie 25 grudnia 2014 r. (Dz. U. poz. 827). W komentarzu w sposób szczegółowy i praktyczny omówiono przepisy art. 353-534 kodeksu cywilnego dotyczące części ogó Status ustrojowy i procesowy komornika sądowego:
 • Link: .pl foto/Profesjonalny-informator-pr
  awnika-2015-wolters.jpg" class="full-image product-image" / Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) Duży Format B5 tydzień na dwóch stronach. Zawartość informatora prawniczego:- praktyczne, funkcjonalne kalendarium,- skorowidz adresów i telefonów,- obszerny wykaz instytucji prawniczych w tabelach,- zestawienie przepisów o kosztach,- dostęp on-line do aktualizowanych przepisów o kosztach i baz Kodeks postępowania karnego Tom 1 Grzegorczyk:
 • Link: .pl foto/Profesjonalny-informator-pr
  awnika-2015-a5.jpg" class="full-image product-image" / Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) mały Format A5. Z informatora prawniczego dowiesz się o adresach instytucji prawniczych (sąd najwyższy, trybunał konstytucyjny, sądy apelacyjne, okręgowe, rejonowe, siedziby prokuratur, komorników. Zawartość informatora:- praktyczne, funkcjonalne kalendarium,- skorowidz adresów i telefonów,- Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) Duży:
 • Link: .pl foto/prawo-cywilne-2014-kodeks-.
  jpg" class="full-image product-image" / Prawo cywilne 2014 zbiór przepisów Stan prawny: 17.07.2014 r. Uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: rnrnKODEKS CYWILNY:rnrnrn25 grudnia 2014 r. - ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827)rnrnrnKODEKS POSTĘPOWANIA CYWILNEGO:rnrnrn8 kwietnia 2014 r. - ustawa z dnia 24 stycznia 2014 r. o zmianie ust Kalendarz Dyrektora Szkoły 2014/2015:
 • Link: .pl foto/kpk-kodeks-postepowanie-grz
  gorczyk-2014.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks postępowania karnego Tom 1 Grzegorczyk W komentarzu omówiono zarówno przepisy w tej chwili obowiązujące, w tym te, które wprowadziła duża nowelizacja k.p.k. z 27 września 2013 r., w zakresie, w jakim weszły one już w życie albo zaczną posiadać moc prawną od 2 czerwca 2014 r., w jaki sposób i jej rozwiązania, które wstąp Prawo cywilne 2014 zbiór przepisów:
 • Link: .pl foto/prawo-drogowy-2014-wolters.
  jpg" class="full-image product-image" / Prawo o ruchu drogowym st. prawny 07.07.2014 rok Publikacja zawiera zbiór przepisów prawa drogowego, w tym m.in. przepisy ustawy - Prawo o ruchu drogowym, rozporządzenia w sprawie znaków i sygnałów drogowych, rozporządzenia w sprawie wymiany praw jazdy. Przepisy zostały wzbogacone o szczegółowy program szkolenia kierowców naruszających Rachunkowość zarządcza:
 • Link: .pl foto/Kalendarz-Dyrektora-Szkoly-
  2014-2015.jpg" class="full-image product-image" / Kalendarz Dyrektora Szkoły 2014/2015 Praktyczny i elegancki kalendarz dyrektora szkoły, a w nim m.in.: - organizacja roku szkolnego;- kalendarz roku szkolnego 2014/2015;- rozpoczęcie roku szkolnego;- przerwy świąteczne;- terminarz ferii zimowych- egzaminy;- zadania dyrektora szkoły i nauczyciela, z podziałem na miesiące i dni;- Prawo o ruchu drogowym st. prawny 07.07.2014 rok:
 • Link: .pl foto/pit-komentarz-bartosiewicz-
  2014.jpg" class="full-image product-image" / PIT Komentarz LEX Bartosiewicz Nowe wydanie komentarza na 2014 rok autorstwa Adama Bartosiewicza i Kubackiego wyd. Wolters KLuwer.rnUstawa o podatku dochodowym od osób fizycznych jest najważniejszą z ustaw podatkowych. W sposób bezpośredni dotyczy ona bowiem miliony podatników, przy czym są to nie tylko podatnicy PIT. Jest Meritum Prawo Spółek Kidyba:
 • Link: .pl foto/rachunkowosc-zarzadcza-9788
  326432835.jpg" class="full-image product-image" / Rachunkowość zarządcza Publikacja stanowi {kompleksowe|kompleksowe|ws
  zechstronne źródło znajomości odnośnie do tradycyjnych i najnowszych koncepcji dodatkowo metod rachunkowości zorientowanej na potrzeby zarządzania. Celem tej książki jest prezentacja i objaśnienie istoty, zasad i uwarunkowań zastosowania narzŁ
  PIT Komentarz LEX Bartosiewicz:
 • Link: .pl foto/Kodeks-wyborczy-Komentarz-L
  ex.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks wyborczy Komentarz Lex Komentarz zawiera obszerne i wyczerpujące omówienie przepisów Kodeksu wyborczego, obejmującego wszystkie dotychczasowe ordynacje wyborcze, przedstawiającego organy wyborcze, a także regulującego zasady ogólne oraz przepisy karne przeprowadzania wyborów: - do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Leksykon Vat i podatku 2014 Unimex wydawnictwo:
 • Link: .pl foto/Kidybaprawomeritum.jpg" class="full-image product-image" / Meritum Prawo Spółek Kidyba Przewodnik po problematyce prawa spółek. Publikacja obejmuje nie tylko omówienie zagadnień spółek handlowych uregulowanych w przepisach kodeksu spółek handlowych, tj.:rn - spółki jawnej, - partnerskiej, - komandytowej,rn - komandytowo-akcyjnej, - z ograniczoną odpowiedzialnością, - akc Kodeks wyborczy Komentarz Lex:
 • kontakt@bookslandia .pl
 • Kontakt z księgarnią

  • gsm 501-788-771
  • 50-350 Wrocław
  • Bookslandia Sebastian Stefanowicz
  • Kategorie w księgarni
   • Link: Leksykon Vat i podatku 2014 Unimex wydawnictwoPrawo karne 2014 kodeks, metodyka pracy sędziego:
  • Ul. Benedyktyńska 3/50
  • Link: VAT 2014 komentarz, abc vatu, PKWiUPrawo zamówień publicznych komentarz 2014 Pieróg, Beck, Lex:
  • Link: Prawo karne 2014 kodeks, metodyka pracy sędziegoVAT 2014 komentarz, abc vatu, PKWiU:
  • Tagi

 • Link: Prawo zamówień publicznych komentarz 2014 Pieróg, Beck, LexKalendarz BHP 2015:
 • Link: Strona WWWRegulamin Skpn:
 • Zapowiedzi wydawnicze
  Link: .pl foto/Kalendarz-BHP-2015.jpg" height="85" width="55" / Kalendarz BHP 2015 Kalendarz księgowo-kadrowy 2015: Link: .pl foto/Kalendarzkadrowoksiegowy201
  5.jpg" height="85" width="55" / Kalendarz księgowo-kadrowy 2015 Kalendarz księgowego budżetu 2015:
  Link: .pl foto/Kalendarz-ksiegowy2015.jpg"
  height="85" width="55" / Kalendarz księgowego budżetu 2015 Informator Prawniczy 2015 Format B6 - granatowy. Tydzień na dwóch stronach:
  Link: .pl foto/informatorprawniczy2014lexi
  sgranatb6.jpg" height="85" width="55" / Informator Prawniczy 2015 Format B6 - granatowy. Tydzień na dwóch stronach Oprawa miękka Informator Prawniczy 2015 Format B6 - brązowy. Tydzień na dwóch stronach:
  Link: .pl foto/informatorprawniczy2014lexi
  sb6braztr.jpg" height="85" width="55" / Informator Prawniczy 2015 Format B6 - brązowy. Tydzień na dwóch stronach Oprawa miękka Informator Prawniczy 2015 Format B6 - zielony:
  Link: .pl foto/informatorprawniczy2014lexi
  szielony.jpg" height="85" width="55" / Informator Prawniczy 2015 Format B6 - zielony Oprawa miękka. Tydzień na dwóch stronach Strona WWW Skpn:
 • Link: NowościFormularz kontaktowy Skpn:
 • Link: RegulaminNajnowsze towary:
 • Link: Kontakt

Link: KoszykSpecjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Komentarz w kodzie strony: Javascript
wwwPreview v3.6 z sierpnia 2014: 1 komentarzy; 47 opisów; 47 linków; 31 skrótów; 30 obrazków; 4 ważnych słów; 20879 znaków.
Koszty wysyłki:
 • Link: RegulaminSprawdź swój koszyk:
 • Link: Koszty wysyłkiRegulamin Skpn:

(C) Copyright 2012-2014 Bookslandia

Link: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Link: SKPN Strona WWW: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa

 • Link: KategorieKontakt i formularz kontaktowy:
 • Link: SKPNKategorie towarowe w Skpn:
 • Link: SzukajBHP w praktyce 2014 Rączkowski:
 • Link: KontaktWyszukiwarka produktów:

Nowości Księgarni Skpn

 • Link: .pl foto/Finanse-publiczne-Komentarz
  -praktyczny.jpg" class="full-image product-image" / Finanse publiczne Komentarz praktyczny Jedyny na rynku komentarz do ustawy o finansach publicznych uwzględniający ostatnią nowelizację stan prawny na dzień 25 lipca 2014 rok. Nastawiony na praktyków komentarz do ustawy zawiera pogłębioną analizę problemów, które występują lub mogą występować w praktyce. Szczegółowe reg Zasady rachunkowości zbiór zadań z rozwiązaniami 1:
 • Link: .pl foto/bhp-praktyka-2014-raczkowsk
  i.jpg" class="full-image product-image" / BHP w praktyce 2014 Rączkowski Kompendium wiedzy na temat aktualnych wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, opartych na obowiązujących przepisach i polskich normach, a także praktyczne wskazówki pomocne w codziennej pracy obowiązki pracodawcy, wzory niezbędnej dokumentacji, skorowidz, wykazy: akty prawne, no Finanse publiczne Komentarz praktyczny:
 • Link: .pl foto/Nauka-administracji-Boc.jpg
  " class="full-image product-image" / Nauka administracji Boć Naukowe opracowanie administracji publicznej pojmowanej jako ustrojowo prawna funkcja państwa i samorządu terytorialnego. Jej autorzy pojmują administrację publiczną jako funkcję polegającą na wykonywaniu zadań publicznych kwalifikowanych w kategoriach obowiązku prawnego, nie zaś socjolog Kalendarz prawnika 2015 Gabinetowy:
 • Link: .pl foto/rachunekfinanse1.jpg" class="full-image product-image" / Zasady rachunkowości zbiór zadań z rozwiązaniami 1 Treści zawarte w zbiorze są zgodne, w odpowiadającym im zakresie, z podstawą programową kształcenia w zawodach technik ekonomista (nr zawodu 331403) i technik rachunkowości (nr zawodu 431103) w przedmiocie rachunkowość finansowa. Obszerny zbiór zadań z rachunkowości finansowej z wprowadz Nauka administracji Boć:
 • Link: .pl foto/Kalendarzprawnika2013Podrec
  zny.jpg" class="full-image product-image" / Kalendarz prawnika 2015 Podręczny Zawiera przydatny wybór przepisów prawniczych o kosztach sądowych, rozporządzenie w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu oraz wkładkę przeznaczoną na adresy i telefon Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) Duży:
 • Link: .pl foto/KalendarzPrawnika2013Gabine
  towyy.jpg" class="full-image product-image" / Kalendarz prawnika 2015 Gabinetowy Zawiera oddzielną, funkcjonującą niezależnie wkładkę, przeznaczoną na adresy i telefony, którą można przełożyć do kalendarza na kolejny rok. Praktyczny, tygodniowy układ umożliwiający śledzenie wykonywania zaplanowanych zadań; motto tygodnia, czyli jedną z łacińskich paremii umi Kalendarz prawnika 2015 Podręczny:

księgarnia Skpn poleca

 • Link: .pl foto/Kalendarz-Dyrektora-Szkoly-
  2014-2015.jpg" class="full-image product-image" / Kalendarz Dyrektora Szkoły 2014/2015 Praktyczny i elegancki kalendarz dyrektora szkoły, a w nim m.in.: - organizacja roku szkolnego;- kalendarz roku szkolnego 2014/2015;- rozpoczęcie roku szkolnego;- przerwy świąteczne;- terminarz ferii zimowych- egzaminy;- zadania dyrektora szkoły i nauczyciela, z podziałem na miesiące i dni;- prawo o ruchu drogowym st. prawny 07.07.2014 rok:
 • Link: .pl foto/Profesjonalny-informator-pr
  awnika-2015-wolters.jpg" class="full-image product-image" / Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) Duży Format B5 tydzień na dwóch stronach. Zawartość informatora prawniczego:- praktyczne, funkcjonalne kalendarium,- skorowidz adresów i telefonów,- obszerny wykaz instytucji prawniczych w tabelach,- zestawienie przepisów o kosztach,- dostęp on-line do aktualizowanych przepisów o kosztach i baz Kalendarz Dyrektora Szkoły 2014/2015:
 • Link: .pl foto/rachunkowosc-zarzadcza-9788
  326432835.jpg" class="full-image product-image" / Rachunkowość zarządcza Publikacja stanowi {kompleksowe|kompleksowe|ws
  zechstronne źródło wiedzy na temat tradycyjnych i najnowszych koncepcji również metod rachunkowości zorientowanej na potrzeby zarządzania. Celem tej publikacji jest prezentacja i objaśnienie istoty, zasad i uwarunkowań zastosowania narzędzi skŁ
  PIT Komentarz LEX Bartosiewicz:
 • Link: .pl foto/prawo-drogowy-2014-wolters.
  jpg" class="full-image product-image" / prawo o ruchu drogowym st. prawny 07.07.2014 rok Publikacja zawiera zbiór przepisów prawa drogowego, w tym m.in. przepisy ustawy - prawo o ruchu drogowym, rozporządzenia w sprawie znaków i sygnałów drogowych, rozporządzenia w sprawie wymiany praw jazdy. Przepisy zostały wzbogacone o szczegółowy program szkolenia kierowców naruszających Rachunkowość zarządcza:
 • Link: .pl foto/Kidybaprawomeritum.jpg" class="full-image product-image" / Meritum Prawo Spółek Kidyba Przewodnik po problematyce prawa spółek. Publikacja obejmuje nie tylko omówienie zagadnień spółek handlowych uregulowanych w przepisach kodeksu spółek handlowych, tj.:rn - spółki jawnej, - partnerskiej, - komandytowej,rn - komandytowo-akcyjnej, - z ograniczoną odpowiedzialnością, - akc Kodeks wyborczy Komentarz Lex:
 • Link: .pl foto/pit-komentarz-bartosiewicz-
  2014.jpg" class="full-image product-image" / PIT Komentarz LEX Bartosiewicz Nowe wydanie komentarza na 2014 rok autorstwa Adama Bartosiewicza i Kubackiego wyd. Wolters KLuwer.rnUstawa o podatku dochodowym od osób fizycznych jest najważniejszą z ustaw podatkowych. W sposób bezpośredni dotyczy ona bowiem miliony podatników, przy czym są to nie tylko podatnicy PIT. Jest Meritum Prawo Spółek Kidyba:
 • Link: .pl foto/gry-szkoleniowe-scannel-cai
  n.jpg" class="full-image product-image" / Zbiór niedrogich gier szkoleniowych Scannel Cain Każda z gier zawiera szczegółowe wskazówki na rzecz prowadzącego i propozycje pytań do dyskusji. Sugerowane warianty modyfikacji gier dają prowadzącemu dodatkowe możliwości ich kreatywnego dostosowania do sytuacji szkoleniowej. Szkolenie może przynieść znakomite rezultaty, nawet pod war Prawo spółdzielcze Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych Lex:
 • Link: .pl foto/Kodeks-wyborczy-Komentarz-L
  ex.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks wyborczy Komentarz Lex Komentarz zawiera obszerne i wyczerpujące omówienie przepisów Kodeksu wyborczego, obejmującego wszystkie dotychczasowe ordynacje wyborcze, przedstawiającego organy wyborcze, a także regulującego zasady ogólne oraz przepisy karne przeprowadzania wyborów: - do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Zbiór niedrogich gier szkoleniowych Scannel Cain:
 • Link: .pl foto/Menedzer-sprzedazy.jpg" class="full-image product-image" / Menedżer sprzedaży na miarę 21 wieku Walter Vieira, prezes Marketing Advisory Services Group w Bombaju, szkoleniowiec, konsultant, autor wielu cenionych książek, wskazuje, jak rozwijać cechy niezbędne skutecznemu menedżerowi sprzedaży oraz umiejętności:rn - komunikacji werbalnej i pisemnej, sporządzania raportów, prowadzenia Prawo budowlane Komentarz 2014 Lex:
 • Link: .pl foto/Prawo-spoldzielcze-Ustawa-m
  ieszkaniowych.jpg" class="full-image product-image" / Prawo spółdzielcze Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych Lex Komentarz stanowi wyczerpującą wykładnię przepisów ustawy Prawo spółdzielcze oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Omówione zostały w nim zasady tworzenia i funkcjonowania wszystkich rodzajów spółdzielni, w tym: spółdzielni produkcji rolnej, spółdzielni kółek rolniczych, s Menedżer sprzedaży na miarę 21 wieku:
 • Link: .pl foto/Sasiedztwo-nieruchomosci-Ko
  mentarz.jpg" class="full-image product-image" / Sąsiedztwo nieruchomości Komentarz Lektura przeznaczona na rzecz sędziów, adwokatów, radców prawnych i notariuszy, pracowników wydziałów geodezyjno-budowlanych i ochrony środowiska w urzędach samorządowych. Zainteresuje także właścicieli i zarządców nieruchomości, najemców i wynajmujących nieruchomości. Komentarz Aktywne ćwiczenia szkoleniowe Mel Silberman:
 • Link: .pl foto/Prawo-budowlane-komentarz-2
  014-lex.jpg" class="full-image product-image" / Prawo budowlane Komentarz 2014 Lex Komentarz uwzględnia ostatnie zmiany ustawodawcze, wprowadzone do prawa budowlanego po ogłoszeniu jego tekstu jednolitego, wynikające z ustawy z dnia 13 grudnia 2013 r. o rodzinnych ogrodach działkowych. Komentarz jest skierowany do prawników praktyków, ale przede wszystkim do pracowników org Sąsiedztwo nieruchomości Komentarz:
 • Link: .pl foto/kontrola-skarbowa-ustawa-20
  14.jpg" class="full-image product-image" / Ustawa o kontroli skarbowej Komentarz 2014 Drugie wydanie komentarza obejmuje stan prawny na dzień 1 października 2013 r. i uwzględnia nowelizacje ustawy o kontroli skarbowej dokonane po ogłoszeniu tekstu jednolitego, w tym ustawą z dnia 2 marca 2012 r. o podatku od wydobycia niektórych kopalin. Autorzy komentarza są praktykami związ Kodeks pracy Komentarz Jaśkowski:
 • Link: .pl foto/Aktywne-cwiczenia-szkolenio
  we.jpg" class="full-image product-image" / Aktywne ćwiczenia szkoleniowe Mel Silberman Ćwiczenia powstały na podstawie trzydziestopięcioletniego doświadczenia autora w zawodzie trenera i projektanta szkoleń. W trakcie aktywnych ćwiczeń szkoleniowych stosuje się gry, symulacje, scenki i wizualizacje, które angażują zarówno myślenie, jak i emocje uczestników. Zamieszczone Ustawa o kontroli skarbowej Komentarz 2014:
 • Link: .pl foto/meritum-rachunkowosc-rachun
  kowosc-i-sprawozdawczosc-finanso
  wa-9788326432002.jpg" class="full-image product-image" / Meritum Rachunkowość Rachunkowość i Sprawozdawczość Finansowa Oddajemy do rąk Państwa wyjątkowe opracowanie z dziedziny rachunkowości - w serii Meritum. Ma ono istota swoistego merytorycznego wsparcia w problemach, jakim muszą stawić czoła menedżerowie finansowi, księgowi to znaczy analitycy sprawozdań finansowych. Pisarze publikacji książkowej zas KODEKS KARNY CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA KOMENTARZ LEX:
 • Link: .pl foto/Kodeks-pracy-Komentarz-Jask
  owski-2014-kp.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks pracy Komentarz Jaśkowski W tomie 1 komentarza skomentowane zostały przepisy ustawy Kodeks pracy. Uwzględniono w nim liczne zmiany przepisów, które miały miejsce od ostatniego wydania w 2011 r.rn Czytelnik znajdzie tu również bogaty wybór orzecznictwa Sądu Najwyższego - także wyroki niepublikowane, Trybunału Kons Meritum Rachunkowość Rachunkowość i Sprawozdawczość Finansowa:
 • Link: .pl foto/Makroekonomiamiedzynarodowa
  .jpg" class="full-image product-image" / Makroekonomia międzynarodowa International Macroeconomics. Globalizacja jest kluczem do zrozumienia współczesnej historii gospodarczej” Alan Greenspan. Makroekonomia międzynarodowa zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących nas obecnie pytań.• Dlaczego niektóre kraje odczuwają skutki światowej recesji bardziej dotkliwie Klasyfikacja i sprawozdawczość budżetowa 2014:
 • Link: .pl foto/kk-komentarz-giezek-2014.jp
  g" class="full-image product-image" / KODEKS KARNY CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA KOMENTARZ LEX Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla praktyków wymiaru sprawiedliwości sędziów, prokuratorów, adwokatów, jak również innych uczestników szeroko rozumianego wymiaru sprawiedliwości. Komentarz będzie również przydatny aplikantom zgłębiającym podstawy prawa karnego, a także Makroekonomia międzynarodowa:
 • kontakt@bookslandia .pl
 • Kontakt z księgarnią

  • gsm 501-788-771
  • 50-350 Wrocław
  • Bookslandia Sebastian Stefanowicz
  • Kategorie w księgarni
   • Link: Klasyfikacja i sprawozdawczość budżetowa 2014Prawo karne 2014 kodeks, metodyka pracy sędziego:
  • Ul. Benedyktyńska 3/50
  • Link: Leksykon Vat i podatku 2014 Unimex wydawnictwoKodeks pracy komentarz 2014:
  • Link: Prawo karne 2014 kodeks, metodyka pracy sędziegoLeksykon Vat i podatku 2014 Unimex wydawnictwo:
  • Tagi
 • Link: Kodeks pracy komentarz 2014Kalendarz prawnika 2015 Gabinetowy:
 • Link: Strona WWWRegulamin Skpn:
 • Zapowiedzi wydawnicze
  Link: .pl foto/KalendarzPrawnika2013Gabine
  towyy.jpg" height="85" width="55" / Kalendarz prawnika 2015 Gabinetowy Kalendarz prawnika 2015 Podręczny:
  Link: .pl foto/Kalendarzprawnika2013Podrec
  zny.jpg" height="85" width="55" / Kalendarz prawnika 2015 Podręczny Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) mały:
  Link: .pl foto/Profesjonalny-informator-pr
  awnika-2015-a5.jpg" height="85" width="55" / Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) mały Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) format B6:
  Link: .pl foto/Profesjonalny-informator-pr
  awnika-2015-b6.jpg" height="85" width="55" / Profesjonalny informator prawnika 2015 (kalendarz - informator) format B6 Prawo cywilne 2014 zbiór przepisów:
  Link: .pl foto/prawo-cywilne-2014-kodeks-.
  jpg" height="85" width="55" / Prawo cywilne 2014 zbiór przepisów Prawo do odliczenia i zwrotu podatku naliczonego w VAT:
  Link: .pl foto/prawa-odliczenia-podatku-va
  t.jpg" height="85" width="55" / Prawo do odliczenia i zwrotu podatku naliczonego w VAT Strona WWW Skpn:
 • Link: NowościFormularz kontaktowy Skpn:
 • Link: RegulaminNajnowsze towary:
 • Link: Kontakt

Link: KoszykSpecjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Komentarz w kodzie strony: Javascript
wwwPreview v3.6 z lipca 2014: 1 komentarzy; 47 opisów; 47 linków; 31 skrótów; 30 obrazków; 4 ważnych słów; 21759 znaków.
Koszty wysyłki:
 • Link: RegulaminSprawdź swój koszyk:
 • Link: Koszty wysyłkiRegulamin Skpn:

(C) Copyright 2012-2014 Bookslandia

Link: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Link: SKPN Strona WWW: Specjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa

 • Link: KategorieKontakt i formularz kontaktowy:
 • Link: SKPNKategorie towarowe w Skpn:
 • Link: SzukajPIT Komentarz LEX Bartosiewicz:
 • Link: KontaktWyszukiwarka produktów:

Nowości Księgarni Skpn

 • Link: .pl foto/aplikacja-komornicza-2014.j
  pg" class="full-image product-image" / Aplikacja Komornicza egzamin 2014 Pytania, odpowiedzi, tabele Zbiór znowelizowanych, przystosowanych do obowiązującego stanu prawnego, szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej, ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę.rnKs USTAWA O ODPADACH KOMENTARZ:
 • Link: .pl foto/pit-komentarz-bartosiewicz-
  2014.jpg" class="full-image product-image" / PIT Komentarz LEX Bartosiewicz Nowe wydanie komentarza na 2014 rok autorstwa Adama Bartosiewicza i Kubackiego wyd. Wolters KLuwer.rnUstawa o podatku dochodowym od osób fizycznych jest najważniejszą z ustaw podatkowych. W sposób bezpośredni dotyczy ona bowiem miliony podatników, przy czym są to nie tylko podatnicy PIT. Jest Aplikacja Komornicza egzamin 2014 Pytania, odpowiedzi, tabele:
 • Link: .pl foto/Budzet-samorzadowy-wielolet
  nia-prognoza-finansowa.jpg" class="full-image product-image" / Budżet samorządowy i wieloletnia prognoza finansowa Jak prawidłowo, zgodnie z przepisami przeprowadzić procedurę budżetową (w tym zaprojektować budżet, stworzyć i podjąć uchwałę budżetową, przeprowadzić jej wykonywanie), a podobnie wprowadzić wieloletnią prognozę finansową. W publikacji: charakterystyka i szkielet Wieloletni Wzorcowe regulaminy zamówień publicznych do 30.000 euro z komentarzem z suplementem elektronicznym:
 • Link: .pl foto/USTAWA-ODPADACH-KOMENTARZ-2
  014.jpg" class="full-image product-image" / USTAWA O ODPADACH KOMENTARZ Komentarz powinien cieszyć się więc głównie zainteresowaniem przedsiębiorców, ale także zainteresowaniem prawników praktyków: radców prawnych i adwokatów obsługujących przedsiębiorców oraz organów ochrony środowiska i organów inspekcji ochrony środowiska. Książka będzie także Budżet samorządowy i wieloletnia prognoza finansowa:
 • Link: .pl foto/Zamowienia-podprogowe-nowel
  izacji-2014.jpg" class="full-image product-image" / Zamówienia podprogowe po nowelizacji 2014 W przypadku zamówień podprogowych nie mają zastosowania przepisy ustawy – prawo zamówień publicznych, podlegają one lecz obowiązkowi sprawozdawczości należy wykazać je w rocznym sprawozdaniu o udzielonych zamówieniach. Odpowiedzialność za prawidłowe wydatkowanie środków publicznych PIT Komentarz LEX Bartosiewicz:
 • Link: .pl foto/Wzorcowe-regulaminy-zamowie
  n-publicznych.jpg" class="full-image product-image" / Wzorcowe regulaminy zamówień publicznych do 30.000 euro z komentarzem z suplementem elektronicznym Od 16 kwietnia 2014 r. zmieniły się progi stosowania ustawy prawo zamówień publicznych – z 14.000 euro do poziomu 30.000 euro. Wyłączenie obszernej grupy zamówień publicznych z obowiązku stosowania artykułów ustawy nie oznacza, że jednostki sektora finansów publicznych będą mogły Zamówienia podprogowe po nowelizacji 2014:

księgarnia Skpn poleca

 • Link: .pl foto/Kidybaprawomeritum.jpg" class="full-image product-image" / Meritum prawo Spółek Kidyba Przewodnik po problematyce prawa spółek. Publikacja obejmuje nie tylko omówienie zagadnień spółek handlowych uregulowanych w przepisach kodeksu spółek handlowych, tj.:rn - spółki jawnej, - partnerskiej, - komandytowej,rn - komandytowo-akcyjnej, - z ograniczoną odpowiedzialnością, - akc Rachunkowość zarządcza:
 • Link: .pl foto/pit-komentarz-bartosiewicz-
  2014.jpg" class="full-image product-image" / PIT Komentarz LEX Bartosiewicz Nowe wydanie komentarza na 2014 rok autorstwa Adama Bartosiewicza i Kubackiego wyd. Wolters KLuwer.rnUstawa o podatku dochodowym od osób fizycznych jest najważniejszą z ustaw podatkowych. W sposób bezpośredni dotyczy ona bowiem miliony podatników, przy czym są to nie tylko podatnicy PIT. Jest Meritum prawo Spółek Kidyba:
 • Link: .pl foto/Kodeks-wyborczy-Komentarz-L
  ex.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks wyborczy Komentarz Lex Komentarz zawiera obszerne i wyczerpujące omówienie przepisów Kodeksu wyborczego, obejmującego wszystkie dotychczasowe ordynacje wyborcze, przedstawiającego organy wyborcze, a także regulującego zasady ogólne oraz przepisy karne przeprowadzania wyborów: - do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Zbiór niedrogich gier szkoleniowych Scannel Cain:
 • Link: .pl foto/rachunkowosc-zarzadcza-9788
  326432835.jpg" class="full-image product-image" / Rachunkowość zarządcza Publikacja stanowi {kompleksowe|kompleksowe|ws
  zechstronne źródło znajomości na temat tradycyjnych i najnowszych koncepcji także metod rachunkowości zorientowanej na potrzeby zarządzania. Celem tej publikacji jest prezentacja i objaśnienie istoty, zasad i uwarunkowań zastosowania narzędzi s
  Kodeks wyborczy Komentarz Lex:
 • Link: .pl foto/prawo-spoldzielcze-Ustawa-m
  ieszkaniowych.jpg" class="full-image product-image" / prawo spółdzielcze Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych Lex Komentarz stanowi wyczerpującą wykładnię przepisów ustawy prawo spółdzielcze oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Omówione zostały w nim zasady tworzenia i funkcjonowania wszystkich rodzajów spółdzielni, w tym: spółdzielni produkcji rolnej, spółdzielni kółek rolniczych, s Menedżer sprzedaży na miarę 21 wieku:
 • Link: .pl foto/gry-szkoleniowe-scannel-cai
  n.jpg" class="full-image product-image" / Zbiór niedrogich gier szkoleniowych Scannel Cain Każda z gier zawiera drobiazgowe wskazówki dla prowadzącego i propozycje pytań do dyskusji. Sugerowane warianty modyfikacji gier dają prowadzącemu dodatkowe możliwości ich kreatywnego dostosowania do sytuacji szkoleniowej. Szkolenie może przynieść znakomite rezultaty, nawet o ile przeznac prawo spółdzielcze Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych Lex:
 • Link: .pl foto/Prawo-budowlane-komentarz-2
  014-lex.jpg" class="full-image product-image" / Prawo budowlane Komentarz 2014 Lex Komentarz uwzględnia ostatnie zmiany ustawodawcze, wprowadzone do prawa budowlanego po ogłoszeniu jego tekstu jednolitego, wynikające z ustawy z dnia 13 grudnia 2013 r. o rodzinnych ogrodach działkowych. Komentarz jest skierowany do prawników praktyków, ale przede wszystkim do pracowników org Sąsiedztwo nieruchomości Komentarz:
 • Link: .pl foto/Menedzer-sprzedazy.jpg" class="full-image product-image" / Menedżer sprzedaży na miarę 21 wieku Walter Vieira, prezes Marketing Advisory Services Group w Bombaju, szkoleniowiec, konsultant, autor wielu cenionych książek, wskazuje, jak rozwijać cechy niezbędne skutecznemu menedżerowi sprzedaży oraz umiejętności:rn - komunikacji werbalnej i pisemnej, sporządzania raportów, prowadzenia Prawo budowlane Komentarz 2014 Lex:
 • Link: .pl foto/Aktywne-cwiczenia-szkolenio
  we.jpg" class="full-image product-image" / Aktywne ćwiczenia szkoleniowe Mel Silberman Ćwiczenia powstały na podstawie trzydziestopięcioletniego doświadczenia autora w zawodzie trenera i projektanta szkoleń. W trakcie aktywnych ćwiczeń szkoleniowych stosuje się gry, symulacje, scenki i wizualizacje, które angażują zarówno myślenie, jak i emocje uczestników. Zamieszczone Ustawa o kontroli skarbowej Komentarz 2014:
 • Link: .pl foto/Sasiedztwo-nieruchomosci-Ko
  mentarz.jpg" class="full-image product-image" / Sąsiedztwo nieruchomości Komentarz Publikacja przeznaczona dla sędziów, adwokatów, radców prawnych i notariuszy, pracowników wydziałów geodezyjno-budowlanych i ochrony środowiska w urzędach samorządowych. Zainteresuje także właścicieli i zarządców nieruchomości, najemców i wynajmujących nieruchomości. Komentarz za Aktywne ćwiczenia szkoleniowe Mel Silberman:
 • Link: .pl foto/Kodeks-pracy-Komentarz-Jask
  owski-2014-kp.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks pracy Komentarz Jaśkowski W tomie 1 komentarza skomentowane zostały przepisy ustawy Kodeks pracy. Uwzględniono w nim liczne zmiany przepisów, które miały miejsce od ostatniego wydania w 2011 r.rn Czytelnik znajdzie tu również bogaty wybór orzecznictwa Sądu Najwyższego - także wyroki niepublikowane, Trybunału Kons Meritum Rachunkowość Rachunkowość i Sprawozdawczość Finansowa:
 • Link: .pl foto/kontrola-skarbowa-ustawa-20
  14.jpg" class="full-image product-image" / Ustawa o kontroli skarbowej Komentarz 2014 Drugie wydanie komentarza obejmuje stan prawny na dzień 1 października 2013 r. i uwzględnia nowelizacje ustawy o kontroli skarbowej dokonane po ogłoszeniu tekstu jednolitego, w tym ustawą z dnia 2 marca 2012 r. o podatku od wydobycia niektórych kopalin. Autorzy komentarza są praktykami związ Kodeks pracy Komentarz Jaśkowski:
 • Link: .pl foto/kk-komentarz-giezek-2014.jp
  g" class="full-image product-image" / KODEKS KARNY CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA KOMENTARZ LEX Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla praktyków wymiaru sprawiedliwości sędziów, prokuratorów, adwokatów, jak również innych uczestników szeroko rozumianego wymiaru sprawiedliwości. Komentarz będzie również przydatny aplikantom zgłębiającym podstawy prawa karnego, a także Prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters:
 • Link: .pl foto/meritum-rachunkowosc-rachun
  kowosc-i-sprawozdawczosc-finanso
  wa-9788326432002.jpg" class="full-image product-image" / Meritum Rachunkowość Rachunkowość i Sprawozdawczość Finansowa Oddajemy do rąk Państwa wyjątkowe opracowanie z dziedziny rachunkowości - w serii Meritum. Ma ono natura swoistego merytorycznego wsparcia w problemach, jakim muszą stawić czoła menedżerowie finansowi, księgowi czyli analitycy sprawozdań finansowych. Skrybowie publikacji książkowej zasto KODEKS KARNY CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA KOMENTARZ LEX:
 • Link: .pl foto/Makroekonomiamiedzynarodowa
  .jpg" class="full-image product-image" / Makroekonomia międzynarodowa International Macroeconomics. Globalizacja jest kluczem do zrozumienia współczesnej historii gospodarczej” Alan Greenspan. Makroekonomia międzynarodowa zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących nas obecnie pytań.• Dlaczego niektóre kraje odczuwają skutki światowej recesji bardziej dotkliwie Kodeks postępowania administracyjnego komentarz Lex:
 • Link: .pl foto/prawo-karne-2014-przepisy-k
  odeks.jpg" class="full-image product-image" / Prawo karne 2014 Zbiór przepisów Wolters Stan prawny 09.04.2014 rok. Zbiór Prawo karne uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: rnrnrnrnrnrnKODEKS KARNY:rnrnrn9 luty 2015 r. - wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 17 lipca 2013 r., sygn. akt SK 9/10 (Dz. U. poz. 905)rn1 lipca 2015 r. - ustawa z dnia 27 września 2013 r. o zmian Makroekonomia międzynarodowa:
 • Link: .pl foto/meritumprawooswiatowe2014.j
  pg" class="full-image product-image" / Prawo Oświatowe Wzory pism i dokumentów Książka jest przeznaczona zwłaszcza dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych, przedstawicieli prowadzących je organów oraz przedstawicieli organów sprawujących nadzór pedagogiczny. Powinni do niej sięgnąć także nauczyciele i inni pracownicy szkół i placówek oświatowych. Praw Kodeks postępowania karnego komentarz 2014 Boratyńska, Grajewski:
 • Link: .pl foto/Kodeks-administracyjnego-Ko
  mentarz-lex.jpg" class="full-image product-image" / Kodeks postępowania administracyjnego komentarz Lex Autorzy dokonają w nim obszernej i wyczerpującej wykładni obowiązujących przepisów, z uwzględnieniem dorobku doktryny oraz wieloletniego, w tym również niepublikowanego, orzecznictwa sądu najwyższego i naczelnego sądu administracyjnego. Komentarz wzbogacony zostanie o szczegółową bibl Prawo Oświatowe Wzory pism i dokumentów:
 • kontakt@bookslandia .pl
 • Kontakt z księgarnią

  • gsm 501-788-771
  • 50-350 Wrocław
  • Bookslandia Sebastian Stefanowicz
  • Kategorie w księgarni
   • Link: Kodeks postępowania karnego komentarz 2014 Boratyńska, GrajewskiVAT 2014 komentarz, abc vatu, PKWiU:
  • Ul. Benedyktyńska 3/50
  • Link: Kodeks karny komentarz 2014Coaching i szkolenia - gry szkoleniowe:
  • Link: VAT 2014 komentarz, abc vatu, PKWiUKodeks karny komentarz 2014:
  • Tagi

 • Link: Coaching i szkolenia - gry szkolenioweEgzamin na tłumacza przysięgłego:
 • Link: Strona WWWRegulamin Skpn:
 • Zapowiedzi wydawnicze
  Link: .pl foto/egzamin-tlumacz-komentarz.j
  pg" height="85" width="55" / Egzamin na tłumacza przysięgłego Komentarz, teksty egzaminacyjne, dokumenty Związki zawodowe w zakładzie pracy:
  Link: .pl foto/zwiazki-zawodowe-praca-zakl
  ad.jpg" height="85" width="55" / Związki zawodowe w zakładzie pracy Prawo upadłościowe i naprawcze 2014 Edycja sądowa:
  Link: .pl foto/kodeks-spolek-handlowych-kr
  ajowy-rejestr-sadowy-monitor-sad
  owy-i-gospodarczy-prawo-upadlosc
  iowe-i-naprawcze-9788325565947.j
  pg" height="85" width="55" / Prawo upadłościowe i naprawcze 2014 Edycja sądowa Wstęp do prawoznawstwa:
  Link: .pl foto/wstep-do-prawoznawstwa-9788
  325564889.jpg" height="85" width="55" / Wstęp do prawoznawstwa KSH Kodeks spółek handlowych 2014 Edycja sądowa:
  Link: .pl foto/kodeks-spolek-handlowych-kr
  ajowy-rejestr-sadowy-monitor-sad
  owy-i-gospodarczy-prawo-upadlosc
  iowe-i-naprawcze-9788325565947.j
  pg" height="85" width="55" / KSH Kodeks spółek handlowych 2014 Edycja sądowa Komentarz do ustawy o rachunkowości dla jednostek finansów publicznych:
  Link: .pl foto/brak.jpg" height="85" width="55" / Komentarz do ustawy o rachunkowości dla jednostek finansów publicznych Strona WWW Skpn:
 • Link: NowościFormularz kontaktowy Skpn:
 • Link: RegulaminNajnowsze towary:
 • Link: Kontakt

Link: KoszykSpecjalistyczna księgarnia Popularno-Naukowa:

Komentarz w kodzie strony: Javascript

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Usługi w zakresie prawa własności intelektualnej Kancelaria rzecznika patentowego Zbigniewa Ciupińskiego świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa własności intelektualnej - znaki towarowe, wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, zastępstwo procesowe, prawo autorskie, nieuczciwa konkurencja, sprawy sporne
 • Kursy na prawo jazdy Wrocławski ośrodek szkolenia kierowców "Na Gwareckiej" oferuje usługę kompleksowego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy kategorii B.
 • Naczynia liturgiczne i książki religijne Liturgiczny.pl jest to katolicki sklep internetowy. Zainteresowane osoby mogą znaleźć akcesoria liturgiczne, naczynia i szaty liturgiczne, książki katolickie i wiele innych.
 • Wirtualny Instruktor Portal oferuje kursy dla Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii i chcących zdobyć angielskie uprawnienia do kierowania pojazdem, materiały są zamieszczone w języku polskim oraz angielskim (z napisami). Posiadamy testy które sa maksymalnie zbliżone do egzaminacyjnych, współpracujemy z doświadczonymi instruktorami z Wielkiej Brytanii. Dzięki statystykom poznasz swoje mocne i słabe strony. Kursant daje mocne zaplecze teoretyczne pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze podczas odbywania właściwego kursu.
 • prawo jazdy Odlewnicza W naszej szkole w krótkim czasie nauczą się Państwo przepisów ruchu drogowych oraz jazdy samochodem bądź motocyklem w praktyce. Organizujemy kursy na prawo jazdy w kategorii AM,A1,A2, A, B, B1. Oferujemy również kursy doszkalające. Szkolenia odbywają się na nowych Skodach Fabia ze skrzynią manualną bądź automatyczną. Oferujemy niskie ceny, dobre przygotowanie do egzaminu a także przyjazną atmosferę podczas nauki.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Katalog SEO poleca darmowy wpis naszej strony!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • 2014-12-14: image foto prawo full product kodeks prawa podatki skpn ustawy
  • 2014-11-07: image foto product full prawa prawo sprawach publicznych kodeks skpn
  • 2014-10-06: image foto product full kodeks prawo egzamin podatkowego karny informator
  • 2014-09-05: image foto full product kodeks prawo informator kalendarz prawa przepisów
  • 2014-08-05: image foto full product prawo kalendarz prawnika informator kodeks pracy

  Wczytuję statystyki...

  PageRank katalogu:
  Sprawdzam PR...
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2014 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com